Bachelor για αλλαγή ειδικότητας

liveloula26

Νεοφερμένος

Η liveloula26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
είμαι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ λίγο πριν το πτυχίο μου (έχω ακόμα 2 μαθήματα) εντελώς καθυστερημένα και απογοητευμένη από την κατάσταση που επικρατεί στη σχολή μου και από το αντικείμενο μου (καθαρά δική μου ευθύνη η επιλογή). Σκέφτομαι λοιπόν από το να μπω στη διαδικασία κατατακτηρίων, πράγμα που θέλω να αποφύγω για πολλούς λόγους, να ξεκινήσω ένα bachelor στην ειδικότητα που με ενδιαφέρει που βρήκα συγκεκριμένα στο new york college. Δεν πάω για μεταπτυχιακό γιατί αυτό που θέλω δεν με παίρνει από τη σχολή που είμαι (δεν είναι συναφές αντικείμενο) και ακόμα δεν μπορώ εκ των πραγμάτων αφού δεν έχω πτυχίο στα χέρια μου. Ποια είναι η γνώμη σας? Αξίζει τον κόπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
καλο θα ηταν ειδικα στο συγκεκριμενο κολλεγιο κατα τη γνωμη μου αξιζει τον κοπο, εκτος και αν θες να πας εξωτερικο οπου ισως και να βρεις καποιο μεταπτυχιακο εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liveloula26

Νεοφερμένος

Η liveloula26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ!! Δεν εχω δυνατότητα να φύγω εκτός προς το παρόν γι'αυτό δεν σκέφτομαι εξωτερικό. Για το city unity college που είναι λέει με το πανεπιστημιο του seattle? ξέρει κανείς να μου πει αν αξιζει?

κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
τι ειδικότητα σε ενδιαφέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liveloula26

Νεοφερμένος

Η liveloula26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Διεθνείς σχέσεις είναι αυτό που με ενδιαφέρει καταρχήν...
το δεύτερο είναι τα τουριστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeluska

Νεοφερμένος

Ο aggeluska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
το city unity ειναι θεσσαλονικη. δεν εχει αθηνα. και εχω ακουσει κ εγω πως ειναι πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnpa

Νεοφερμένος

Ο johnpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
το city unity ειναι θεσσαλονικη. δεν εχει αθηνα. και εχω ακουσει κ εγω πως ειναι πολυ καλο

Το ακριβώς αντίθετο. Το city unity είναι Αθήνα. ΔΕΝ έχει παράρτημα στην Θεσσαλονικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top