[30/5/2012] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 82)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 62 75.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 15.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 6.1%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και αν εισαι ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
και αν εισαι ? :P
άστο μην το σκέφτεσαι.
Άλλωστε είναι δύο οι βαθμολογητές και αν πάει σε τρίτον θα μετρήσουν οι δύο καλύτεροι (αν δεν έχει αλλάξει κάτι από πίσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πληροφοριακα , ποσες μοναδες διαφορα πρεπει να ειναι για να παει το γραπτο σε τριτο βαθμολογητη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
10 στα 100 νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
πληροφοριακα , ποσες μοναδες διαφορα πρεπει να ειναι για να παει το γραπτο σε τριτο βαθμολογητη ?
πάνω από 12 μονάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
μολις διαπιστωσα οτι ξεχασα το παραδειγμα στην παραγωγικη :/ θα αφαιρεσουν σιγουρα μοναδες? γιατι καποτε μας ειχαν πει οτι αν δε ζητανε παραδειγμα μπορουμε και να μην το γραψουμε,(αν και θα ηταν καλυτερα να το γραψουμε....)
απιστευτο ξεχασα τελειως την υπαρξη του ενω το ξερω κανονικα...
επιπλεον εγραψα "Λανθασμενη συλληψη" αντι για επιλεκτικη και εκανα λαθος αυτο με τις προκαταληψεις στην παθητικη...
Ολα τα υπολοιπα πιστευω σωστα...(τωρα δεν ξερω αν θα αφαιρεσουν σε καποια σημεια που διατυπωνω το ιδιο ακριβως νοημα λιγο διαφορετικα,αλλα δεν νομιζω γιατι ουτε στο σχολειο μου αφαιρει.) Τι βαθμο περιπου υπολογιζετε κυριε geokam?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosdajko

Νεοφερμένος

Ο panosdajko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κ.Geokam να ρωτησω και εγω το εξης.Απο τα εμποδια ξεχασα και εγω την αποφυγη πληροφοριων,επισης τα χαρακτηριστικα των ακροασεων τα εγραψα πανω κατω με δικα μου λογια,στους αξονες παντα των βασικων σημειων.Επισης αντι για ενθαρρυσνη εγραψα εμπιστοσυνη.Συνολικα ποσο λες να μου κοψουν?Ενδεικτικα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
μολις διαπιστωσα οτι ξεχασα το παραδειγμα στην παραγωγικη :/ θα αφαιρεσουν σιγουρα μοναδες? γιατι καποτε μας ειχαν πει οτι αν δε ζητανε παραδειγμα μπορουμε και να μην το γραψουμε,(αν και θα ηταν καλυτερα να το γραψουμε....)
απιστευτο ξεχασα τελειως την υπαρξη του ενω το ξερω κανονικα...
επιπλεον εγραψα "Λανθασμενη συλληψη" αντι για επιλεκτικη και εκανα λαθος αυτο με τις προκαταληψεις στην παθητικη...
Ολα τα υπολοιπα πιστευω σωστα...(τωρα δεν ξερω αν θα αφαιρεσουν σε καποια σημεια που διατυπωνω το ιδιο ακριβως νοημα λιγο διαφορετικα,αλλα δεν νομιζω γιατι ουτε στο σχολειο μου αφαιρει.) Τι βαθμο περιπου υπολογιζετε κυριε geokam?
τα παραδείγματα είναι το πολύ 2 μονάδες
όσο για το "λανθσμένη σύλληψη", δεδομένου ότι αντιστοιχεί μία μονάδα, μάλλον δεν θα σου κόψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγραψα Και γω γυρω στο 98 με 100 στο ΑΟΔΕ και το ξενυχτι που εριξα μεχρι τις 3.30 σημερα απεδωσε καρπους.Πηρα τα πανω μου μετα τα μαθηματικα και τη Φυσικη.

Οσο για τα παιδια που λενε σος,ξεσος ευκολα,αναμενομενα κλπ συμβιβαστειτε πως ειναι και θεμα τυχης.Και γω 3 σελιδες δεν μπορεσα καν να τις συγκρατησω και ευχομουν να μην πεσουν.
Μισω καταφορα την παπαγαλια.2 ωρες μου επαιρνε η σελιδα.
Παντως τελικα το βιβλιο δεν θα το καψω.Θα το δωρισω σε ενα φιλο που θα τα περασει του χρονου,ετσι κατεστραμμενο.

Φιλε Geοkam(ελπιζω να μου επιτρεπεις τον ενικο)να σαι καλα που ανεφερες χτες για την παραγραφο πριν το περιβαλλον γιατι τη δημιουργικη καταστροφη την ειχα ξεχασμενη.Απο το Νοεμβρη ειχα να την γραψω.Μπορει δηλαδη να γραφα κοντα στο 18.5 ενω τωρα αγγιζω το 20.

Παμε για αλλα.Φορτσα παιδια η ουρα εμεινε και τα...κερατα του 5ου πεδιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
κ.Geokam να ρωτησω και εγω το εξης.Απο τα εμποδια ξεχασα και εγω την αποφυγη πληροφοριων,επισης τα χαρακτηριστικα των ακροασεων τα εγραψα πανω κατω με δικα μου λογια,στους αξονες παντα των βασικων σημειων.Επισης αντι για ενθαρρυσνη εγραψα εμπιστοσυνη.Συνολικα ποσο λες να μου κοψουν?Ενδεικτικα παντα.
από την υπερφόρτωση κάθε συνέπεια είναι μία μονάδα
τα χαρακτηριστικά δύο μονάδες, άν όμως έχεις γράψει λέξεις κλειδιά και τα υπόλοιπα σωστά ίσως και να μη χάσεις μονάδες
"εμπιστοσύνη" : σημαντικό λάθος, αν έεις την υπόλοιπη φράση σωστά : μία μονάδα

Εγραψα Και γω γυρω στο 98 με 100 στο ΑΟΔΕ και το ξενυχτι που εριξα μεχρι τις 3.30 σημερα απεδωσε καρπους.Πηρα τα πανω μου μετα τα μαθηματικα και τη Φυσικη.


Φιλε Geοkam(ελπιζω να μου επιτρεπεις τον ενικο)να σαι καλα που ανεφερες χτες για την παραγραφο πριν το περιβαλλον γιατι τη δημιουργικη καταστροφη την ειχα ξεχασμενη.Απο το Νοεμβρη ειχα να την γραψω.Μπορει δηλαδη να γραφα κοντα στο 18.5 ενω τωρα αγγιζω το 20.

Παμε για αλλα.Φορτσα παιδια η ουρα εμεινε και τα...κερατα του 5ου πεδιου.
εσένα θυμήθηκα και αυτό που έγραψα, όταν είδα το θέμα. Χαίρομαι που έστω και με αυτόν τον τρόπο σε βοήθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
τα παραδείγματα είναι το πολύ 2 μονάδες
όσο για το "λανθσμένη σύλληψη", δεδομένου ότι αντιστοιχεί μία μονάδα, μάλλον δεν θα σου κόψουν
Σας ευχαριστω πολυ! Και απο την προταση της προκαταληψης στην παθητικη ποσο περιπου ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ! Και απο την προταση της προκαταληψης στην παθητικη ποσο περιπου ειναι?
το πολύ δύο μονάδες/100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω παιδια ... ξεχασα να γραψω το παραδειγμα στην παραγωγικη λειτουργια..ποσο λετε να μου κοψουν ?? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
εγω παιδια ... ξεχασα να γραψω το παραδειγμα στην παραγωγικη λειτουργια..ποσο λετε να μου κοψουν ?? :worry:
αν ξέχασες τα παραδείγματα χάνεις το πολύ 2/100
αν έχεις ξεχάσεις ένα από τα τρία, δε θα χάσεις κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Άντε.. Ξεμπερδέψατε και με το μάθημα-εμμονή..
Και παιδια της τεχνολογικης, ουσιαστικα εχετε τελειωσει τις πανελληνιες..!
(Η δημιουργικη καταστροφη ηταν απο τα αγαπημενα μου κομματια, ηθελα να μου το βαλουν και μενα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σας ευχαριστω.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ;)
Στο τελευταίο ερώτημα έγραψα ανάποδα τις ακροάσεις, δηλαδή στη θέση της ενεργητικής έχω βάλει την παθητική και αντίστροφα.
Πόσο λέτε να κόψουν απο αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ;)
Στο τελευταίο ερώτημα έγραψα ανάποδα τις ακροάσεις, δηλαδή στη θέση της ενεργητικής έχω βάλει την παθητική και αντίστροφα.
Πόσο λέτε να κόψουν απο αυτό; :hmm:
Σε αυτό δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί διακυβεύονται πολλές μονάδες και δε ρισκάρω να σου πω την άποψή μου.
Πάντως θα προσπαθήσω να το θέσω ως ερώτημα στη δοκιμαστική βαθμολόγησηπου θα πραγματοποιηθεί. Αν έχω κάποιο νέο και συνεχίζεις να ενδιαφέρεσαι θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Σε αυτό δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί διακυβεύονται πολλές μονάδες και δε ρισκάρω να σου πω την άποψή μου.
Πάντως θα προσπαθήσω να το θέσω ως ερώτημα στη δοκιμαστική βαθμολόγησηπου θα πραγματοποιηθεί. Αν έχω κάποιο νέο και συνεχίζεις να ενδιαφέρεσαι θα σου πω.

Σας ευχαριστώ. Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΚΑ9191

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΚΑ9191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πολύ άριστα δεν έπεσε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top