Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
επειδη μαλλον θα περασω εκει..(μαλλον)
εχει καμια διαφορα το πτυχιο απο το πανεπιστημιο της τριπολης απο των Αθηνων πχ? κ γενικα παιζει ρολο απο ποια περιοχη ειναι? :confused:
+τελος εχει καλη φοιτητικη ζωη?

ευχαριστω εκ των προτερων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Για φοιτητική ζωή μπορείς να δεις εδώ.
Απ' όσο ξέρω δεν παίζει ρόλο από πιο πανεπιστήμιο θα πάρεις πτυχίο, άλλωστε θα ήταν και άδικο αυτό.
δες και εδώ πχ https://ischool.e-steki.gr/σύγκριση-σχολών/οικονομικών-επιστημών-τρίπολης-πάτρας-ή-ιωάννινων;-48620/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
thnx:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πέρασε κανείς οικονομικό τρίπολης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ελα ρε τριπολη και γω τριπολη περασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannetakos

Νεοφερμένος

Η mariannetakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγώ οικονομικό είμαιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who am I?

Νεοφερμένος

Ο who am I? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας.Εχει ακουσει κανεις για μεταφορα του Οικονομικου Πατρας στην Τριπολη?Μια κοπελα που φοιτα στην Τριπολη εμαθε κατι τετοιο απο καθηγητη της,αν και προσωπικα μου φαινεται παραλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει(η μαλλον καλυτερα διαβασει) το αναποδο..οχι συγκεκριμενα για το οικονομικο,γενικα οτι σχολες του παν.πελ. θα πανε στην Πατρα,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει βεβαια,αλλα απο Πατρα σε Τριπολη οχι δεν εχω ακουσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Kι εγώ αυτό ξέρω σύμφωνα με τον πανεπιστημιακό καλλικρατη.Μου φαίνεται κι εμένα παράλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Παιδειά και εγώ λογικά οικονομικό τρίπολης θα περάσω!!! καμία καλή πληροφορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0rgak0s

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
περασε κανεις οικονομικο τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μια φίλη μου μάλλον περνάει σε αυτό το τμήμα..
Κάποιος που σπουδάζει στη σχολή ή γνωρίζει, να μας πει την γνώμη του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0rgak0s

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μπαινω στο 3 6μηνο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top