Σώματα ασφαλείας

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
αρα κάνεις αίτηση στέλνεις τα χατιά σου...περνας απο ιατρικες και αθλητικες εξετασεις και αν πετυχεις δινεις καποιες γραπτες εξετασεις και αναμενεις τα αποτελεσματα.....γνωριζετε αν ισχυει αυτο με το μεσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αρα κάνεις αίτηση στέλνεις τα χατιά σου...περνας απο ιατρικες και αθλητικες εξετασεις και αν πετυχεις δινεις καποιες γραπτες εξετασεις και αναμενεις τα αποτελεσματα.....
Από ότι ξέρω ναι, δεν έχω διαγωνιστεί ποτέ σε προκήρυξη λιμενικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina95

Νεοφερμένος

Η angelina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια αν εχουμε περασει το οριο ηλικιας για να δωσουμε ξανα πανελληνιες για στρατο τι κανουμε? περιμενουμε προκυρηξη για λιμενικο? εχω τελειωσει διοικηση επιχειρησεων τει, αν δωσω τις εξετασεις και το κανω πτυχιο πανεπιστημιου (διπαε) πιανεται στις προκυρηξεις σαν οικονομικου?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top