Φιλοξενούμενος;;;

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Καλά, ξέχνα τον βιασμό που υπέστη το φύλο μου(φιλοξενούμενη γαρ), βλέπω πολλούς που είναι καινούριοι(ή όπως αλλιώς τους λέτε). Εγώ γιατί παραμένω μία κοινή θνητή φιλοξενούμενη; Δε λέω ότι έχω γράψει την ιστορία της ζωής μου στα forum και περιμένω επίχρυση πλακέτα και το κλειδί της πόλης του e-steki αλλά γιατί φιλοξενούμενη; Τουλάχιστον καινούρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ποιό το πρόβλημα, η λέξη αλλάζει αλλά η ουσία μένει η ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Απλά αν είναι να είμαι φιλοξενούμενη για πάντα να το ξέρω να βάλω στον μηνιαίο προϋπολογισμό μου τα κουλουράκια που πρέπει να φέρνω κάθε φορά που μπαίνω ώς ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρωτη φορα ακουω τετιο κολιμα:confused: Συγνωμη κιολας αλλα στο οτι λεει φιλοξενουμε κολισες; Σε λιγο καιρο που θα κανεις μερικα ακομα ποστ θα αλλαξει.
Εγω δλδ που ειμαι "Σοβαρα εθισμενος" επρεπε να ζηταω να λεει "Του σπιτιου" η κατι τετιο; Η μηπος να ζηταω ειδικο τιτλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σιγα μην είσαι για πάντα :P
Μόλις ξεπεράσεις τα 50 μηνύματα δεν θα είσαι άλλο φιλοξενούμενη :P θα έχεις περάσει σε άλλο κλιμάκιο :P
αντε... πλακωσου και γράφε, ή αλλιώς ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΆΚΙΑ ΜΑΣ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ θέλω ακόμα λίγα ποστς για την επόμενη βαθμίδα:D
Νομίζω στα 800 αλλάζει?
Μπορεί κάποιος να γράψει εδώ στα πόσα ποστ αλλάζει η βαθμίδα και πως λέγεται η νέα βαθμίδα?? Απλώς ενημερωτικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φιλοξενούμενος 0
Καινούριος 20
Τακτικός Θαμώνας 100
Καθημερινός Θαμώνας
Μόνιμος Θαμώνας 800
Εθισμένος στο e-steki 1600
Σοβαρά εθισμένος 3200


Νομίζω λοιπόν ότι τελικά αν η φίλη μας γράψει άλλα 8 μηνυματα... αλλάζει κλιμάκιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ξέχασες να βάλεις αριθμό στον καθημερινό θαμώνα... αν και λογικά είναι 400-500;)

Επίσης, δεν θα ήταν καλό να φτιαχνόταν μια βαθμίδα με 5000+ πόστς?
Επειδή ήδη υπάρχουν κάποια άτομα με τόσα ποστς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω θα μεινω για παντα σοβαρα εθισμενος; Δεν θα μου δωσετε κανεναν αλλων τιτλο; :P
@nikolas17 Μονο εγω ειμαι στα τοσα, και λιγο πιο πισω η Bunny (exp και michelle δεν μετρανε γιατι δεν εχουν τετιο τιτλο) Οποτε μπορει να καθηστερισει κατι τετιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ααααααααααααα για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στα αφεντικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μην σας απασχολει ο αριθμος των ποστ.:)
Το τι γραφει ο καθενας σας στο καθε του ποστ ειναι αυτο που μετραει και αυτο που δινει την τελικη εικονα για τον καθενα μας.
1000 φορες να εισαι τακτικος θαμωνας με 100 ποστ τα οπια και θα προσφερουν και θα δειχνουν οτι σεβεσαι (γενικα μιλαω) το steki σαν χωρο και τα υπολοιπα μελη, παρα 1500 post τα οποια θα ειναι οχι απλως ανουσια, αλλα και διχως σεβασμο προς τα αλλα μελη.

Γι' αυτο μην αγχωνεστε και μην σας απασχολει αυτο το θεμα.Ετσι κι αλλιως οποιος μπει στην παρεα μας εχει καταλαβει οτι κανεις απο μας (τους "στεκιτες") δεν κοιταει τι γραφει κατω απο το nik και τον αριθμο των ποστ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γράφετε γιατί χανόμαστεεε!! Διμιδόλα, φέρε κανένα κρητικό κουλούρι απ' εδώ... Κι απάντα τα σμσ μου!!

Αρκεί να μη γράφει ο καθένας ό,τι του κατέβει, όπου να' ναι, απλά για να ανεβαίνει κατηγορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Θέλω να δηλώσω περήφανα ότι πλέον είμαι καινούρια οπότε πάπαλα τα κουλουράκια! Άντε ως καινούρια να υποστώ καψόνια αλλά τουλάχιστον τέρμα η αγωνιώδης αναζήτηση ανοιχτού φούρνου 3 η ώρα το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Προσέξαμε όλοι ότι έγινα τακτικός θαμώνας??? λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να πάψουμε λοιπόν οριστικά να ελπίζουμε σε κείνα τα κουλουράκια ε? :(



:P:P:P:P
έτσι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ως τακτικος θαμωνας θα θες και καλυτερες τιμες ε; Φτου σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
με γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εδώ πρέπει να γράψω και εγώ κάτι. Στην αρχή όταν γράφτηκα στο ε-στέκι ένιωθα άβολα που μετά από δύο τρεις μέρες ακόμα ήμουν φιλοξενούμενη. Ένιωθα ότι δεν με δεχτήκατε στην παρέα. Ευτυχώς και με την Γίδι που με έκανε να νιώθω σαν στο σπίτι μου... Είναι καλό παιδί(Off topic …ξέρω).:D

Θέλω να πω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο το «φιλοξενούμενος»..παραπάνω από δύο τρεις μέρες. Είναι…παρεξηγημένο. Οπότε αν κατεβάζετε το αριθμό μηνυμάτων που χριάζονται για να αλλάξει δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Ξανά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Το τι γραφει ο καθενας σας στο καθε του ποστ ειναι αυτο που μετραει και αυτο που δινει την τελικη εικονα για τον καθενα μας.
1000 φορες να εισαι τακτικος θαμωνας με 100 ποστ τα οπια και θα προσφερουν και θα δειχνουν οτι σεβεσαι (γενικα μιλαω) το steki σαν χωρο και τα υπολοιπα μελη, παρα 1500 post τα οποια θα ειναι οχι απλως ανουσια, αλλα και διχως σεβασμο προς τα αλλα μελη.

;)

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
πολύ μ' αρέσουν τα δύο τελευταία μηνύματα... για άλλους λόγους...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top