Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιά τρόφιμα ενώ γενικώς θεωρούνται υπέροχα, εσείς δεν μπορείτε να τα βάλετε στο στόμα σας ούτε για πλάκα;

Ας πω εγώ:
  • αλλαντικά (εκτός απο ορισμένες εξαιρέσεις πχ προσούτο)
  • κόκκινο κρέας (συμπεριλαμβάνονται και σουβλάκια, μπριζόλες κλπ)
  • Σπιτικές τηγανητές πατάτες (οι προτηγανισμένες μου αρέσουν)
  • μαγιονέζα
  • Πατατάκια (εκτός αν έχουν καμιά περίεργη γεύση και πάλι σπάνια)
  • Κεικ σοκολάτας απο αυτά τα τίγκα στη σοκολάτα που είναι πολύ γλυκά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Εγώ είμαι ο πλέον ακατάλληλος για να απαντήσω αλλά ως άλλος "κουμπάκιας" (ή να πω..."ποστάκιας"?:D )θα πω τούτο:
ΚΑΝΕΝΑ φαί δεν υπάρχει που να το τρώνε όλοι οι άλλοι κι εμένα να μη μου αρέσει!
Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει...τρώω φαγητά που για άλλους είναι αν όχι αηδιαστικα (μυαλά,αμελέτητα,σαλιγκάρια κ.λπ.),τουλάχιστον "παράξενα"!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
συνεφωνώ με τον αποπάνω. είμαι βολικό παιδί. μου αρέσουν τα σαλιγκάρια.:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν τρώω τις ελιές που γενικά έχουν σουκσαί! Επίσης δεν τρώω εύκολα γλυκά.. (αλλά όχι πως τα απεχθάνομαι, απλά πρέπει να έχω πολύ ειδική διάθεση) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, δεν τρώω μοσχάρι τα τελευταία 12-13 χρόνια, αλλά λόγω ιδεολογίας-ψυχολογίας...
Δεν τρώω μαγιονέζα, μπλιαχ!

Σαλιγκάρια όμως τρώω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Συχαίνομαι το μοσχάρι, το κρέας εκτός από μπούτια και κοτόπουλο, το πασχαλινό κοκορέτσι και τα διάφορα ζυμαρικά
εκτός από τα μακαρόνια...:P:P:P:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Γαριδες. Οχι απλα τις απεχθανομαι αλλα εξαφανιζομαι απο σπιτι που μυριζει γαριδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να φάω με τίποτα ορισμένα θαλασσινά ( γαρίδες, καραβίδες, γάμπαρες, αστακούς και άλλα τέτοια τεθωρακισμένα). Ασε που για να τα καθαρίσεις πρέπει να είσαι ο Μπομπ ο μάστορας, ή ο Μαγκάϊβερ.
Επίσης μακριά από μύδια, σαλιγκάρια και άλλα παρόμοιας υφής υλικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
σαρδέλες :( μπλιάξξξξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
( γαρίδες, καραβίδες, γάμπαρες, αστακούς και άλλα τέτοια τεθωρακισμένα). Ασε που για να τα καθαρίσεις πρέπει να είσαι ο Μπομπ ο μάστορας, ή ο Μαγκάϊβερ.

Nα'σαι καλα. Γελασαμε και σημερις.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης μακριά από μύδια, σαλιγκάρια και άλλα παρόμοιας υφής υλικά...

σαρδέλες :( μπλιάξξξξ

Και αυτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ά, ναι κι εγώ ξέχασα τις γαρίδες...ΑΠΑΊΣΙΕΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Τι να πω κι εγω που είμαι παμφάγο..:confused:

Και μου άνοιξαν την όρεξη οι απο πάνω με τα μύδια και τις γαρίδες :D :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τι να πω κι εγω που είμαι παμφάγο..:confused:

Και μου άνοιξαν την όρεξη οι απο πάνω με τα μύδια και τις γαρίδες :D :jumpy:
Θύμησέ μου να μην σε καλέσω για φαγητό....:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και μου άνοιξαν την όρεξη οι απο πάνω με τα μύδια και τις γαρίδες :D :jumpy:

Κι εμένα!! Τα θαλασσινά (γαρίδες, σουπιές, χταπόδια, κυδώνια, χτένια, καλαμάρια κλπ) τα λατρεύω!! (να και κάτι που δείχνει οτι μεγάλωσα σε νησί, λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Φασολαδα και αυτα τα μικρα ψαρακια που δεν εχουν κοκκαλο, τα τρως ολοκληρα και δεν ξερω πως τα λενε. Μπιαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Καλά πως μπορείτε και τρώτε τις γαρίδες δεν μπορώ να το καταλάβω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
miss μήπως εννοείς τις μαρίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φασολαδα και αυτα τα μικρα ψαρακια που δεν εχουν κοκκαλο, τα τρως ολοκληρα και δεν ξερω πως τα λενε. Μπιαχ.
Αυτά στο χωρίο μου τα λένε "χαψιά" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Θύμησέ μου να μην σε καλέσω για φαγητό....:D :D :D

θα φτιάξεις εκείνη την πίτσα που έλεγες τις προάλλες:D

Κι εμένα!! Τα θαλασσινά (γαρίδες, σουπιές, χταπόδια, κυδώνια, χτένια, καλαμάρια κλπ) τα λατρεύω!! (να και κάτι που δείχνει οτι μεγάλωσα σε νησί, λολ)
Ειδικά να σκάει δίπλα σου το κύμα με καλή παρέα και ούζάκι ....τι άλλο να θέλει ένας άνθρωπος :clapup:

Καλά πως μπορείτε και τρώτε τις γαρίδες δεν μπορώ να το καταλάβω:P
Σαγανάκι με κόκκινη σάλτσουλα και τυρί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top