Με 3000 ευρώ μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι;

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
1)Εξαρταται τι κ ποσα επιπλα κ ηλεκτρικα θα βαλεις μεσα
2)Ποσα χρηματα μπορουν κ θελουν να διαθεσουν οι δικοι σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εχεις αγριες διαθεσεις μου φαινεται.:fss:
σιγα τις αγριες διαθεσεις την ανεση μου θελω..............:):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
σιγα τις αγριες διαθεσεις την ανεση μου θελω..............:):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::xixi:
mlk με διπλό κρεββάτι ειναι σαν να λες στον άλλο μετα από αυτό - κάτσε να κοιμηθούμε παρέα- ενώ με το ημίδιπλο κανεις ότι κάνεις μετα λιγο να σπρωξεις να τραβηξεις κουβέρτα τον διώχνεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
mlk με διπλό κρεββάτι ειναι σαν να λες στον άλλο μετα από αυτό - κάτσε να κοιμηθούμε παρέα- ενώ με το ημίδιπλο κανεις ότι κάνεις μετα λιγο να σπρωξεις να τραβηξεις κουβέρτα τον διώχνεις !
ααααααααα εσυ το εχεις φιλοσοφισει το θεμα:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Καλά, μπορείς απλά να απλωθείς διαγώνια σ' όλο το διπλό κρεβάτι, να αγνοήσεις τον άλλον και να ροχαλίσεις, μέχρι να βαρεθεί και να φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ελεος ποια παλατι θα φτιαξεις 3000 ευρω. Εγω εδωσα μολις 1000 για επιπλα. και καλης ποιοτητας!!!!
-----------------------------------------
παιδια οντως χρειαζεται διπλο κρεβατι....γιατι ο χειμωνας και το κρυο...
πως να την βγαλεις εστω και σε ημιδιπλο???????:D:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Ελεος ποια παλατι θα φτιαξεις 3000 ευρω. Εγω εδωσα μολις 1000 για επιπλα. και καλης ποιοτητας!!!!
-----------------------------------------
παιδια οντως χρειαζεται διπλο κρεβατι....γιατι ο χειμωνας και το κρυο...
πως να την βγαλεις εστω και σε ημιδιπλο???????:D:thanks:
εσυ φίλος θες αγκαλιτσες ζευγαρακι και ετσι.. αλλα για σκεψου αν δε της θες παντα και απο ολες?? πως την διώχνεις ευγενικά???!!

παντως ημιδιπλο ειναι το δικό μου με 1,32 πλατος στρώματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Καλά, μπορείς απλά να απλωθείς διαγώνια σ' όλο το διπλό κρεβάτι, να αγνοήσεις τον άλλον και να ροχαλίσεις, μέχρι να βαρεθεί και να φύγει.

Ετσι κανεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ελα παιδια σαν να ξεφυγαμε λιγο απο το θεματακι μας........πρεπει να κανω μια επισκεψη στα ικεα μου φαινεται.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
με 1000 εισαι κομπλε παρε μεταχειρισμενα, ταπεζι καρεκλες ψυγειακι, κρεβατι να αγορασεις οποσδηποτε κενουριο !!!! μετα αν βρεις κανα καναπε ΦΘΗΝΟ αλλα μπορεισ να παρεις κραβατι που να το χρισιμοποιεισ και για αραγμα....δεν θες τπτ αλλο ....μετα χαρτια υγειας κτλπ καλα να περνας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
:D:D:D Ωραια 'ξηγηθηκες.....Και παλι,στην αρχη παρε τα βασικα με 1000ε ρε παιδι μου φτιαξε το και μετα σιγα-σιγα προσθετεις και αλλα ρε παιδι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Επιπλώσαμε σπίτι 50 τετραγωνικών (πλήρως και με έπιπλα λίγο πάνω από το mainstream) από το ικέα με κόστος κάτι λιγότερο από 1500 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hmmyτονο

Νεοφερμένος

Η hmmyτονο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, κ μένα κάπου τόσο μου χε βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγώ νοίκιασα επιπλωμένο και ησύχασα.Στα λεφτά γιατί προσθέτετε το νοίκι και το φαί απορρυπαντικά??
Αν είναι ετσί εγώ βγάζω μεγάλο λογαριασμό μηνιαίος(γυμναστηριο+διατροφή+συπερ μαρκετ+συμπληρόματα διατροφης===Αστα να πάνε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ανάλογα την ποιότητα των προιόντων και την ποσότητα, βγαίνει και ο προϋπολογισμός..!!! εγώ έδωσα πάντως πάνω απο 3,000 ...πηρα όμως καλά έπιπλα και γενικά όλα είνια καλής ποιότητας..γύρω στα 4,000 και πιστεύω θα αντέξουν 4 χρόνια ,και πάνω, αυτά που πήρα !!!!!!!!!! ( κουρτίνες-σεντόνια-πετσέτες-κουβέρτα-μαγειρικά=πιατα-ποτηρια-ταπερ-κατσαρολες, φουρνακι-ψυγειο-πουφ-τραπέζι-καρέκλα για γραφείο-καναπε που ανοίγει απο κάτω κρεβάτι-ημιδιπλο κρεβάτι-βιοβλιοθήκη-χαλί) +τις λεπτομερειες=απορρυπαντικα-τροφιμα-κανα κερακι-τετράδια.. τηλεόραση και γραφείο είχα ήδη.. !! :P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
το θεμα ειναι τα επιπλα που θα παρετε,μετα τι τα κανετε?εγω αυτο σκεφτομαι και εχω παρει πολυ φτηνα επιπλα

διπλο κρεβατι+καναπες/κρεβατι+τραπεζι+4 καρεκλες+πλυντηριο ρουχων+φουρνος+ψυγειο = 1300
και δεν εχω παρει καν γραφειο,βιβλιοθηκη,τραπεζακι για την τηλεοραση,κομοδινα κτλ (!)

προφανως και δε χρειαζονται μονο αυτα για την επιπλωση ενος -φοιτητικου μεν- σπιτιου.κουρτινες,φωτιστικα,χαλια κτλ τα παιρνουμε στην πορεια...

πφφφ πολλη δουλεια θελει ενα καινουριο σπιτι!αλλα ειναι μια γλυκια περιπετεια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
το θεμα ειναι τα επιπλα που θα παρετε,μετα τι τα κανετε?εγω αυτο σκεφτομαι και εχω παρει πολυ φτηνα επιπλα

διπλο κρεβατι+καναπες/κρεβατι+τραπεζι+4 καρεκλες+πλυντηριο ρουχων+φουρνος+ψυγειο = 1300
και δεν εχω παρει καν γραφειο,βιβλιοθηκη,τραπεζακι για την τηλεοραση,κομοδινα κτλ (!)

προφανως και δε χρειαζονται μονο αυτα για την επιπλωση ενος -φοιτητικου μεν- σπιτιου.κουρτινες,φωτιστικα,χαλια κτλ τα παιρνουμε στην πορεια...

πφφφ πολλη δουλεια θελει ενα καινουριο σπιτι!αλλα ειναι μια γλυκια περιπετεια...:)
Αμα δεν εχεις εξοχικο για να τα πας, ή τα πετας ή τα πουλας σε καποιον αλλα φοιτητη, οταν με το καλο τελειωσεις!!!!!!!!!! κ αμα ζουν ακομη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω για ενα κρεβατι-ψυγειο-τοστιερα-μικρο σιδερο(!!)-φαγητα(μακαρονια κτλ οτι ειναι ευκολο :P )-καφεδες-ζαχαρες-απορριπαντικα-σαμπουαν κτλ κτλ κτλ ενα 1500αρικο εφυγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αμα δεν εχεις εξοχικο για να τα πας, ή τα πετας ή τα πουλας σε καποιον αλλα φοιτητη, οταν με το καλο τελειωσεις!!!!!!!!!! κ αμα ζουν ακομη:clapup:

καλα,τα δικα μου δε θα ζουν με την ποιοτητα που εχουν (ο,τι πληρωνεις,παιρνεις!) αλλα αυτος ηταν κ ο λογος που τα πηρα.εμενα γενικα μου πιπιλανε αυτη τη καραμελα,προσεχε δηλαδη τι αγοραζεις γιατι μετα θα 'πεταχτει'

και ποιος τους ειπε οτι μετα τη φοιτηση θα ξαναγυρισω στο πατρικο μου??? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
καλα,τα δικα μου δε θα ζουν με την ποιοτητα που εχουν (ο,τι πληρωνεις,παιρνεις!) αλλα αυτος ηταν κ ο λογος που τα πηρα.εμενα γενικα μου πιπιλανε αυτη τη καραμελα,προσεχε δηλαδη τι αγοραζεις γιατι μετα θα 'πεταχτει'

και ποιος τους ειπε οτι μετα τη φοιτηση θα ξαναγυρισω στο πατρικο μου??? :whistle:
Και που θα πας για ναχουμε καλο ρώτημα.? Τωρα μας πληρωνουν για να σπουδασουμε ,μετα ομως?Εκτος αν βρεις δουλεια με το που τελειωνεις τη σχολή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top