Με 3000 ευρώ μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι;

pennie

Νεοφερμένος

Η pennie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Άργησα πάλι! Παιδία είναι σημαντικό τώρα ότι υπάρχουν και e-shops που έχουν καλές τιμές και πιάνουν σχεδόν τα πάντα από κουρτίνες , λευκά είδη μέχρι κρεβάτια κτλ. Κάνουν και αποστολές σε όλη την Ελλάδα κάποια από αυτά. Εγώ έχω κάνει κάποιες αγορές έτσι πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
3.000 ευρώ είναι πάαααρα πολλά.
Με 2.000 παίρνεις έπιπλα, δίνεις τα 2 ενοίκια, παίρνεις λάπτοπ (δε χρειάζεται να είναι μάκμπουκ, βρίσκεις και πιο φθηνό με τα ίδια και καλύτερα χαρακτηριστικά :P), και είσαι κομπλέ για τα τρέχοντα έξοδα του πρώτου μήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Βασικα μεταχειρισμενα επιπλα σε εξεφτελιστικες τιμες ειναι μια χαρα και μειωνουν τα εξοδα παρα πολυ...
οποτε αν πουμε οτι κρεβατι ,γραφειο, τραπεζι κουζινας , καρεκλες, κομοδινο ,καρεκλα γραφειου κοστιζουν γυρω στα 500 ευρω και ζησει κανεις σε ενα σπιτι με νοικι 250 με χιλια ευρω εχει παρει τα επιπλα , εχει δωσει 2 νοικια μπροστα ..και του περισσευουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άνετα με 3000 ευρώ...και να πληρώσεις και τα νοίκια που δίνεις ως προκαταβολή! βέβαια, αν θέλεις φοιτητικό σπίτι υπερπαραγωγή..ναι μπορεί να θες και τόσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
με 3000 ανετα με 1000 ευρω ομως γινεται(σπιτι γυρω στα 40τ.μ)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Με 3000 άνετα μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
γνωρίζει κάποιος πόσο θα θέλει μεταφορική απο πάτρα για θεσσαλονίκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γνωρίζει κάποιος πόσο θα θέλει μεταφορική απο πάτρα για θεσσαλονίκη?
γιατί να κάνεις μια τέτοια μεταφορά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
με 3.000 ευρω στηνονται και 2 φοιτητικα σπιτια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
γιατί να κάνεις μια τέτοια μεταφορά?:hmm:

γιατί τα έπιπλα θα μου τα κάνει δώρο ένας συγγενικό πρόσωπο με τέτοια επιχείριση και δεν θα πληρώσω τίποτα και θα είναι και καλά έπιπλα και όχι "ψεύτικα" που με τον καιρό ίσως φθαρθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
γιατί τα έπιπλα θα μου τα κάνει δώρο ένας συγγενικό πρόσωπο με τέτοια επιχείριση και δεν θα πληρώσω τίποτα και θα είναι και καλά έπιπλα και όχι "ψεύτικα" που με τον καιρό ίσως φθαρθούν.

πανω απο 350 ευρω!και περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ναι? τέλεια άρα συμφέρει :)

αν σκεφτεις οτι σε μια πολη σε αποσταση 1,5 ωρα απο τη θεσσαλονικη θα σου παρουν 200 ευρω..λογικα απο πατρα θα παρουν πολλα περισσοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
μια λιστα που εφτιαξα εγω ειναι στα 2600 ευρς περιπου..χωρις κουζινα και τραπεζακι γιατι τα εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Σα πολλά να μου φαίνονται...
Από τα σπίτια σας τίποτα δε θα πάρετε μαζί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα.

Καρεκλα γραφειου 100 ε;;;; Απο ορειχαλκο και χρυσο ειναι;;;

300 ευρω τηλεοραση;;;;

Αμα σκοπευεις να στησεις ιδιωτικο κινηματογραφο.

Κουρτινα και κουρτινοξυλο 100 ευρω;;;

Νεα βικυ σταματη μας βρηκε.Και αυτα ειναι μονο μερικα.

Παιδια φοιτητικο σπιτι θα εχετε οχι διαμερισμα ρετιρε στη νεα υορκη.Σκεφτειτε λιγο και τους γονεις σας :P Ο,τι μπορειτε παραλειψτε το .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
OLSon-X πιστεύω ότι λες πολλά. Ας αρχίσω.
Ο φούρνος μικροκυμάτων μου φαίνεται πεταμένα λεφτά. Δεν έχω και την παλεύω άνετα.
Τηλεόραση βρίσκεις και με 200 πολύ καλή για φοιτητικό σπίτι -εγώ τέτοια έχω-.
Καρέκλα 100;; Μόνο αν έχεις ορθοπεδικό πρόβλημα. :/:
Καλόγερο γιατί να πάρεις; Εγώ προτιμώ να κρεμάω τα ρούχα μου στην ντουλάπα. Έτσι το δωμάτιο φαίνεται πολύ περιποιημένο από το να κρέμονται ρούχα και μπουφάν.
Πλυντήριο εγώ πήρα με 200ευρώ 5κιλο και ήταν το πιο ακριβό του μαγαζιού. Εσύ 8κιλο κοίταξες; :/:
Απλώστρα βρίσκεις και με 10ευρώ.
Σίδερο εγώ πήρα με 25 Philips. Εσύ τι είδες; Ατμοσίδερο; Πρέσα; :D

Αυτά. :/: Μην ξεχνάς ότι θα πρέπει να πάρεις και διάφορες σαχλαμαρίτσες διακόσμησης. Καδράκια, ριχτάρια, μαξιλαράκια, χαλιά κτλ κτλ. Μη δίνεις τσάμπα λεφτά από δω και από κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
με 2,000 βγάζετε τα βασικά πιστεύω και τα βρίσκετε σε καλή ποιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Στις συσκευές δεν υπάρχουν και προσφορές για φοιτητές σε μαγαζιά τύπου Κωτσόβολος; Θα μπορούσες να δεις και εκεί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδια εξαλλου δεν ειναι αναγκη να τα παρετε ολα αμεσως.Δε χαθηκε ο κοσμος στην αρχη για 3-4 μηνες να τη βγαλετε με ενα απλο φουρνακι.Αν οντως σας ειναι απαραιτητος φουρνος μικροκυματων το ν παιρνετε μετα,εχοντας μαζεψει λιγα χρηματα,κανοντας οικονομια αλλου κλπ.Το ιδιο ισχυει και για ολα τα αντικειμενα,μη απαραιτητα γενικα,αλλα απαραιτητα για σας.Γιατι αμα δει ο πατερας μαζεμενα 3000 ευρω,κριμα ειναι νεος ανθρωπος να παθει εμφραγμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top