Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 294 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιά γλώσσα λέτε να κάνω και πώς μπορώ να βρω e-learning;

Constadinos

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Constadinos
Ο Constadinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O Constadinos έγραψε στις 17:14, 03-04-11:

Κατ'αρχας ειμαι νεος στο forum και ετσι συγχωρεστε με σε περιπτωση λαθους.Σκεφτομαι να αρχισω μια γλωσσα καινουρια για κυριως σκοπους διασκεδασης μιας και μου αρεσουν πολυ οι ξενες γλωσσες.Μετα απο πολυ ψαξιμο εχω φτασει στις εξεις επιλογες=
Δανικα
Φινλανδικα
Εβραικα
Τουρκικα
Αυτες οι γλωσσες μου αρεσουν πολυ αλλα δεν θελω να τρεχω σε φροντηστηρια και ετσι θελω να κανω e-learning.που μπορω να βρω free e-learing και ποια γλωσσα μου προτεινετε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chr96

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Chr96
H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε στις 17:17, 03-04-11:

Φινλανδικα!
Θελω και γω παααρα πολυ να τα μαθω, αλλα δυστυχως δεν εχω βρει καθηγητη η κατι τετοιο και προς το παρον βολευομαι μονο απο το ιντερνετ http://www.livemocha.com/lessonPlan/view/l:3148/e:21070
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ShatteredIce

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 18:03, 03-04-11:

γιατί δεν κάνεις κάποια γλώσσα που να σου χρησιμεύσει περισσότερο στο μέλλον; Έχω ακούσει ότι τα ισπανικά και τα κινέζικα (!) έχουν γενικά μεγάλη ζήτηση! πάντως άμα επιμένεις σε αυτές, τα φιλανδικά πιστεύω ότι έχουν ενδιαφέρον
Παράθεση

Aurea

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Aurea
H Aurea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιταλικής και Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Ιταλικής) Αθήνας . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Aurea Ciao! έγραψε στις 20:09, 08-09-11:

http://eteacherhebrew.com/

Εγώ ξεκίνησα εκεί να μαθαίνω εβραϊκά αλλά μετά βρήκα καθηγήτρια κοντά στο σπίτι μου και έκανα ιδιαίτερα!
Παράθεση

istudent

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη istudent
Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O istudent έγραψε στις 13:20, 13-03-13:

καμία από αυτή νομίζω δεν μπορείς να μάθεις με ε λεαρνινγκ εητος από τα δανικά αν ξέρεις κάποια παρεμφερεί γλώσσα, για παράδειγμα γερμανικά
μόνο λατεινογενείς γλώσσες μπορείς να μάθεις με αυτών τον τρόπο,,,, ενώ σε σοβαρό επίπεδο,,, τορα αν θες να μάθης μέχρι το καλημέρα κλισπερα καλυνηχτα οκ μπορείς να μαθιές και αραβικά !!!

τα πολλά ορθογραφικά οφείλονται στο ότι δεν μπορώ να γράφω ελληνικά και χρησιμοποιό ένα κονβερτερ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πώς μπορώ να κάνω δημοσίευση; - Από kwstas93
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-11 στις 17:38.
    • Τι μπορώ να κάνω; - Από rita12
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-09 στις 14:52.
    • Πώς μπορώ να κάνω static την ip μου; - Από βιλλαρασ
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-07-09 στις 01:28.
    • Πως μπορω να κανω format; - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-08-08 στις 11:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους