Τι κινητό έχετε;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Nokia Lumia 930 :D


Μιας που λόγω στενομυαλιάς δεν είχα ποτέ κινητό άλλης μάρκας, και λέω να μεταβώ στο Android, σκοπεύω να πάω σε Nokia 8 ή 9 όταν βγούν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Xiaomi redmi note 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια μπακατέλα LG Spirit 4G
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Huawei P8 Lite.... ενα χρονο το εχω πολυ καλο.. ο οκταπυρηνος επεξεργαστης τ παει σφαιρα εχει πολυ καλη καμερα κ δεν κολλαει καθολου.. Το μονο αρνητικο ειναι οτι εχει μικρη διαρκεια η μπαταρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Huawei P8 Lite.... ενα χρονο το εχω πολυ καλο.. ο οκταπυρηνος επεξεργαστης τ παει σφαιρα εχει πολυ καλη καμερα κ δεν κολλαει καθολου.. Το μονο αρνητικο ειναι οτι εχει μικρη διαρκεια η μπαταρια...

Το ιδιο εχουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
Το LG G2 βγήκε το 2013. Αν αντί το lg g2 έπαιρνες το αντίστοιχο iPhone (iPhone 5s) θα είχες ένα κινητό που θα έπαιρνε επίσημα τις τελευταίες αναβαθμίσεις και θα τις παίρνεις για ένα ακόμα χρόνο τουλάχιστον.

Αντί γι αυτό έχεις ένα κινητό που έχει σταματήσει να αναβαθμίζεται από το Android 5 όταν έχουμε ήδη 7.

Δυο χρόνια μετά. Ποιος έκανε τη καλύτερη επένδυση; Αυτός που πήρε lg g2 ή αυτός που πήρε iPhone 5s (θα αναβαθμιστεί σε ιOS 12);


Τώρα έχω ένα iPhone 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δυο χρόνια μετά. Ποιος έκανε τη καλύτερη επένδυση; Αυτός που πήρε lg g2 ή αυτός που πήρε iPhone 5s (θα αναβαθμιστεί σε ιOS 12);


Τώρα έχω ένα iPhone 7

:)
Και εγώ το iPhone 5s που είχε τότε ο Ακικος και είμαι πολυ ευχαριστημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Samsung A5 2017
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Honor 7x
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

Η κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
huawei P9 lite 2017
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top