[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 17 16.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 48 47.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 26 25.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 4 4.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 2.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 4.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Όποιος έγραψε για τις Σκουριές στην έκθεση, είναι και πολύ μάγκας...
Αν έδινα φέτος, θα ρίσκαρα όπως και πέρσι.
Αν σου πω ότι αυτό έβαλα στην αρχή για επικαιρικό χαρακτήρα; Και μετά σκέφτομαι "λες να πέσω ρε πούστη μου σε κανένα δεξιό και να με χαντακώσει", το διαγράφω και βάζω τις δασικές πυρκαγιές του καλοκαιριού. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Όποιος έγραψε για τις Σκουριές στην έκθεση, είναι και πολύ μάγκας...
Αν έδινα φέτος, θα ρίσκαρα όπως και πέρσι.
Φίλε επειδή έδινα και εγώ πέρσι, τι επίκαιρο έβαλες στην τέχνη; Από περέργια ρωτάω γιατί και εγώ σκεφτόμουν κάτι να κάνει εντύπωση και δεν βρήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξιαFangirl

Νεοφερμένος

Η ΑλεξιαFangirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
να σας πω, πως το πηρατε το 1ο ζητουμενο??
γιατι θα μπορουσε να ειναι να γραψετε τις συνεπειες που προκαλει η ελλειψη σεβασμου προς το περιβαλλον απο τον ανθρωπο
ή η ελλειψη σεβασμου του ανθρωπου και (ενν. απο το παραπανω που ελεγε) οι συνεπειες προς το περιβαλλον :hmm:
ποιο ειναι σωστο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
.
Φίλε
επειδή έδινα και εγώ πέρσι, τι επίκαιρο έβαλες στην τέχνη; Από περέργια ρωτάω γιατί και εγώ σκεφτόμουν κάτι να κάνει εντύπωση και δεν βρήκα.
Αρχικά είναι "φίλη" και όχι φίλε...:P:P
το λέει ξεκάθαρα η κοπέλα..
H Guest 278211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,443 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avra b

Νεοφερμένος

Η avra b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση κι αν γνωριζετε να μου απαντησετε. Εγω σημειωσα με μολυβι πανω στα θεματα αλλα μετα ξεχασα να τα σβησω. Τι το κακο ειναι αυτο ας πουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση κι αν γνωριζετε να μου απαντησετε. Εγω σημειωσα με μολυβι πανω στα θεματα αλλα μετα ξεχασα να τα σβησω. Τι το κακο ειναι αυτο ας πουμε?

Τιποτα απολύτως.
Απλά μερικοί επιτηρητές επισημαίνουν οτι μετά το πέρας των 3 ωρών,τα παιδιά πρέπει να σβήσουν τις σημειώσεις τους πάνω στα θέματα.Ποτέ δεν το κατάλαβα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avra b

Νεοφερμένος

Η avra b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ουτε εγω μπορω να το καταλαβω. Και μου λενε ολοι οτι επρεπε να τα σβησω. Βεβαια η καθηγητρια μου ειπε οτι δεν πειραζει. Τελος παντων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση κι αν γνωριζετε να μου απαντησετε. Εγω σημειωσα με μολυβι πανω στα θεματα αλλα μετα ξεχασα να τα σβησω. Τι το κακο ειναι αυτο ας πουμε?
Καλέ για αυτό σκας; Μην ανησυχείς δεν πειράζει και να μη τα έσβησες. Και εγώ είχα σημειώσει πάνω στη φωτοτυπία, δεν πρόλαβα να τα σβήσω και οι καθηγήτριες με είπαν ότι δεν υπάρχει θέμα άρα όλα οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση κι αν γνωριζετε να μου απαντησετε. Εγω σημειωσα με μολυβι πανω στα θεματα αλλα μετα ξεχασα να τα σβησω. Τι το κακο ειναι αυτο ας πουμε?

Τα πετάνε μετά,οπότε κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση κι αν γνωριζετε να μου απαντησετε. Εγω σημειωσα με μολυβι πανω στα θεματα αλλα μετα ξεχασα να τα σβησω. Τι το κακο ειναι αυτο ας πουμε?

Τίποτα ρε. Και πέρσι και φέτος με στυλό πάνω στα θέματα. Θα μου κλ@σουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george398

Νεοφερμένος

Ο george398 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Στο καθαρό του τετραδίου να μην έχεις με μολύβι μόνο, αλλού δεν πειράζει.
Για τις σκουριές και γω κάποια στιγμή το σκέφτηκα αλλά μετά δεν είχα χρόνο να σκεφτώ πως θα το εντάξω και το άφησα. Υπάρχει βέβαια και ένα ρίσκο με τέτοια θέματα αλλά τι διάλο, σε 2 ακροδεξιούς θα πέσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avra b

Νεοφερμένος

Η avra b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Στο τετραδιο δεν εχω γραψει με μολυβι. Οκ σας ευχαριστω! Μου εφυγε ενα βαρος. Απλως με αγχωσαν οι αλλοι, δεν ειχα σκοπο να δωσω τοση σημασια. Τελος παντων ευχομαι σε οσους εδωσαν καλα αποτελεσματα και καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Στο τετραδιο δεν εχω γραψει με μολυβι. Οκ σας ευχαριστω! Μου εφυγε ενα βαρος. Απλως με αγχωσαν οι αλλοι, δεν ειχα σκοπο να δωσω τοση σημασια. Τελος παντων ευχομαι σε οσους εδωσαν καλα αποτελεσματα και καλη συνεχεια!

Στο πρόχειρο εγώ με μολύβι έγραφα και έκανα και μουτζουρίτσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Αρχικά είναι "φίλη" και όχι φίλε...:P:P
το λέει ξεκάθαρα η κοπέλα..
Σωστά. Λάθος μου. Ήμουν αφηρημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barricada

Νεοφερμένος

Ο barricada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια εγω στην δομη της παραγραφου εβαλα αντι για θεματικη μεταβατικη, υπαρχει κανεις αλλος που εκανε το ιδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
ρε παιδια εγω στην δομη της παραγραφου εβαλα αντι για θεματικη μεταβατικη, υπαρχει κανεις αλλος που εκανε το ιδιο?

Οχι, παίζει να είσαι ο μόνος :hehe:
Συγχαρητήρια !! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οχι, παίζει να είσαι ο μόνος :hehe:
Συγχαρητήρια !! :clapup:
Μη το κοροϊδεύεις το παιδί μωρέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
να σας πω, πως το πηρατε το 1ο ζητουμενο??
γιατι θα μπορουσε να ειναι να γραψετε τις συνεπειες που προκαλει η ελλειψη σεβασμου προς το περιβαλλον απο τον ανθρωπο
ή η ελλειψη σεβασμου του ανθρωπου και (ενν. απο το παραπανω που ελεγε) οι συνεπειες προς το περιβαλλον :hmm:
ποιο ειναι σωστο??

ισχύει. βασικά τους έλλειπε ένα κόμμα... κάπου. εγώ έκανα μια παράγραφο για τον άνθρωπο και μια για το περιβάλλον. αλλά πάρα πολύ το πήραν οτι έλεγε μόνο για το περιβάλλον και γενικά έχουν γραφτεί πάρα πολλά διαφορετικά πράγματα. που σημαίνει ότι κάποια από αυτά θα θεωρηθούν εκτός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ακόμα με την έκθεση ασχολείστε; :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top