Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Καλή αρχή παιδιά!!! Εγώ είμαι 3ετής εκεί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela__!

Νεοφερμένος

Η angela__! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αν αρχισουμε καποια στιγμη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αγγελα μαλλον τριτη θα αρχησουμε...!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Την Τρίτηα θα γίνει Γενική Συνέλευση και θα αποφασιστεί εαν θα ξεκινήσουμε ή θα συνεχιτεί η κατάληψη! Εσείς παιδιά είστε στη Φλώρινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παλι ρε παιδια καταληψη?αν ειναι δυνατον...τοτε να φυγουνε ολοι και να παμε στα σπιτια μας......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsolis

Νεοφερμένος

Ο tsolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ειμαστε Φλωρινα...Isaak δε σε εχουμε γνωρισει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μπα δεν εχουμε γνωριστεί! Παιδιά δεν κάνουμε άσκοπα καταληψη. Το υπουργείο δεν μας έστειλε καθηγητές που βοηθάνε στην πρακτική άσκηση οπότε δεν μπορεί να λειτουργήσουν τα μαθηματα από 2ο έτος. Οπότε δεν μπορούμε να λειτουργησουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela__!

Νεοφερμένος

Η angela__! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:)παιδιά πως σας φάνηκε η πρωτη γνωριμία με συμφοιτητές, μαθήματα κ καθηγητές???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χάζευα το video από το ταξίδι της ηλεκτρική ενέργειας και είπα να το βάλω κι εδώ. Οι πρωτοετείς του 2010-2011 εργάστηκαν σίγουρα πάνω στο ευρύτερο project για την αναπαράσταση της διαδικασίας της παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, το οποίο εντάχθηκε σε μια γενικότερη διοργάνωση όπου εορτάστηκαν τα 20 χρόνια του τμήματος. Αν μη τι άλλο έγινε ωραία (και πολλή!) δουλειά. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Χαιρετε, περασα και εγω Παιδαγωγικο Φλωρινας και αρχιζω ετοιμασιες για σπιτι.
Γενικα δεν εχω πατησει στη πολη ποτε και δεν ξερω και κανεναν, φοβερη αρχη :P
Εαν εχετε συμβουλες-παρατηρησεις με μεγαλη χαρα να τις δεκτω, επισης στειλτε εαν εχετε καλοσυνη εναν χαρτη απο google maps να καταλαβω που ακριβως βρισκονται τα πανεπιστημια γιατι εχω λιγο μπερδευτει, καθως επισης για ποια περιοχη θεωρειται ως "κεντρο" και ειναι "λογικη" για να παρει καποιος φοιτητης σπιτι.
Ειμαι αρκετα κοντα στο να παρω ενα κοντα στη διασταυρωση "Κων. Καραμανλη" με "Μακεδονομαχων", χωρις να ξερω κατι αλλο για τη περιοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

always the sun

Νεοφερμένος

Η always the sun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλησπερα κι απ μενα!!! Φοιτητρια κ εγω απο φετος στο τμημα της δημοτικης εκπαιδευσης ....! ο,τι πληροφοριες ξερετε οι ηδη φοιτητες της Φλωρινας ας τις πει κ σ εμας...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παίδεεεεεες κι εγω θελω πληροφοριες,να με κατατοπισετε γενικα...
υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να περναω κι εγω εκει,σ'εσας φετος,αν δεν περασω στην 1η πολη που θα βαλω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κανενας συμφοιτητης ρε παιδιαα?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Despoinaki30

Νεοφερμένος

Η Despoinaki30 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καποιος που να περασε φετος Παιδαγωγικο Φλωρινας?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κανας φοιτητής/τρια από εκεί αυτή την περίοδο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top