[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είχα ποστάρει 2 φορές στο τόπικ "Σχολιασμός ειδήσεων". Ενώ το έβγαζε στην πλαϊνή στήλη της αρχικής σελίδας σαν τελευταίο ποστ, όταν άνοιγα τα νέα μηνύματα κάτω από το αβατάρ εκεί δεν το έδειχνε καθόλου και τις 2 φορές που πόσταρα.

Επίσης όταν έψαχνα στην αναζήτηση να βρω το τόπικ αυτό, με τις λέξεις κλειδιά "bug report" δεν μου το εμφάνιζε. H αναζήτηση δεν είναι case sensitive.

Αυτα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης όταν έψαχνα στην αναζήτηση να βρω το τόπικ αυτό, με τις λέξεις κλειδιά "bug report" δεν μου το εμφάνιζε. H αναζήτηση δεν είναι case sensitive.

Αυτα..:)

H αναζήτηση ΕΙΝΑΙ case sensitive. Case sensitive είναι ακριβώς αυτό που περγράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αφού είναι case sensitive γιατί μου βγάζει τα ίδια αποτελέσματα και με "Bug" και με "bug"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αφού είναι case sensitive γιατί μου βγάζει τα ίδια αποτελέσματα και με "Bug" και με "bug"?
A νόμιζα οτι δεν στο βγάζει όταν έγραφες bug. Ε τότε δεν είναι case sensitive.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η αναζήτηση δεν είναι case sensitive. ;)



Μακάρι να μπορούσε να αγνοεί και τους τόνους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Να υπενθυμίσω πως το συγκεκριμένο topic είναι για αναφορά τυχον bugs, δηλαδή μη προβλεπόμενες δυσλειτουργίες των υπηρεσιών του e-steki και όχι για επισήμανσεις τυχον ορθογραφικών /συντακτικών λαθών και οτιδήποτε σχετικό. :)

Bug: Σήμερα ο όρος χρησιμοποιείται για να δηλώσει τα προβλήματα σε προγράμματα που κάνουν το ίδιο το πρόγραμμα ή τον Η/Υ να εργάζεται λανθασμένα ή να καταρρέει. Συνηθέστερη πηγή προέλευσης των bug παραμένει το Διαδίκτυο.





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ένας φίλος έχει firefox (όχι τη νέα έκδοση) και οταν μπαινω απο το Pc του δε μπορώ να αλλάξω σε ελληνικά από αγγλικά (ούτε με shift+alt, ούτε απ το language bar). τι παίζει?
στο στεκι και σε αλλα φορουμς γινεται αυτο!!!!!!
σε μσν και αλλα σαιτ, ολα κανονικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρήκα κάτι άλλα μικρά και ασήμαντα πραγματάκια: :)


Στην επεξήγηση του vB code ως γνωστόν κάθε κώδικας επεξηγείται αναλυτικά στο κάτω μέρος της σελίδας.

Είδα ότι επεξηγούνται όλα στα Ελληνικά εκτός από τις λειτουργίες:
  • Email Linking
  • Σύνδεσμος σε θέμα (έχει ένα λάθος στο "θέματοςtag", θα το δείτε)
  • Stop vB Code Parsing
  • Συνημμένο Αρχείο
  • Signature Picture
(:beating: καλά μη βαράτε, θα βρω και κάνα σοβαρό bug κάποια στιγμή :P)


EDIT

{δεύτερο edit}
Γενικά είδα ότι δεν μπορώ να κάνω edit τα ποστς μου που δημοσιεύτηκαν μέχρι και χθες. :worry:


Είναι bug ή απενεργοποιήθηκε τίποτα; :hmm:
Να ξέρω αν είναι να πετάξω τον browser :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γενικά είδα ότι δεν μπορώ να κάνω edit τα ποστς μου που δημοσιεύτηκαν μέχρι και χθες. :worry:


Είναι bug ή απενεργοποιήθηκε τίποτα; :hmm:
Να ξέρω αν είναι να πετάξω τον browser :P

Πρόσφατα απενεργοποιήθηκε και σκόπο την ομάλη ροή των συζητήσεων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Tί γίνεται με τους χρήστες που επισκέπτονται το site?

Συγκεκριμένα βλέπω τον χρήστη asdfg που είναι αποκλεισμένος από τις 23/06/06 να έχει επισκεφτεί το site χτες.
Επίσης τη HelenVBeden που είναι και αυτή αποκλεισμένη από την 1/2 να έχει επισκευτεί το site.

Τί συμβαίνει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σημαίνει οτι έκαναν login. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Σημαίνει οτι έκαναν login. :)

Μαζοχισμος???:P

edit: δεν ήξερα πως ο αποκλεισμένος μπορεί να κάνει login. Nόμιζα διαγράφεται τελείως ο λογαριασμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι έπαθε ωρέ το poll στο E-Steki Meeting; Το μάτιαξα; :P




Ορίστε και screenshot. Μήπως τα 'παιξε το Internet Explorer μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δημιουργήθηκε ένα μικρό προβληματάκι με την αλλαγή που έγινε.
fixed τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχω ένα πρόβλημα με την αποστολή μυνήματος στο σπίτι και δεν ξέρω αν ειμαι στο σωστό μέρος, δεν μπορώ να κάνω καμία τροποποίηση στο κείμενο, ούτε φατσούλες ούτε κάν ;enter να πάει κάτω το κείμενο. Τι φτέει το κάνει μόνο στο σπίτι έχω Mozilla αλλάζει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μανι απ'οτι ειδα εχεις firefox 1.07 σαν browser, θα σου συνιστουσα να κανεις αναβαθμιση στν 2.0.1 που ειναι η τελευταια απο εδω https://www.getfirefox.com και απο εκει και περα να το ξαναδεις το θεμα σου. εαν παλι εχεις προβλημα εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μανι απ'οτι ειδα εχεις firefox 1.07 σαν browser, θα σου συνιστουσα να κανεις αναβαθμιση στν 2.0.1 που ειναι η τελευταια απο εδω https://www.getfirefox.com και απο εκει και περα να το ξαναδεις το θεμα σου. εαν παλι εχεις προβλημα εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε :)

Απο πού είδες τι έχω; με κούφανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μανι απ'οτι ειδα εχεις firefox 1.07 σαν browser, θα σου συνιστουσα να κανεις αναβαθμιση στν 2.0.1 που ειναι η τελευταια απο εδω https://www.getfirefox.com και απο εκει και περα να το ξαναδεις το θεμα σου. εαν παλι εχεις προβλημα εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε :)
Εννοείς μήπως 2.0.0.1; :)
Εμένα btw ΜΟΛΙΣ τώρα μου έκανε την αναβάθμιση σε 2.0.0.2 :D



Απο πού είδες τι έχω; με κούφανες
Να της πούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Απο πού είδες τι έχω; με κούφανες
ειμαι ο big brother και βλεπω τα παντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top