Γεωγραφία Χαροκοπείου

penny14

Νεοφερμένος

Η penny14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Γεωγραφίας Χαροκοπείου (Αθήνα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
για τη γεωγραφια του χαροκοπειου ξερει κανεις τιποτα?ειναι δυσκολη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
συγνωμη,δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ποσο δυσκολη μπορει να ειναι η γεωγραφια...?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δες εδώ

https://www.hua.gr/tmimageografias.php


ενδιαφέρουσα σχολή πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Απίστευτα βαρετή/αμιγώς θεωρητική (για 'μένα ταυτίζονται) μου φαίνεται :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε νταξ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
υπαρχει τετοιο τμημα??? και τι διεξοδους εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ειναι ενδιαφερουσα σχολη αλλα απο επαγγελματικη αποκατασταση πως παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m&m29420

Νεοφερμένος

Ο m&m29420 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμένα πάντως αυτή η σχολή είναι ο στόχος μου!Μου ακούγεται εξαιρετικά ενδιαφέρουσα, ενώ από απογγελματική αποκατάσταση έχει κάποιες διεξόδους απ' ότι μου έχουν πει!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω στο Γυμνασιο ειχα μανια με τη Γεωγραφια, ηταν το αγαπημενο μου μαθημα. Περυσι οταν εκανα μηχανογραφικο σκεφτομουν να δηλωσω αυτη τη σχολη (1ος και με διαφορα θα περναγα, θα καβατζωνα και laptop :D). Τελικα δεν τη δηλωσα, γιατι σκεφτηκα οτι δεν θα εχει αποκατασταση. Ακομα και τη Γεωγραφια στο Γυμνασιο, φυσικοι τη διδασκουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πόσο έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
13.039. Και ο 1ος ειχε 15.384 (πολυ λιγοτερα απ' αυτα που ειχα εγω :P).

Γενικα δεν εχει και πολλη ζητηση σαν σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θα έπαιρνες και το λαπτόπι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
παντως παιδια το τμημα της μυτηλινης ειναι πολυ καλυτερο .....προσφερει και μεταπτυχιακό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Εγώ τώρα τελείωσα τη Β Γυμνασίου και πραγματικά είμαι χάλια που σταματάει, αυτό το ΥΠΕΡΟΧΟ μάθημα :worry: δε ξέρω, παρόλο που όταν πάω Λύκειο θα είμαι θεωρητική, σκέφτομαι σοβαρά να τη δηλώσω. :inlove: Αλλά μπορεί να αντέξει στο συγκεκριμένο τμήμα ένας θεωρητικός? Γεωλογία, ξέρω πως δεν μπορώ να αντέξω λόγο το ότι πρέπει να έχω καλές γνώσεις σε μαθηματικά και χημεία... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μία ξαδέρφη μου τελείωσε αυτή τη σχολή και είναι πολύ ευχαριστημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Μία ξαδέρφη μου τελείωσε αυτή τη σχολή και είναι πολύ ευχαριστημένη!

Αν επιτρεπεται βρηκε ευκολα δουλεια και εχει πολλα θετικα μαθηματα μεσα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τώρα είναι για μεταπτυχιακό στη Γερμανία! Δεν ξέρω ακριβώς τα μαθήματα που έκανε! Στο εξωτερικό βρίσκεις δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpety

Νεοφερμένος

Η mpety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδία! Σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα γεωγραφίας στο Χαροκόπειο και ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανένας που έχει δώσει και αν θα μπορούσα να βρω θέματα από άλλα έτη!Ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glou77

Νεοφερμένος

Ο glou77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδία! Σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα γεωγραφίας στο Χαροκόπειο και ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανένας που έχει δώσει και αν θα μπορούσα να βρω θέματα από άλλα έτη!Ευχαριστώ!!

Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα, μπορώ να βοηθήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top