Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,102 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,192 μηνύματα σε 74,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 11:52, 27-06-13:

Πήγα απ' το σχολείο να δω πως πήγαν τα άλλα παιδιά.
6 πάνω απο τη βάση στη Φυσική, 8 στα Μαθηματικά, στα αρχαία 10.
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είμαι 100% σίγουρος οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cha0s : 27-06-13 στις 12:06.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ο Κρητικός

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ο Κρητικός
Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Ο Κρητικός έγραψε στις 13:41, 27-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είμαι 100% σίγουρος οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!
Δε το λες και καλό σχολείο τότε :Ρ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NickL

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη NickL
Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O NickL έγραψε στις 13:44, 27-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ο Κρητικός
Δε το λες και καλό σχολείο τότε :Ρ
θα ναι όλοι της ΧΑ αν κρίνω από την εικόνα που έχει βάλει... οπότε καταλαβαίνεις...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 14:03, 27-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από NickL
θα ναι όλοι της ΧΑ αν κρίνω από την εικόνα που έχει βάλει... οπότε καταλαβαίνεις...
Το βρήκες έξυπνε
Παράθεση

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 17:09, 27-06-13:

Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είναι 100% σίγουρο οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!
Σε μας παλι ηταν 7 πανω απο 16 στα μαθηματικα κατ 8 στη φυσικη και 10 στα μαθηματικα γενικης....
Και δεν θεωρειται καν απο τα καλα σχολεια το δικο μας.....Δεν ειναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα σου....
Επρεπε να καταλαβεις οτι θα πεσουν οι βασεις απο τα στατιστικα
Παράθεση

OPTV

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη OPTV
Ο OPTV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O OPTV έγραψε στις 18:31, 27-06-13:

Παιδια, εγραψα 18854 στο 3ο... λετε να εχω πι8ανοτητα να περασω ιατρικη αθηνας, εστω από τους τελευταιους?
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 18:42, 27-06-13:

Όλοι εσείς που ρωτάτε για τις Ιατρικές, ρωτάτε επειδή σας αρέσει σαν σχολή και αγαπάτε το επάγγελμα του γιατρού και κατ' επέκταση να παρέχετε βοήθεια όταν είναι αναγκαίο ή για να μην πάνε χαμένα τα μόρια;

Ναι, έχεις πιθανότητες.
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 18:57, 27-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dogie
Όλοι εσείς που ρωτάτε για τις Ιατρικές, ρωτάτε επειδή σας αρέσει σαν σχολή και αγαπάτε το επάγγελμα του γιατρού και κατ' επέκταση να παρέχετε βοήθεια όταν είναι αναγκαίο ή για να μην πάνε χαμένα τα μόρια;

Ναι, έχεις πιθανότητες.
Αν κρίνεις από πολλές καθημερινές δραστηριότητες του ανθρώπου, λείπει ο ανθρωπισμός στην κοινωνία μας. Γι' αυτό και πάμε κατά διαόλου. Νομίζω ότι είναι φανερή η απάντηση: να μην πάνε χαμένα τα μόρια. Έχουμε γεμίσει από ανθρώπους ατομιστές και δυστυχισμένους του χρήματος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 18:58, 27-06-13:

Και αν νομίζουν ότι ως γιατροί θα τους τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια είναι γελασμένοι...
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:02, 27-06-13:

Και αν νομίζουν ότι ως γιατροί θα τους τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια είναι γελασμένοι...
Διάβασε απόψεις μαθητών στο υπόλοιπο φόρουμ και θα καταλάβεις..
Παράθεση

OPTV

Νεοφερμένος

Ο OPTV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O OPTV έγραψε στις 19:11, 27-06-13:

εγω ειμαι αλλη φαση... γενικα δεν 3ερω τι θελω... ε και αναμεσα σε φαρμακευτικη, οδοντιατρικη και ιατρικη... η ιατρικη με ελκυει περισσοτερο .. δεν ειναι ουτε λεφτα το θεμα μας ουτε τα μορια
Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 19:14, 27-06-13:

Δεν είναι μόνο τα λεφτά είναι και το κοινωνικό κύρος που προσφέρουν οι πολυτεχνικές σχολές και οι ιατρικές. Συγκεκριμένα πιστεύω πως γενικά η απόκτηση της κοινωνικής καταξίωσης αποτελεί την κύρια κινητήρια δύναμη των ανθρώπων καθώς η οικονομική επιτυγχάνεται πολύ πιο δύσκολα. Επίσης κάτι που πολύς κόσμος ξεχνάει είναι η πίεση από τους γονείς σε ορισμένες περιπτώσεις.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SparklingGrey
Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε στις 19:18, 27-06-13:

Εκτός αυτών, είναι δύσκολο να μην ενδιαφέρεται κάποιος για μία επιστήμη που μελετά σε βάθος το σώμα του και τις λειτουργίες του. Εδώ και 'μείς οι θεωρητικοί αναπτύσσουμε ιατρικά ενδιαφέροντα.

Βέβαια, όπως είπε και ο Αριστοτέλης, κανείς δε γίνεται γιατρός διαβάζοντας μόνο βιβλία.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 19:18, 27-06-13:

η πλύση εγκεφάλου..
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,600 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 19:19, 27-06-13:

Τα βιολογικα λέτε να πέσουν? Εμένα μου έχει καρφωθεί ότι όσοι δεν πιάσουν ιατρική για λίγο θα βάλουν μετά μεταξύ άλλων βιολογία και έτσι θα ανέβουν οι βάσεις.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 19:20, 27-06-13:

Απο τους συγγενεις
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 19:20, 27-06-13:

Γιατι κατακρίνετε κάποιον που θέλει να δηλώσει ιατρική;
Για πολλούς είναι ένα όνειρο ζωής.
Παράθεση

Fast

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 19:23, 27-06-13:

Προφανώς δεν αναφερόμαστε σε αυτούς.

Ναι βέβαια και από τους συγγενείς απλά είχα στο νου μου συγκεκριμένο παράδειγμα.
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 19:27, 27-06-13:

Για να πιάσει κάποιος τα μόρια ώστε να επιλέξει ιατρική σημαίνει ότι διάβαζε συστηματικά στις προηγούμενες τάξεις και είχε εναν στόχο.
Όπου ιατρική βάλτε και οδοντιατρική,φαρμακευτική,κτηνιατρική.
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 19:28, 27-06-13:

Οχι βασικα με αυτο που ειπα ηθελα να συμπληρωσω τον nPb aλλα "μπηκε στη μεση" η Ευα που ρωτησε για το Βιολογικο
Παράθεση

OPTV

Νεοφερμένος

O OPTV έγραψε στις 19:38, 27-06-13:

οχι ρε παιδια ... αφου σας λεω.. εγω ειμαι αλλη φαση... κανεις δεν με πιεζει
Παράθεση

aektsis R21

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη aektsis R21
Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O aektsis R21 έγραψε στις 00:25, 28-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από OPTV
Παιδια, εγραψα 18854 στο 3ο... λετε να εχω πι8ανοτητα να περασω ιατρικη αθηνας, εστω από τους τελευταιους?
κανά 20-30 % έχεις αλλά δύσκολα αν δεν πιάσεις Αθήνα τι θα βάλεις Πάτρα ή Θεσσαλονίκη ( αν είσαι νότια Ελλάδα βάλε Πάτρα καλύτερα).
Παράθεση

panostom

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panostom
Ο panostom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O panostom έγραψε στις 16:55, 28-06-13:

εγω λεω πως πιανεις αθηνα και μαλλον σχετικα ανετα. 60-70 %
Παράθεση

andrespan12345

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη andrespan12345
Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε στις 21:14, 28-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
Τα βιολογικα λέτε να πέσουν? Εμένα μου έχει καρφωθεί ότι όσοι δεν πιάσουν ιατρική για λίγο θα βάλουν μετά μεταξύ άλλων βιολογία και έτσι θα ανέβουν οι βάσεις.
αυτο γινεται καθε χρονο,τι θα αλλαξει φετος και θα ανεβουν??

και μενα το σχολειο μου θεωρειται το καλυτερο στη ροδο(φετος ηρθε 2ο),στη θετικη δωσαμε 22 ατομα,πηρα 14,7 φυσικη και ηρθα 9ος και 12,4 μαθηματικα και ηρθα 12ος-13ος.χημεια οι 4/22 πηραν πανω απο 19(εγω πηρα 18.9)και μαθηματικα γενικης πηραμε πανω απο 19 6 ατομα απο τους 15-16 που δωσαμε.προφανως και το δικο μου και το δικο σου δειγμα ειναι μη αντιπροσωπευτικα(τι το γραψαμε το 20 μαθηματικα χεχεχε)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andrespan12345 : 28-06-13 στις 21:14. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

aektsis R21

Φοιτητής

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O aektsis R21 έγραψε στις 14:14, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από panostom
εγω λεω πως πιανεις αθηνα και μαλλον σχετικα ανετα. 60-70 %
εγώ για Θεσσαλονίκη με 18840 τι λες πόσο τοις εκατό έχω πιθανότητες?
Παράθεση

ZiggyMan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ZiggyMan
Ο ZiggyMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ZiggyMan έγραψε στις 14:30, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από aektsis R21
εγώ για Θεσσαλονίκη με 18840 τι λες πόσο τοις εκατό έχω πιθανότητες?
μας εχεις πρηξει τον πεοντα ολιγον τι με τα μορια σου και το αν μπαινεις ιατρικη απθ

ολες αυτες οι συζητησεις δεν εχουν νοημα γιατι κανεις δεν θα ειναι σιγουρος μεχρι να βγουν οι βασεις, και οταν βγουν οι βασεις θα καταρρευσουν οι οποιεσδηποτε ψευδοεκτιμησεις και πιθανοτητες της πλακας
Παράθεση

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Christie17avril
H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε στις 14:34, 29-06-13:

όλοι την ίδια αγωνία έχουμε.... όλοι κάνουμε υποθέσεις και θέλουμε κάποιον να μας πει ότι έχουμε ελπίδες :/
Παράθεση

aektsis R21

Φοιτητής

O aektsis R21 έγραψε στις 14:37, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZiggyMan
μας εχεις πρηξει τον πεοντα ολιγον τι με τα μορια σου και το αν μπαινεις ιατρικη απθ

ολες αυτες οι συζητησεις δεν εχουν νοημα γιατι κανεις δεν θα ειναι σιγουρος μεχρι να βγουν οι βασεις, και οταν βγουν οι βασεις θα καταρρευσουν οι οποιεσδηποτε ψευδοεκτιμησεις και πιθανοτητες της πλακας
με έχει φάει η αγωνία λογικό δεν είναι πάντως δίκιο έχεις λίγο σας τα χω πρήξει.
Παράθεση

junie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη junie
H junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H junie έγραψε στις 16:35, 29-06-13:

που λετε να κυμανθουν περιπου οι βασεις στις νομικες σχολες;
Παράθεση

Ironboy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 17:36, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από aektsis R21
με έχει φάει η αγωνία λογικό δεν είναι πάντως δίκιο έχεις λίγο σας τα χω πρήξει.
Ναι αλλά με το να ρωτάς, έχεις σκεφτεί ότι δεν θα πάρεις ποτέ απάντηση , καθώς δεν ξέρει κανείς τις βάσεις;Και εμείς περάσαμε από την θέση σου, οπότε χαλάρωσε και περίμενε.

Αρχική Δημοσίευση από junie
που λετε να κυμανθουν περιπου οι βασεις στις νομικες σχολες;
Τι να απαντήσεις σε μια τέτοια ερώτηση.Θα πέσουν .Μέχρι εκεί κάνεις εκτίμηση.
Παράθεση

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Christie17avril
H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε στις 17:37, 29-06-13:

Λίγο πιο κάτω από του 11' με εξαίρεση τη Θράκη που θα είναι σαν του 11' κι ίσως λίγο παραπάνω
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 17:56, 29-06-13:

Tι λετε παιδες για τα Μαθηματικα Πατρας?
Παράθεση

Φρεντος

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 05:39, 30-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Tι λετε παιδες για τα Μαθηματικα Πατρας?
Εγω το βλεπω γυρω στο 13.600-13.800 φετος (εκτιμησεις παντα)
Παράθεση

panostom

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panostom
Ο panostom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O panostom έγραψε στις 18:08, 30-06-13:

συμφωνα με εκτιμηση εφημεριδας 13.460
Παράθεση

Γιαννης Κοβ

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Γιαννης Κοβ
Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Γιαννης Κοβ έγραψε στις 02:02, 24-07-13:

Εχουν βγει στατιστικα εσπερινων επαλ?

bump

bump2

Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Κοβ
Εχουν βγει στατιστικα εσπερινων επαλ?
?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 24-07-13 στις 17:37. Αιτία: Αρχικό μήνυμα : 23/7/2013 17:30
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους