Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,180 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 349 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ξένη γλώσσα προτιμάτε μετά τα αγγλικά;

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 19:43, 13-08-11:

προς το παρων ξερω μονο γερμανικα αρα θα πω αυτα..βεβαια τωρα που θα αρχισω ιταλικα ισως αλλαξω γνωμη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitris 96

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitris 96
Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O dimitris 96 έγραψε στις 20:49, 13-08-11:

Εγω εχω Proficiency στα αγγλικα και στα Τουρκικα θα δωσω LOWER.....οταν φτασω C2 τα τουρκικα θα αρχισω γαλλικα ισως και ισπανικα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Catalyst

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Catalyst
Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 6,868 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε στις 15:55, 19-08-11:

Γερμανικά και θα ήθελα να μάθω Ισπανικά.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 15:59, 19-08-11:

Εγώ προτιμώ και πριν τα αγγλικα () τα γαλλικά! Και θα ήθελα να μάθω ιταλικά...
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη MariaEchelon
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε στις 16:06, 19-08-11:

Γερμανικα!
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,142 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 16:12, 19-08-11:

ισπανικά (θέλω να μαθω 1 χρονο θα μου παρει )
Παράθεση

hurricane (supergirl)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη hurricane
H supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H hurricane έγραψε στις 16:34, 19-08-11:

περα απο τα αγγλικα; χμ... ξερω τα γαλλικα που τα λατρευω και θα ηθελα να μαθω ιταλικα, ισπανικα κ τπτ εξωτικο :Ρ
Παράθεση

dragonver

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dragonver
Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.

O dragonver έγραψε στις 18:42, 21-08-11:

έχω ψώρα να μάθω ιταλικά
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kgkolfis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kgkolfis
Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O kgkolfis "I had my doubts..." έγραψε στις 18:46, 21-08-11:

Japanese FTW!
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη socially excluded
H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε στις 19:08, 21-08-11:

Για δεύτερη γλώσσα κάνω γαλλικά. Πολύ ωραία γλώσσα.
Παράθεση

michalisleto

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη michalisleto
Ο michalisleto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O michalisleto έγραψε στις 19:26, 21-08-11:

εγω εχω μια συμπαθεια στα ιταλικα
μηπως μπορει καποιος να μου πει σε ποσο καιρο (περιπου) μπορει καποιος να τα μαθει καλα (οταν λεμε ομως καλα εννοουμε να μιλα ανετα και να καταλαβαινει ανετα τα ιταλικα)
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 19:44, 21-08-11:

Ιταλικά αλλά κάνω Γερμανικά..Μέγα λάθος
Παράθεση

Έφη35891

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Έφη35891
H Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H Έφη35891 έγραψε στις 01:15, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από michalisleto
εγω εχω μια συμπαθεια στα ιταλικα
μηπως μπορει καποιος να μου πει σε ποσο καιρο (περιπου) μπορει καποιος να τα μαθει καλα (οταν λεμε ομως καλα εννοουμε να μιλα ανετα και να καταλαβαινει ανετα τα ιταλικα)
Έκανα 2 χρόνια ιταλικά και έχω πιστοποιημένη "καλή" γνώση. Μπορώ να σου πω ότι είναι εύκολη γλώσσα και ότι μέσα σε 2 με 3 χρόνια μπορείς να μιλάς αρκετά καλά και να κατανοείς συζητήσεις (έχω πειραματιστεί με Ιταλούς τουρίστες χαχα ). Βέβαια, εμένα νομίζω ότι με βοήθησαν πολύ και τα γαλλικά αλλά εν πάσει περιπτώσει είναι πολύ ΟΜΟΡΦΗ γλώσσα και άκρως ενδιαφέρουσα!

Για να απαντήσω στο θέμα...μετά τα αγγλικά που ήταν βέβαια η πρώτη ξενη γλώσσα με την οποία ήρθα σε επαφή και διατηρώ σχέσεις αδιαφορίας τρέφω μεγάλο θαυμασμό και αγάπη για την ΓΑΛΛΙΚΗ.
Παράθεση

michalisleto

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη michalisleto
Ο michalisleto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O michalisleto έγραψε στις 02:24, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Έφη35891
Έκανα 2 χρόνια ιταλικά και έχω πιστοποιημένη "καλή" γνώση. Μπορώ να σου πω ότι είναι εύκολη γλώσσα και ότι μέσα σε 2 με 3 χρόνια μπορείς να μιλάς αρκετά καλά και να κατανοείς συζητήσεις (έχω πειραματιστεί με Ιταλούς τουρίστες χαχα ). Βέβαια, εμένα νομίζω ότι με βοήθησαν πολύ και τα γαλλικά αλλά εν πάσει περιπτώσει είναι πολύ ΟΜΟΡΦΗ γλώσσα και άκρως ενδιαφέρουσα!.
σ'ευχαριστω για τις πληροφοριες!
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 18:08, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος ^^
Ιταλικά αλλά κάνω Γερμανικά..Μέγα λάθος
Μια από τα ίδια!

Πόσο θα 'θελα να μπορώ να μιλάω ιταλικά!
Παράθεση

Xx-Giota-xX (Γιώτα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xx-Giota-xX
H Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Xx-Giota-xX Unstable. έγραψε στις 19:58, 24-08-11:

Τα ΣΟΥΗΔΙΚΑ...Όχι μόνο τα προτιμώ αλλά τα ΛΑΤΡΕΥΩ...ξεκίνησα πρόσφατα και κάθομαι με τις ώρες και τα διαβάζωωωωω Επίσης μου αρέσουν πάρα πολύ γιατί μοιάζουν με τα νορβηγικά και τα δανικά!! SCANDINAVIA ROCKS!!
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ZETAXA
H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε στις 15:57, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Xx-Giota-xX
Τα ΣΟΥΗΔΙΚΑ...Όχι μόνο τα προτιμώ αλλά τα ΛΑΤΡΕΥΩ...ξεκίνησα πρόσφατα και κάθομαι με τις ώρες και τα διαβάζωωωωω Επίσης μου αρέσουν πάρα πολύ γιατί μοιάζουν με τα νορβηγικά και τα δανικά!! SCANDINAVIA ROCKS!!

Σκεφτομαι κι εγω να ξεκινησω! Πως ειναι πως σου φαινονται?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xx-Giota-xX (Γιώτα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xx-Giota-xX
H Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Xx-Giota-xX Unstable. έγραψε στις 21:34, 29-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ZETAXA
Σκεφτομαι κι εγω να ξεκινησω! Πως ειναι πως σου φαινονται?
Κοίτα δύσκολα δεν είναι καθόλου άσχετα το τι λένε κάποιοι!Γραμματική καμία σχέση μ την αγγλική...πολύ πιο απλή!Το θέμα είναι λίγο η προφορά...πρέπει να την έχεις -πως να στο πω- πρέπει να την έχεις λίγο έμφυτηΝα ξεκινήσεις πάντως είναι υπέροχα...<3
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ZETAXA
H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε στις 23:27, 31-08-11:

Α! Ωραια! Μακαρι να ειναι ευκολη!
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 16:31, 11-11-11:

τα ισπανικα...αλλα εκανα το λα8ος να 3εκινησω γερμανικα
Παράθεση

granita (Φανή)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 22:51, 17-11-11:

τα γαλλικά! αλλά θα μ'άρεσε πολύ να μάθω και αραβικά!!
Παράθεση

MagicMichael66

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MagicMichael66
Ο MagicMichael66 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O MagicMichael66 Είμαι 14. Μαθητής Γ\' Γυμνασίου. έγραψε στις 22:54, 17-11-11:

Ξέρω άπταιστα αγγλικά, έχω πτυχίο στους υπολογιστές, κάνω γερμανικά. Σκέφτομαι να αρχίσω Ρώσικα ή Ισπανικά.
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 13:20, 20-11-11:

Τα Ισπανικά.
Παράθεση

Orient. (Όρι)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orient.
H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 522 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε στις 15:12, 20-11-11:

Δανικά, Ισπανικά και Ιαπωνικά.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 15:14, 20-11-11:

Deutsch
Παράθεση

A propos (Νίκος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη A propos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,500 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε στις 16:06, 21-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από granita
Aν θέλεις να μάθεις αραβικά της Β.Δυτικής Αφρικής τα γαλλικά θα σε βοηθήσουν πάρα πολύ.
Παράθεση

A propos (Νίκος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη A propos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,500 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε στις 16:07, 21-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από granita
Aν θέλεις να μάθεις αραβικά της Β.Δυτικής Αφρικής τα γαλλικά που ξέρεις θα σε βοηθήσουν πάρα πολύ.
Παράθεση

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tzeka chocola
H Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Tzeka chocola έγραψε στις 21:28, 23-11-11:

Γαλλικά , Γερμανικά , Αγγλικά , Ιταλικά , Ιαπωνικά
Παράθεση

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Tzeka chocola έγραψε στις 21:29, 23-11-11:

Προς το παρόν ξέρω γερμανικά , αγγλικά και κάτι ψιλά από γαλλικά και ιαπωνικά ( πολύ ψιλά )
Παράθεση

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tzeka chocola έγραψε στις 21:30, 23-11-11:

Κάνεις χρόνια γερμανικά ή απλά σου αρέσουν κ θες να μάθεις?
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 22:10, 23-11-11:

Πω πω τα Γερμανικά δεν μου αρέσουν καθόλου!!

Έκανα επί 2 χρόνια και ένα χρόνο πριν δώσω για το δίπλωμα τα σταμάτησα..

Εξ' αρχής δεν τα 'χα πάρει με καλό μάτι...
Παράθεση

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tzeka chocola έγραψε στις 22:25, 23-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dogie
Πω πω τα Γερμανικά δεν μου αρέσουν καθόλου!!

Έκανα επί 2 χρόνια και ένα χρόνο πριν δώσω για το δίπλωμα τα σταμάτησα..

Εξ' αρχής δεν τα 'χα πάρει με καλό μάτι...

Τόσο άσχημα ε? Εγώ κάνω από παιδικό σταθμό. Δηλαδή από τότε έχω επαφή με την γλώσσα και τώρα 2α λυκείου με 3 πτυχία ( βασικά 2 γιατί το ένα ήταν το πρώτο πρώτο που οκ δεν μετράει πουθενά) και θέλω να δώσω C1 αλλά έχω πήξει τόσο πολύ με μαθήματα κατεύθυνσης που δεν μου μένει ούτε χρόνος ούτε όρεξη να διαβάσω. Αλλά θέλω να το πάρω κ αυτό κ το ΚΜΚ. Αλήθεια δεν ξέρω τι να κάνω..

εσύ πως ξεκίνησες? επιλογή στο σχολείο?
Παράθεση

vagialena (Βαγιαλένα)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη vagialena
H Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H vagialena The show must go on! έγραψε στις 22:26, 23-11-11:

Ξερω τελεια αγγλικα(Proficiency), αρκετά καλά γερμανικά(Β2), επίσης καλά γαλλικά(Β1) και μαθαίνω κινέζικα!! Ξέρω λίγα ρώσσικα και θέλω να μάθω ισπανικά!! Αυτά προς το παρόν... Γενικά έχω τρέλα με τις ξένες γλώσσες... Μου αρέσουν όλες!!
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 23:40, 23-11-11:

ιταλικά
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Dogie έγραψε στις 23:42, 23-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Tzeka chocola
εσύ πως ξεκίνησες? επιλογή στο σχολείο?
Από το σχολείο είχα επιλέξει ως δεύτερη ξένη γλώσσα τα Γερμανικά και αμέσως ξεκίνησα και ιδιαίτερα με μία καθηγήτρια από τη Γερμανία. Λίγο η καθηγήτρια που δεν μου πολυάρεσε ο τύπος της λίγο τα Γερμανικά ως γλώσσα καταλήξαμε χώρια

Μακριά κι αγαπημένοι
Παράθεση

Nattii

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nattii
H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε στις 23:50, 23-11-11:

Γερμανικαααααα
Παράθεση

isabella

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 18:45, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από vagialena
Ξερω τελεια αγγλικα(Proficiency), αρκετά καλά γερμανικά(Β2), επίσης καλά γαλλικά(Β1) και μαθαίνω κινέζικα!! Ξέρω λίγα ρώσσικα και θέλω να μάθω ισπανικά!! Αυτά προς το παρόν... Γενικά έχω τρέλα με τις ξένες γλώσσες... Μου αρέσουν όλες!!
μια χαρα!!! τελεια!!! εγω μετα τα αγγλικα,γερμανικα,ελαχιστα γαλλικα πασχιζω να μαθω ισπανικα,αλλα στη σχολη δεν εχω καθολου ελευθερο χρονο!!!και μετα απο πανελληνιες,πώς να μη βαριεσαι??!!!
Παράθεση

Fata_Morgana

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fata_Morgana
H Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Fata_Morgana έγραψε στις 21:44, 23-12-11:

Ξέρω αγγλικά (προφανώς), σλοβάκικα, εσπεράντο και θέλω κάποια στιγμή να μάθω σέρβικα ή ρώσικα. Γενικά μου αρέσουν οι σλαβικές γλώσσες Πάντως από τα γερμανικά που κάναμε στο σχολείο δεν θυμάμαι γρι, πάντα την μισούσα αυτή τη βαρβάρικη γλώσσα.
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 22:03, 23-12-11:

Αγγλικά, έκανα γαλλικά στο γυμνάσιο και μου άρεσαν πάρα πολύ αλλά μετά από τόσο καιρό τα έχω ξεχάσει , ισπανικά, ιταλικά και πορτογαλικά αλλά όχι πολύ καλά τα τρία τελευταία γιατί δεν έχω κάνει μαθήματα, από μόνη μου ότι έμαθα. θέλω να μάθω να μιλάω τέλεια όσες γλώσσες ξέρω ήδη και επίσης λατρεύω τα κορεάτικα και θα ήθελα και κινέζικα και πολλές πολλές ακόμα γλώσσες. είναι η αδυναμία μου
Παράθεση

aggeliki@1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggeliki@1
H aggeliki@1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H aggeliki@1 έγραψε στις 22:14, 23-12-11:

γερμανικά και ισπανικά.....
Παράθεση

Sofaki Loony

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 22:28, 23-12-11:

ιταλικα
Παράθεση

amy001

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 16:58, 27-12-11:

ιταλικα...
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 17:14, 27-12-11:

Ιταλικά και Ρώσικα.
Παράθεση

maria7

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 18:03, 27-12-11:

Γαλλικά.
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 21:58, 23-05-12:

Ξέρω αγγλικά (Proficiency level, αν είμαι τυχερή την Κυριακή ) και ισπανικά (Β1)
Θέλω να συνεχίσω τα Ισπανικά εώς και το Superior,
και μετά θέλω να μάθω Γαλλικά,Ιταλικά,Πορτογαλλικά,Γερμανικά,Ολλανδικά,Ρώσσικα και Ιαπωνικά.
Παράθεση

emily_

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη emily_
H emily_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H emily_ έγραψε στις 11:24, 14-06-12:

Σίγουρα ισπανικά και ρώσικα.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:29, 14-06-12:

Ιταλικά;$
Μετά ισπανικά κ μετά γερμανικά.
ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΟΜΩΣ.
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 11:29, 14-06-12:

C++
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 14:36, 14-06-12:

Μετά τα αγγλικά..κάποτε λάτρευα τα γαλλικά,αλλά πλέον σουηδικά,τα οποία και μαθαίνω
Παράθεση

mission possible

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη mission possible
Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 661 μηνύματα.

O mission possible έγραψε στις 10:53, 16-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από christine_3
Μετά τα αγγλικά..κάποτε λάτρευα τα γαλλικά,αλλά πλέον σουηδικά,τα οποία και μαθαίνω
Σουηδικά;;;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους