1ο Πεδίο Πολιτικό Τμήμα Νομικής Θράκης

Νοσφερατου

Νεοφερμένος

Ο Νοσφερατου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας!θα ηθελα να με διαφωτισετε αν υπαρχει πολιτικο τμημα στη νομικη θρακης και αν οχι ποια διεξοδο μπορω να βρω απο το συγκεκριμενο πανεπιστημιο για να καταρτιστω στις πολιτικες επιστημες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red planet

Νεοφερμένος

Ο red planet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ακου και εγω αυτο ψαχνω αλλα τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει.
https://www.polsci.duth.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red planet

Νεοφερμένος

Ο red planet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
οκ για την θρακη για αθηνα??
επισης ηθελα να σε ρωτησω τι αξιζει να σπουδασω
manager η διπλωματης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει!!!! Εγώ εκεί σπουδάζω!:P
μάνατζερ και διπλωμάτης δεν έχουν καμιά σχέση... Αλλά για να καταλήξεις να γίνεις διπλωμάτης θα πρέπει να τελειώσεις τη Σχολή Διπλωματικού Σώματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Υπάρχει με τη μόνη διαφορά πως δεν είναι τμήμα της νομικής σχολής.. Νομίζω δεν υφίσταται πλέον ο όρος πολιτικό νομικής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top