Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
απο κοντα 8α παμε σε κανα περιπτερο να παρουμε καμια τοπικη εφημεριδα με αγγελιες-ενοικιασεισ σπιτιων ολο κ κανα ενοικιαστηριο 8α βρουμε κολλημενο σε καμια κολωνα ολο κ καποιον 8α ρωτησουμε :D:D:D:D

απο ιντερνετ αλλα βλεπεισ αλλα σ δειχνουν ετσι εχω ακουσει με προφαση οτι αυτο π ειδεσ νοικιαστηκε εχω να σ δει3ω ενα αλλο :worry::confused:

Καλο ειναι ομως να εχεις κανει και μια ερευνα απο το ιντερνετ, να παρεις μια ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Καλο ειναι ομως να εχεις κανει και μια ερευνα απο το ιντερνετ, να παρεις μια ιδεα...
H ιδέα που θα πάρεις από το ίντερνετ θα είναι αρνητική πίστεψέ με..μία φορά το επιχείρησα και σιχάθηκα αυτά που είδα..και τα σπίτια που θα δεις στο ίντερνετ ακόμα κι αν βρεις κάτι καλό που σου αρέσει πολύ δύσκολα θα το βρεις διαθέσιμο όταν πας ή στην ίδια κατάσταση που το είδες μέσω της εικόνας..καλύτερα όταν πας να ψάξεις με τον παλιό καλό τρόπο όταν δεν υπήρχε το ίντερνετ :P
1-2 τοπικές εφημερίδες και πίσω στις αγγελίες..μπορεί να δεις και κανά επιπλέον "ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ" και να σου βγει σε καλό καθώς περπατάς στη Ζωγράφου ή οπουδήποτε αλλού θα ψάχνεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ελα να μοιραζομαστε facebook...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω από το internet κοιτάω να δω τι παίζει. Θα ανέβω νωρίτερα γύρω στις 20 θα έχω 3-4 μέρες οπότε ευελπιστώ να βρω κατι καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Οι μελλοντικοι φοιτητες στη συμπρωτευουσα σε ποιες περιοχες σκοπευετε να κοιταξετε για σπιτι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Οι μελλοντικοι φοιτητες στη συμπρωτευουσα σε ποιες περιοχες σκοπευετε να κοιταξετε για σπιτι???

Κέντρο κυρίως. Κοντά στο ΑΠΘ. Δεν ξερω ακόμη που θα βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αρχες Σεπτεμβριου μαλλον οι βασεις, καλα κρασια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Σύμφωνα με πληροφορίες της alfavita.gr μια πιθανή μέρα ανακοίνωσης είναι η Τετάρτη 27 Αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Επισημη ανακοινωση υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Πέρασε αυτό για τις 27, επειδή η αστυνομία καθυστερεί 28/08 - 01/09
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Πριν κλείσει το thread των Πανελλαδικών του '14, θα ήθελα να σας χαιρετήσω κι εγώ όλους. Ήταν χαρά μου που σας γνώρισα και μοιραστήκαμε όλη τη διαδικασία των εξετάσεων. Εύχομαι στον καθένα σας ξεχωριστά τα καλύτερα και πάνω απ' όλα να είστε γεροί.

Η ζωή είναι μπροστά μας - ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΡΕΕΕΕ!!!:clapup::clapup::clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πως περασε ετσι ο καιρος... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Δεν θα χαθούμε, θα μιλάμε στο ischool ή και από κοντά κάποιοι...έτσι δεν είναι παίδες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Πριν κλείσει το thread των Πανελλαδικών του '14, θα ήθελα να σας χαιρετήσω κι εγώ όλους. Ήταν χαρά μου που σας γνώρισα και μοιραστήκαμε όλη τη διαδικασία των εξετάσεων. Εύχομαι στον καθένα σας ξεχωριστά τα καλύτερα και πάνω απ' όλα να είστε γεροί.

Η ζωή είναι μπροστά μας - ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΡΕΕΕΕ!!!:clapup::clapup::clapup:


Ωραία τα είπες! ;) Κι εγώ παρόλο που δε συμμετείχα στις συζητήσεις, τις παρακολουθούσα όλη τη χρονιά και περνούσα μαζί σας το άγχος, την πίεση και όλα τα συναισθήματα που νιώθει ένα παιδί που ετοιμάζεται για Πανελλήνιες..δεν ένιωθα μόνη σ΄αυτόν τον αγώνα και πραγματικά περνούσα ευχάριστα τη λίγη ώρα που αφιέρωνα στο forum....βέβαια κάποιες φορές με άγχωναν αυτά που διάβαζα :whistle: αλλά κι αυτά μες το παιχνίδι είναι:P
Καλά αποτελέσματα σε όλους λοιπόν..η ζωή είναι όλη μπροστά μας..ας κάνουμε ό,τι περνάει απ' το χέρι μας για να τη ζήσουμε στο έπακρο!!! :D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Aυτό το χειμώνα, πολλά μέλη με ξεάγχωσαν, με πολλά ταυτίστηκα, πολλά λύσανε απορίες μου. Σας ευχαριστώ από καρδιάς για όλα συμφορουμίτες μου! :)
υστερογραφο 1, όποιος θέλει να ανταλλάξουμε λογαριασμούς, στέλνει πμ, είναι αυτονόητο πια..!
υστερόγραφο 2, για βάσεις θα σεπτεμβριάσουμε; Η μύγα δίπλα μου έχει περισσότερο άγχος από μένα.
υγστερόγραφο 3, και εγώ πάτρα θα είμαι κατά 90%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Aυτό το χειμώνα, πολλά μέλη με ξεάγχωσαν, με πολλά ταυτίστηκα, πολλά λύσανε απορίες μου. Σας ευχαριστώ από καρδιάς για όλα συμφορουμίτες μου! :)
υστερογραφο 1, όποιος θέλει να ανταλλάξουμε λογαριασμούς, στέλνει πμ, είναι αυτονόητο πια..!
υστερόγραφο 2, για βάσεις θα σεπτεμβριάσουμε; Η μύγα δίπλα μου έχει περισσότερο άγχος από μένα.
υγστερόγραφο 3, και εγώ πάτρα θα είμαι κατά 90%!
Και συ Πατρα; Oh come on. :P Με κάνετε και ζηλεύω.Μόνη μου θα καταλήξω πάνω.
Για βάσεις κάτι άκουσα μεταξύ 25-29.


Πραγματικά όταν κλείσει το θέμα θα μελαγχολήσω λίγο.Όλη τη χρονιά εδώ την έφαγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
peace η πατρα σε περιμενει:P:P:P

8α πω κατι π δεν πιστευα ολη την τελαυταια χρονια οτι 8α το ελεγα αλλα 8α μ λειψει η τα3η μ απο το σχολειο κ απο τα φροντηστηρια κ τα αστεια π λεγαμε κ γελαγαμε:'(:'(:'(:'(

ααααα κ η 5ημερη που πηγαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και συ Πατρα; Oh come on. Με κάνετε και ζηλεύω.
Nα ερχόσουν και συ. :pfff:

peace η πατρα σε περιμενει

8α πω κατι π δεν πιστευα ολη την τελαυταια χρονια οτι 8α το ελεγα αλλα 8α μ λειψει η τα3η μ απο το σχολειο κ απο τα φροντηστηρια κ τα αστεια π λεγαμε κ γελαγαμε

Και εσένα!
Και μένα δυστυχώς...Αλλά και στο πανεπιστήμιο θα είναι καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και συ Πατρα; Oh come on. :P Με κάνετε και ζηλεύω.Μόνη μου θα καταλήξω πάνω.
Για βάσεις κάτι άκουσα μεταξύ 25-29.


Πραγματικά όταν κλείσει το θέμα θα μελαγχολήσω λίγο.Όλη τη χρονιά εδώ την έφαγα.

όντως, όλοι από εδώ μέσα Πάτρα θα πάνε. Εγώ τι να πω που ελάχιστοι θα πάνε βόλο; :'(
Και εγώ θα μελαγχολήσω!! θα διαβάζω μετά από καιρό όσα γράφαμε και θα λέω πώς πέρασε έτσι τελικά η χρονιά...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top