Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
18,7 απολυτηριο 16,75 βαθμος προσβασης (με φαγε η ατιμη η εκθεση):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Eγώ πάλι ήμουν πάντα του 18.5 μεριά, ίσως λίγο προς τα πάνω...
Με το νέο σύστημα έβγαλα τη Β'Λυκείου με 16.3 (έρωτας και νέο κωλοσύστημα)
Και Γ'Λυκείου με 18.3 βαθμό απουτηρίου και 18.2 βαθμό πρόσβασης (βλ. σχέδιο ειδικό μάθημα για αρχιτεκτονική)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Τι θέμα ξέθαψα :P ... Στο απολυτήριο είχα 19,1 και βαθμό πρόσβασης 18,71
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μμμ, αν θυμάμαι καλά, έχω απολυτήριο Λυκείου 18,2 και βαθμό πρόσβασης 17,99. Καλά τα πήγα;:P
~18.200 μόρια στο 4ο πεδίο νομίζω...

edit: όπως βλέπω επικτρατούν υψηλοί βαθμοί ανάμεσα μας, ή μόνο όσοι νιώθουν καλά με τον βαθμό τους το λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια σορυ κιολας αλλα ολοι οι αριστουχοι απο καθε σχολειο μαζευτικαν εδω μεσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα το 1999(τελευταίοι των Δεσμών) και έβγαλα 16 1/10. Ήμουν ΄Γ Δέσμη. Δεν διάβαζα ιδιαίτερα, ήμουν μετριότατη μαθήτρια, αλλά δεν με ένοιαζε. Άλλωστε τώρα ο βαθμός πτυχίου μετράει οπότε και 12 να είχα βγάλει και πάλι δεν θα με πείραζε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα το 1999(τελευταίοι των Δεσμών) και έβγαλα 16 1/10. Ήμουν ΄Γ Δέσμη. Δεν διάβαζα ιδιαίτερα, ήμουν μετριότατη μαθήτρια, αλλά δεν με ένοιαζε. Άλλωστε τώρα ο βαθμός πτυχίου μετράει οπότε και 12 να είχα βγάλει και πάλι δεν θα με πείραζε!:)
Που εννοείς μετράει; Εγώ απ'όσο ξέρω, σε όλες τις προκυρήξεις του δημοσίου, ακόμα βαθμό απολυτηρίου Λυκείου ζητάνε. Άλλαξε κάτι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Που εννοείς μετράει; Εγώ απ'όσο ξέρω, σε όλες τις προκυρήξεις του δημοσίου, ακόμα βαθμό απολυτηρίου Λυκείου ζητάνε. Άλλαξε κάτι;:confused:

Κάτσε ρε συ, όσοι φίλοι μου έδωσαν με ΑΣΕΠ για καθηγητές μοριοδοτούνταν επιπλέον από τον βαθμό πτυχίου. Αν πας για κατηγορία ΑΕΙ ή ΤΕΙ στο Δημόσιο και όχι Δευτεροβάθμιας τι δουλειά έχει να σου ζητήσουν απολυτήριο Λυκείου; Εκτός κι αν δεν ξέρω εγώ καλά.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κάτσε ρε συ, όσοι φίλοι μου έδωσαν με ΑΣΕΠ για καθηγητές μοριοδοτούνταν επιπλέον από τον βαθμό πτυχίου. Αν πας για κατηγορία ΑΕΙ ή ΤΕΙ στο Δημόσιο και όχι Δευτεροβάθμιας τι δουλειά έχει να σου ζητήσουν απολυτήριο Λυκείου; Εκτός κι αν δεν ξέρω εγώ καλά.:confused:
Εγώ πάλι ξέρω, ότι πάντα μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου σου, απλά αναλόγως για ποιά θέση σε θέλουν (βλέπε τεχνικός σχεδίου σε μια τεχνική υπηρεσία), μετράει και ο βαθμός πτυχίου που ζητείται για αυτήν τη θέση.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πάλι ξέρω, ότι πάντα μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου σου, απλά αναλόγως για ποιά θέση σε θέλουν (βλέπε τεχνικός σχεδίου σε μια τεχνική υπηρεσία), μετράει και ο βαθμός πτυχίου που ζητείται για αυτήν τη θέση.:worry:

Μήπως είναι ανάλογα την θέση; Μην με κάνεις να καταραστώ τις ατελείωτες ώρες τεμπελιάς στην 'Γ Λυκείου!:D Αν και δεν με τρελαίνει το Δημόσιο σαν ιδέα, καλό είναι να έχεις μια ασφάλεια με τα προσόντα σου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για το δημοσιο απο οσο ξερω μετραει, καθε βαθμος σου προσφερει και καπια μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τι λες βρε παιδί μου, όλοι του 18 και του 19 είναι εδω μέσα... :hmm: Μπράβο μπράβο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μάλλον δεν διάβασες όλες τις απαντήσεις....

οι περισσοτεροι είναι του 19+ κι όχι του 18 :P


εεεε τι να κάνουμε... ειπαμε να ομορφύνουμε λιγο το χωρο και βαλαμε μερικους φύτουκλες τριγύρω :P

Dalia είπαμε ε? :hmm:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ε ναι...τωρα μεταξυ μας τωρα ομως Κ.Ε. βαζουν πολυ ευκολα βαθμους στα παιδια...;)
Τα πραγματα το 1925 και το 1930 ηταν πολυ πιο αυστηρα.... οι βαθμολογιες αστα!!!Πολυ πιο δυσκολα τοτε οντως!:whistle: :P
Εγω παλι το εβγαλα με 17...το ξερω σας ριχνω τον μεσο ορο αλλα τι να κανω;;;;
Δεν ειχα μυαλο για διαβασμα τοτε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Dalia, Dalia, φυτό κι εγώ, για την ακρίβεια άνθος, χεχεχε! Από τη μικρής διάρκειας διαμονή μου εδώ, τολμώ να πω πως αν και κακή επιρροή, είστε η συμπάθειά μου. :)

LoooOOoooOoooL Mario, κι εσύ μ'αρέσεις! (Κρύβω κάποια χρόνια, μην το πεις πουθενά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Προτείνω να αλλάξει ο τίτλος του thread για να ποστάρουν όλοι τους πιο πρόσφατους βαθμούς τους
Εγώ σήμερα πήρα βαθμούς.Στα γραπτά 19 και 1/13 ενώ συνολικά 19 και 8/13:D
Καθόλου άσχημα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
19.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

και γω! :P

NINJAKI μπας και είμαστε τίποτε αδερφές ψυχές? Αριανάρα, 19.5 και ηλεκτρολόγοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top