Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
nPb τελικά δεν πέρασα μαθηματικό,επεσαν τοσο πολυ οι βασεις που επιασα την πιο πανω επιλογη μου,μηχανικων η/υ ,τηλεπικοινωνιων κ δικτυων στον βολο παροτι ειχα φτιαχτει για πατρα μεχρι κ σπιτια κοιτουσα!

καλή αρχή εν μέσω αβεβαιότητας ομαλών Πανεπιστημιακών σπουδών και διεκπεραίωσής τους...ειδικά στην Ελλάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chainsaw

Νεοφερμένος

Ο chainsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδια εγω ειμαι στους μηχανολογους εδω στο βολο,αλλα λεω να δηλωσω το μαθημα της C απο αυτο το τμημα.Τι λεει το συγκεκριμενο μαθημα;Ο καθηγητης ειναι καλος;Η γενικοτερη οργανωση ειναι σε καλα επιπεδα;Μηπως ειναι υπερβολικα απαιτητικο;

Αρχικα σκεφτομουν να παρω κατευθειαν την C++ επειδη εχω ηδη κανει fortran.Ομως νομιζω οτι θα εχω αρκετες δυσκολιες(αλλωστε δεν προχωρησαμε και σε μεγαλο βαθος στην fortran.Η τελευταια υλη που καλυψαμε ηταν η δυναμικη παραχωρηση μνημης και οι pointers και αυτη αρκετα επιφανειακα)

Εσεις τι πιστευτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ειμαι στα δικτυα του βολου..ο καθηγητης ειναι πραγματικα πολυ καλος και επεξηγηματικος!το μαθημα ειναι πολυ απαιτητικο εχει πολλες εργασιες και αρκετα πραγματα που πρεπει να φερεις εις περαν για να εχεις δικαιωμα εξετασης τον ιανουαριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solid

Νεοφερμένος

Ο Solid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια σπουδαζω στο Πανεπιστημιο Δυτ.μακεδονιας Μηχανικος Πληροφορικης και Τηλ/νιων στην Κοζανη.
η σχολη ειναι ενδιαφερον,καθηγητες δεν εχουμε ελλειψης αν και ειναι λιγοι,οι υποδομες οχι και οι καλυτερες και η πολη πολυ μετρια,εχουμε εργαστηρια αλλα πολλες φορες δεν χωραμε στου υπολογιστες και ετσι αναγκαζονται πολλοι να καθονται 2 σε ενα υπολογιστη.η πολη εχει καΛη νυχτερινη ζωη αλλα το θυληκο ειναι καπως δυσευρετο :P
θελω να μου πειτε για την σχολη στον Βολο σε συγκριση με τις Κοζανης οποιος γνωριζει,καθηγητες,εργαστηρια,υποδομες,φοιτιτικο εστιατοριο.
ΑΛΛΑ κυριως για την πολη την ιδια εχει ζωη,γυναικες,κλαμπ,γυναικες,δραστηριοτητες?
Ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
γεια σας παιδια ενδιαφερομαι να ασχοληθω με ενεργεια(φωτοβολταικα φυσικο αεριο κλπ...)μπορει να μου πει καποιος αν η σχολη στον βολο εχει τετοια μαθηματα ωστε να ασχοληθω με τον τομεα της ενεργειας?και επισης αν μπορω να βαζω υπογραφη σε εγκαταστασεις φωτοβολταικων και φυσικου αεριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
φιλε μακρια απο αυτη τη σχολη εχς φιλους και εχω ακουσει τα χειροτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
γιατι μας δυσφημεις???δεν ειναι ετσι τραγικα τα πραγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ασε εχω γνωστους και εχω ακουσει πολλα. Αν σου λεει κατι η ψηφιακη σχεδιαση τοτε καταλαβες γιατι το λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ειμαι κ εγω σε αυτην την σχολη..οκ καθε σχολη εχει και απο εναν περιεργο καθηγητη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis_N

Νεοφερμένος

Ο Fotis_N αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!..Ειμαι μαθητης της 3ης λυκειου και σκεπτομαι να βαλω σαν 1η επιλογη το συγκεκριμενο τμημα..Η μετανομασια του σε ημμυ σιγουρα θα αυξησει τη βαση εισαγωγης του.... κατα τη γνωμη σας λετε να ειναι ραγδαια?..Περιμενω εκτιμησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!..Ειμαι μαθητης της 3ης λυκειου και σκεπτομαι να βαλω σαν 1η επιλογη το συγκεκριμενο τμημα..Η μετανομασια του σε ημμυ σιγουρα θα αυξησει τη βαση εισαγωγης του.... κατα τη γνωμη σας λετε να ειναι ραγδαια?..Περιμενω εκτιμησεις!

εχω την εντυπωση οως φετος θα φτασει γυρω στο 16.000 , μιας και πολλοι δεν γνωριζουν.. Του χρονου θα εχει μσγαλυτερο ανοδο .. Γενικα νομιζω οτι με τα χρονια θα ξεπερασει της Ξανθης γιατι ο Βολος σαν πολη τραβαει περοσσοφεφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να περασω στο νεο ΗΜΜΥ με 16149 μορια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Έβγαλα 15870.Ελπίζω να το πιάσω αυτό καθώς της ξάνθης μετά την μείωση των εισακτέων δύσκολα το βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Το τμήμα έχει μετονομαστεί σε "Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας!Θα ηθελα να ρωτησω αν το τμημα αυτο υστερει παρα πολυ σε σχεση με το ΗΜΤΥ Πατρας.Εδινε ο αδερφος μου φετος κ δεν ξερει πιο να δηλωσει πρωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Γεια σας!Θα ηθελα να ρωτησω αν το τμημα αυτο υστερει παρα πολυ σε σχεση με το ΗΜΤΥ Πατρας.Εδινε ο αδερφος μου φετος κ δεν ξερει πιο να δηλωσει πρωτα.

Το τμήμα φέτος μετανομάζεται σε ΗΜΜΥ , και αλλάζει και το πρόγραμμα σπουδών . Η βάση του προβλέπεται να εκτοξευθεί , αλλά κανένας δεν μπορεί να προβλέψει πόσο .. Η αλήθεια είναι πως όλα αυτά τα χρόνια , σαν δίκτυα ήταν ένα ΠΑΡΑ πολύ καλό τμήμα, οπότε δεν νομίζω να αλλάξει κάτι τώρα .. Καλύτερα να περιμένεις να σου πει και κανένας μέσα απο τη σχολή ομως !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heroe

Νεοφερμένος

Ο heroe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα, εκανα προσφατα εγγραφη στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο τωρα και θα ηθελα να ρωτησω σχετικα για το επιπεδο του ημμυ βολου σε σχεση με την ξανθη ποιο ειναι καλυτερο(ποιο να βαλω πρωτο) ο βολος ειναι πιο κοντα στην πολη μου αλλα ειμαι σε διλλημα αν ειναι το ιδιο καλο με της ξανθης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Καλησπερα, εκανα προσφατα εγγραφη στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο τωρα και θα ηθελα να ρωτησω σχετικα για το επιπεδο του ημμυ βολου σε σχεση με την ξανθη ποιο ειναι καλυτερο(ποιο να βαλω πρωτο) ο βολος ειναι πιο κοντα στην πολη μου αλλα ειμαι σε διλλημα αν ειναι το ιδιο καλο με της ξανθης
Αν σε ενδιαφερει ο τομεας ενεργειας, καλυτερα να πας προς Ξανθη. Στο Βολο ειναι καινουριος και οχι πολυ καλα επανδρωμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heroe

Νεοφερμένος

Ο heroe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν σε ενδιαφερει ο τομεας ενεργειας, καλυτερα να πας προς Ξανθη. Στο Βολο ειναι καινουριος και οχι πολυ καλα επανδρωμενος.
καποιος που ειναι στο βολο μπορει να πει την αποψη του σε σχεση με την πατρα,ξανθη κλπ γιατι ειμαι πιο κοντα στον βολο και δεν ξερω τι να επιλεξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καποιος που ειναι στο βολο μπορει να πει την αποψη του σε σχεση με την πατρα,ξανθη κλπ γιατι ειμαι πιο κοντα στον βολο και δεν ξερω τι να επιλεξω.
Ναι ρε παιδια πειτε λιγο καποια γνωμη για το τμημα!Καλοι καθηγητες?Εργαστηρια αρκετα και με καλες υποδομες?Τα τμηματα που γινονται τα μαθηματα ειναι μικρα ή ολο το ετος παρακολουθει?Αν μπορει καποιος που σπουδαζει στο τμημα ας πει μια αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top