Παιδαγωγικό Αθήνας

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που πάρασε στο Παιδαγωγικό Δημ/κης στην Αθήνα??? Μήπως ξέρετε πότε ξεκινούν τα μαθήματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ρώτα την γραμματεία καλύτερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα μια συμφοιτήτρια!!!!!!:clapup:Απο που είσαι? Νομίζω οτι αρχίζουν 4 Οκτωβρίου. Για περισσότερες πληροφορίες μπες στο www.ptde.gr!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι γιατί ακούω διάφορα και δεν ξέρω πόιος λέει σωστά και ποιος όχι. Αλλοι μου λένε οτι το παιδαγωγικό της Αθήνας είναι στο κέντρο και άλλοι ότι είναι στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου! :confused: Ας δώσει κάποιος φοιτητής τα φώτα του!Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Είναι στο κέντρο στα Εξάρχεια συγκεκριμένα! Ναυαρινού 13...
*Η Ναυαρίνου είναι η συνέχεια της Σκουφά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top