Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[20/5/2013] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 77)
Άριστα 18-20
32
41,56%
Πολύ καλά 15-18
12
15,58%
Καλά 12-15
6
7,79%
Μέτρια 10-12
17
22,08%
Όχι καλά 5-10
4
5,19%
Καθόλου καλά 0-5
6
7,79%

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 13:13, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ria-happy4ever
καταρχάς ήταν πολύ δύσκολα και πάρα πολλά. τα έλυσα όλα ... το Δ4β λάθος, το χ=200/3 με προβλήματα στη δικαιολόγιση και στο Δ3. λάθος αντικαταστάσεις και λάθος αποτέλεσμα. 90 το πολύ. παρόλα αυτά δεν ξέρω αν χαίρομαι ή όχι δεδομένου οτι οι μισοί βγήκαν κλαίγοντας :p πάμε για βιασμό στη φυσική <3
Αν έχεις 90 είσαι πολύ καλά αν έχεις να ανταγωνιστείς μόνο άτομα που έγραψαν μαθηματικά. Το πρόβλημα είναι να γράψεις καλά και να θες σχολή που είναι προσβάσιμη από αυτούς πού έδωσαν βιολογία(όπως στην περίπτωση μου), τότε είναι πολύ άτυχες να ξεκινάς με τέτοιο μειονέκτημα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Imagica
H Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Imagica έγραψε στις 13:13, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από george398
Έτσι.

Μέχρι που έφτασες?? Εγώ λίγο απ όλα στα Β,Γ. Για το Δ δεν είχα ούτε χρόνο.
το Α ελυσα σωστα (νταξει ) το Β αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστα κ ενα υποερωτημα δν το ελυσα ,Γ ελυσα το Γ1 σωστα σιγουρα ,Γ2,το Γ3 δν μπορεσα,Γ4 εκανα μονο το σχημα κτλπ χΔ εε και Δ τιποτα απολυτως το ειδα κ επαθα πλακα,καλα υπαρχουν τετοια στα μαθηματικα ? τετοια φαση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

KostasIraklio (Κώστας)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη KostasIraklio
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O KostasIraklio έγραψε στις 13:15, 20-05-13:

Καλησπέρα παίδες

Για να μη λέμε ότι θέλουμε τα θεματάκια ήταν πολύ τσιμπημένα φέτος...
Γνωστοί μου που είχαν το μάθημα για τη πλάκα τους (το σκ διάβαζαν φυσική λχ) και τελείωναν πανελλήνιες/οεφέδες ,περασμένων χρόνων, σε 1μιση ωρίτσα, φέτος πάθαν τη πλάκα τους...
Από τη πλευρά μου όμως, αν και θεωρητικός, θα μπορούσα να πω πως το θέμα Β ήταν οκ, απλή εφαρμογή τύπων και το μισό Γ έβγαινε εύκολα για κάποιον που είχε κάνει λίγη εξάσκηση και ήξερε τη θεωρία απέξω (στο Γ1 και Γ4 αναφέρομαι)
Από την άλλη τα Γ2,Γ3 και όλο σχεδόν το Δ για κάποιον από τη κατεύθυνσή μου ήταν σχεδόν απαγορευτικά ...

Με λίγα λόγια τη βάση, τουλάχιστον, πιστεύω την έπιανες εύκολα, αλλά για να έγραφες άριστα πολύ δυσκολάκι
Και σε συνδιασμό με το τι βάλανε στη βιολογία......... βιασμός

Ελπίζω να μην συνεχίσουν με τον ίδιο ρυθμό
(βατά στο ένα, παλούκια στο άλλο)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 13:15, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Imagica
το Α ελυσα σωστα (νταξει ) το Β αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστα κ ενα υποερωτημα δν το ελυσα ,Γ ελυσα το Γ1 σωστα σιγουρα ,Γ2,το Γ3 δν μπορεσα,Γ4 εκανα μονο το σχημα κτλπ χΔ εε και Δ τιποτα απολυτως το ειδα κ επαθα πλακα,καλα υπαρχουν τετοια στα μαθηματικα ? τετοια φαση
Ισώς αν είχες χρόνο έπρεπε να πάρεις δεδομένο το δ1 γιατί μετά το δ2 έβγαινε σχετικά εύκολα. Εντάξει δ3,δ4 πολύ ζόρικα. 20 λεπτά πρίν το τέλος μου ήρθε φλασιά τι να κάνω και πρόλαβα στο τσακ.

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Imagica
H Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Imagica έγραψε στις 13:18, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Σ.
Ισώς αν είχες χρόνο έπρεπε να πάρεις δεδομένο το δ1 γιατί μετά το δ2 έβγαινε σχετικά εύκολα. Εντάξει δ3,δ4 πολύ ζόρικα. 20 λεπτά πρίν το τέλος μου ήρθε φλασιά τι να κάνω και πρόλαβα στο τσακ.
τι να πω,με εχει παρει πολυ απο κατω,δεν εχω ορεξη ουτε για τα αλλα να διαβασω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

geo_7_

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη geo_7_
Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O geo_7_ έγραψε στις 13:19, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από KostasIraklio
Καλησπέρα παίδες

Για να μη λέμε ότι θέλουμε τα θεματάκια ήταν πολύ τσιμπημένα φέτος...
Γνωστοί μου που είχαν το μάθημα για τη πλάκα τους (το σκ διάβαζαν φυσική λχ) και τελείωναν πανελλήνιες/οεφέδες ,περασμένων χρόνων, σε 1μιση ωρίτσα, φέτος πάθαν τη πλάκα τους...
Από τη πλευρά μου όμως, αν και θεωρητικός, θα μπορούσα να πω πως το θέμα Β ήταν οκ, απλή εφαρμογή τύπων και το μισό Γ έβγαινε εύκολα για κάποιον που είχε κάνει λίγη εξάσκηση και ήξερε τη θεωρία απέξω (στο Γ1 και Γ4 αναφέρομαι)
Από την άλλη τα Γ2,Γ3 και όλο σχεδόν το Δ για κάποιον από τη κατεύθυνσή μου ήταν σχεδόν απαγορευτικά ...

Με λίγα λόγια τη βάση, τουλάχιστον, πιστεύω την έπιανες εύκολα, αλλά για να έγραφες άριστα πολύ δυσκολάκι
Και σε συνδιασμό με το τι βάλανε στη βιολογία......... βιασμός

Ελπίζω να μην συνεχίσουν με τον ίδιο ρυθμό
(βατά στο ένα, παλούκια στο άλλο)
Ειλικρινα παντως το ΟΕΦΕ του 2013 εκτος απο Δ3 Δ4 για μενα προσωπικα ηταν πιο ευκολα απο τα σημερινα ....

Socrates ... 99 (Σωκράτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Socrates ... 99
Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Socrates ... 99 έγραψε στις 13:21, 20-05-13:

Ας ελπισω να εγραψα κανα 12. Πολυ ανεβασμενο επιπεδο σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες. Αντε να δουμε τωρα τι θα ακολουθησει.

KostasIraklio (Κώστας)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη KostasIraklio
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O KostasIraklio έγραψε στις 13:22, 20-05-13:

Πίστεψε με αν είσαι θεωρητική και βλέπεις εκφώνηση άσκησης που πιάνει λίγο πολύ μια σελίδα α4 την κάνεις με ελαφρά
Εγώ δεν τα διάβασα καν, αλλά μλκ μου γιατί μπορούσε να κλέψω 3-4 μόρια...
μόνο Δ1 πάλεψα

BloodSparrow

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BloodSparrow
Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 321 μηνύματα.

O BloodSparrow έγραψε στις 13:32, 20-05-13:

Χαλαρώνεις και ξεκινάς λογοτεχνία . Βασικα δεν μας ρήμαξαν τελείως , έμεινε το ΑοΘ ( η χαρά του θεωρητικού).

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 13:33, 20-05-13:

Σε νιώθω γιατί και εμένα κάπου στο 2ώρο με έπιασε τρελό άγχος και απαισοδοξία. Μου είχαν μείνει δ1,δ4,γ3,β2 και είχα τρελαθεί γιατί ένα 12-14 στα μαθηματικά με έβγαζε έξω από το παιχνίδι από τώρα(θέλω 17+ σε 2ο,4ο). Αλλά εντάξει κάπως το σώσαμε. Πάμε για άλλα τώρα. Ένα 15+ φυσική. Εσείς τι γράφεται μεθαύριο;

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 13:33, 20-05-13:

Απο πολλούς ακούω οτι ήταν τσιμπημένα.
Ενας φίλος μου απο θεωρητική, 19-20 έγραψε, του φάνηκαν απ' τα πιο γελοία των τελευταίων χρόνων.
-15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη greekgohan
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε στις 13:34, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Ενας φίλος μου απο θεωρητική, 19-20 έγραψε, του φάνηκαν απ' τα πιο γελοία των τελευταίων χρόνων.
Μα οντως ηταν γελοια,απλα πλακα κανουμε τοση ωρα,κουβεντα να γινεται.....

ΥΓ Μεθαυριο που θα τον ξαναδεις,δωσε του μια σφαλιαρα απο εμενα !!!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ria-happy4ever

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ria-happy4ever
H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε στις 13:37, 20-05-13:

Αν έχεις 90 είσαι πολύ καλά αν έχεις να ανταγωνιστείς μόνο άτομα που έγραψαν μαθηματικά. Το πρόβλημα είναι να γράψεις καλά και να θες σχολή που είναι προσβάσιμη από αυτούς πού έδωσαν βιολογία(όπως στην περίπτωση μου), τότε είναι πολύ άτυχες να ξεκινάς με τέτοιο μειονέκτημα.
βασικά θέλω 5ο πεδίο. (αλλά και 4ο δε με χαλάει στην περίπτωση που γίνει το θαύμα) πάντως ακόμη και έτσι έστω και λίγα 20αρια υπάρχουν. εσύ πως το υπολογίζεις ? βασικά που θέλεις ?

τότε κρίμα που πήγε θεωρητική. το 4ο ακόμη και σε πολούς θετικοτεχνολογικούς φάνηκε δύσκολο. και όχι μόνο 4ο ...γενικά...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

matinase

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη matinase
H matinase αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H matinase έγραψε στις 13:56, 20-05-13:

Καλησπερα!!!Δινω φετος πρωτη φορα..ειμαι θετικη και σημερα τα ειδα ολα..και γιατι ειναι μαθημα γενικης οποτε ηθελα να με ανεβασει,και γιατι διεκδικω σχολες στις οποιες μπαινουν παιδια που εδωσαν βιολογια δηλ.2ο και 4ο πεδιο...
Εγω κολλησα στο Β2 οποτε δεν εκανα καλη αρχη..τελικα το ελυσα με εναν ανορθοδοξο τροπο ο οποιος ειναι λαθος.εχω κανει λαθη στις πραξεις,κατι μου ξεφυγε απτη θεωρια και ελυσα λαθος το Δ4)β...δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω 15..ισως ζηταω πολλα

Τωρα εγω τι να κανω????Τι θα με σωσει?η φυσικη τα μαθηματικα η μηπως η βιολογια κατ?????Τελεια!Μονο η χημεια μπορει ν βοηθησει την κατασταση...Αλλα συνεχιζω!Σκεφτομαι θετικα!οι πορτες των τει ειναι ορθανοιχτες και με περιμενουν!!
Οι ιχθυοκαλλιεργειες ελπιζω να μην κατργηθηκαν με το σχεδιο Αθηνα..
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

geo_7_

Φοιτητής

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O geo_7_ έγραψε στις 14:00, 20-05-13:

Και γω ξερω εναν τυπο που ξερει ενα τυπο που ξερει ενα τυπο που ξερει εναν τυπο που ο αδελφος του εγραψε 20 τζαμπα πηγε....!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 14:00, 20-05-13:

Παιδες εμαθα σας γαμΥ%&^σαν ...

Μην αγχωνεσται ομως γιατι και στην φυσικη τα ιδια εγιναν..(Της βιολογιας ηταν τα τυχερα)
Ο,τι καναμε καναμε...Παμε παρακατω!!

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosklou
Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O giorgosklou έγραψε στις 14:00, 20-05-13:

παιδια με αυτο το 12 απο τεχνολογικη (εχω και αοθ)
καθαστρεφομαι????

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:04, 20-05-13:

1.καθαρά ποστ για να προκαλέσεις
2. πολλά λέγονται, το αποτέλεσμα μετράει..και στην χρονιά μου θυμάμαι συμμαθητή που έβγαινε έξω και είχε σε όλα πάνω απο 18 και τελικά είχε κάτω από 10
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

vHSdis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vHSdis
Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O vHSdis έγραψε στις 14:15, 20-05-13:

Παιδια κανεις δεν καταστρεφεται απο ενα 15.Ποιος τα λεει αυτα;;;

Εχετε ακομα ποσα μαθηματα,στρωθειτε και καντε την προσπαθεια σας!Τοσο καιρο για αυτο μοχθουσατε.Και αν επεσαν δηλαδη δυσκολα θεματα;Η σχολη θα πεσει απο το 15 στο 12.Τα παιδια που δινουν βιολογια στην πλειοψηφια τους ειναι θεωρητικης και θετικης,και οχι μονο τεχνολογικης.Χαλαρωστε και καντε το καλυτερο δυνατο.Τιποτα δεν εχει κριθει!!!

ΗΡΕΜΙΑ.

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

O giorgosklou έγραψε στις 14:18, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από vHSdis
Παιδια κανεις δεν καταστρεφεται απο ενα 15.Ποιος τα λεει αυτα;;;

Εχετε ακομα ποσα μαθηματα,στρωθειτε και καντε την προσπαθεια σας!Τοσο καιρο για αυτο μοχθουσατε.Και αν επεσαν δηλαδη δυσκολα θεματα;Η σχολη θα πεσει απο το 15 στο 12.Τα παιδια που δινουν βιολογια στην πλειοψηφια τους ειναι θεωρητικης και θετικης,και οχι μονο τεχνολογικης.Χαλαρωστε και καντε το καλυτερο δυνατο.Τιποτα δεν εχει κριθει!!!

ΗΡΕΜΙΑ.
εγω δεν μιλησα για 15
μιλησα για 12
εχει διαφορα μεγαλη

αρα ειναι καταστροφη

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη greekgohan
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε στις 14:19, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από giorgosklou
εγω δεν μιλησα για 15
μιλησα για 12
εχει διαφορα μεγαλη

αρα ειναι καταστροφη
Θα πρεπει να γνωριζουμε και για ποια σχολη στοχευεις.Για ιατρικη ισως ειναι καταστροφικο το 12( ΙΣΩΣ ) !!!

vHSdis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vHSdis
Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O vHSdis έγραψε στις 14:20, 20-05-13:

εγω δεν μιλησα για 15
μιλησα για 12
εχει διαφορα μεγαλη

αρα ειναι καταστροφη
Εσυ μιλας για 5ο πεδιο αφου αναφερεις αοθ,εγω μιλαω για 4ο-3ο.

Στο 5ο πεδιο ειναι ακομα πιο ευκολα τα πραγματα,γιατι στο αοθ μπορεις να γραψεις ανετα 100 και να σε ανεβασει κατακορυφα.
Τωρα,αν εσυ πιστευεις οτι ειναι καταστροφη δικαιωμα σου.

Μια χρηστρια παραπανω μιλουσε για ΤΕΙ ιχθυοκαλλιεργειας για ενα 15 στα μαθηματικα.

JustLikeMaria

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη JustLikeMaria
H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε στις 14:23, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από matinase
Καλησπερα!!!Δινω φετος πρωτη φορα..ειμαι θετικη και σημερα τα ειδα ολα..και γιατι ειναι μαθημα γενικης οποτε ηθελα να με ανεβασει,και γιατι διεκδικω σχολες στις οποιες μπαινουν παιδια που εδωσαν βιολογια δηλ.2ο και 4ο πεδιο...
Εγω κολλησα στο Β2 οποτε δεν εκανα καλη αρχη..τελικα το ελυσα με εναν ανορθοδοξο τροπο ο οποιος ειναι λαθος.εχω κανει λαθη στις πραξεις,κατι μου ξεφυγε απτη θεωρια και ελυσα λαθος το Δ4)β...δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω 15..ισως ζηταω πολλα

Τωρα εγω τι να κανω????Τι θα με σωσει?η φυσικη τα μαθηματικα η μηπως η βιολογια κατ?????Τελεια!Μονο η χημεια μπορει ν βοηθησει την κατασταση...Αλλα συνεχιζω!Σκεφτομαι θετικα!οι πορτες των τει ειναι ορθανοιχτες και με περιμενουν!!
Eλα μωρε σιγα μν στεναχωριεσε!!Τι να κανουμε ετσι τους ηρθε να μας χαντακωσουνΕχεις ακομα 4 μαθηματα να δωσεις,οποτε μην τα παρατας δεν ξερεις μπορει στα υπολοιπα να γραψεις καλυτερα απο οτι νομιζεις!!!
Υ.Γ. και εγω χαλια εγραψα..10-13 υπολογιζω..

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

O giorgosklou έγραψε στις 14:24, 20-05-13:

εγω δεν υπολογιζα πολυ ψηλα
αντε 15.000 μορια
και ενα 16 μαθηματικα γενικης
αλλα μας διελυσαν

matinase

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη matinase
H matinase αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H matinase έγραψε στις 14:25, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από vHSdis
Εσυ μιλας για 5ο πεδιο αφου αναφερεις αοθ,εγω μιλαω για 4ο-3ο.

Στο 5ο πεδιο ειναι ακομα πιο ευκολα τα πραγματα,γιατι στο αοθ μπορεις να γραψεις ανετα 100 και να σε ανεβασει κατακορυφα.
Τωρα,αν εσυ πιστευεις οτι ειναι καταστροφη δικαιωμα σου.

Μια χρηστρια παραπανω μιλουσε για ΤΕΙ ιχθυοκαλλιεργειας για ενα 15 στα μαθηματικα.
Τη ρωτησες τη χρηστρια αυτη ποσο αναμενεται να γραψει στα επομενα μαθηματα με εξαιρεση τη χημεια???παραπονιεμαι γιατι τη βαση με κυαλια την κοιταω

Mr.Blonde

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 829 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 14:25, 20-05-13:

Η αθανατη ψηφοφορια του αι σχουλ δειχνει οτι οι υποψηφιοι δεν δυσκολευτηκαν.Απο πλευρας εκφωνησεων δειχνουν αρκετα συνθετα παντως και δυσκολοτερα απο τα περσινα,κυριως το 4ο ειναι σχεδον απλησιαστο για υποψηφιους της θεωρητικης.

JustLikeMaria

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη JustLikeMaria
H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε στις 14:25, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Παιδες εμαθα σας γαμΥ%&^σαν ...

Μην αγχωνεσται ομως γιατι και στην φυσικη τα ιδια εγιναν..(Της βιολογιας ηταν τα τυχερα)
Ο,τι καναμε καναμε...Παμε παρακατω!!
Yeap!!!!Αισιοδοξια και ηρεμια πανω απ ολα

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

O giorgosklou έγραψε στις 14:28, 20-05-13:

στην αρχη κανοντας τα Α και Β λεω
ενταξει θα σκισω

αλλα εκανα τελειως λαθος κατανομη χρονου
την τελευταια μια ωρα μου ειχαν μεινει τα Γ και Δ
και μολις τα διαβασα λεω τελος
τα προσπαθησα λιγο αλλα δεν επιασα πολλα

Gregorypro

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gregorypro
Ο Gregorypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Gregorypro έγραψε στις 14:31, 20-05-13:

Τα συγκεκριμένα θέματα ήταν απαράδεκτα. Ειναι ντροπή ολόκληρο το εκπαιδευτικό σύστημα που τα θέματα ήταν αυτής της δυσκολίας. Με τα χρήματα των οικογενειών και ιδιαιτέρως με τον κόπο των μαθητών δεν μπορεί κανένας γελοίος να παίζει κατα αυτόν το τροπο. Καθηγητές πανεπιστημίων του εξωτερικού έδωσαν συγχαρητήρια στους έλληνες μαθητές επειδή αποδέχτηκαν να προσπαθήσουν να τα λύσουν και είπαν ότι δεν βάζουμε παρόμοια ούτε στο 1ο έτος του πανεπιστημίου!! Κάθε μαθητής που σέβεται τον εαυτο του οφείλει να μην στεναχωρηθει ούτε λεπτό για αυτά τα θέματα. Και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις, έχω γράψει πολυ καλα και δεν θέλω να κανω φιγούρα με αυτα που λέω αλλά ειναι η αλήθεια. Επίσης οποίος σας πει ότι έγραψε με ευκολία πάνω απο 18, ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΠΛΑ!!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ria-happy4ever

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ria-happy4ever
H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε στις 14:32, 20-05-13:

να ρωτήσω... στο β3 πως μοιράζονται τα μόρια ξέρει κανείς ?

Go_for_it!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Go_for_it!
Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 525 μηνύματα.

O Go_for_it! ἐφλεγόμην καὶ οὐκέτ' ἐν ἐμαυτοῦ ἦν έγραψε στις 14:32, 20-05-13:

40% αριστούχοι;!
Εγώ άλλα άκουγα στο σχολείο...

geo_7_

Φοιτητής

O geo_7_ έγραψε στις 14:34, 20-05-13:

http://www.madata.gr/epikairotita/social/274612.html Ιδου η αληθεια για τν δυσκολια των θεματων......

lefteris_92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lefteris_92
Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O lefteris_92 έγραψε στις 14:35, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από espeonfan
40% αριστούχοι;!
μην ανησυχεις δεν ειναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα!!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

geo_7_

Φοιτητής

O geo_7_ έγραψε στις 14:36, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από lefteris_92
μην ανησυχεις δεν ειναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα!!
αχαχαχχ

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

O giorgosklou έγραψε στις 14:43, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από espeonfan
40% αριστούχοι;!
σιγουρα εχουν μπει της βιολογιας μεσα
για να κοροιδεψουν

το 45% κατω απο τη βαση???
καλοοοοοο

lefteris_92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lefteris_92
Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O lefteris_92 έγραψε στις 14:45, 20-05-13:

σιγουρα εχουν μπει της βιολογιας μεσα
για να κοροιδεψουν

το 45% κατω απο τη βαση???
καλοοοοοο
τα θεματα των μαθηματικων τα βαλανε βιολογοι και γελαγανε μετα!!! ρε χαλαρωσε με της βιολογιας τα παιδια!!! δεν θελουν το κακο σου!!

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 14:48, 20-05-13:

Ελα.

Mr.Blonde

Φοιτητής

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 829 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 14:50, 20-05-13:

Το Δ3 παντως ειναι υπερβολικο.Τα θεματα αυτα ειχα σκοπο να πατωσουν οι υποψηφιοι και αυτο φαινεται απο το συγκεκριμενο ερωτημα(Δ3) που προυποθετει μια λογαριθμηση και μια μελετη μονοτονιας που απαιτει καθαρο μυαλο,και να μην εχεις κολλησει σε κανενα προηγουμενο ερωτημα.

~Lös~

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 14:50, 20-05-13:

Παιδιά,έχουμε άλλα 4 μαθήματα (εγώ δεν έδωσα μαθηματικά,αλλά έμαθα και από εδώ και από το φροντ μου ,ακούγοντας τον έναν και τον άλλον)...
Ξέρω,μπορεί να μιλάω εκ του ασφαλούς (θα μου πειτε τωρα -εσεις βιολογια πανευκολα,λογικο να ειστε χαρουμενοι),αλλα επαναλαμβανω.. ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΛΗΞΑΝ!!!
ούτε σημαίνει ότι επειδή μπήκαν δύσκολα μαθηματικά γενικής,θα μπούνε δύσκολα κατεύθυνσης (για θετικοτεχνολογικους κυριως), ουτε επειδη μπηκε ευκολη βιολογια ολα θα ειναι ροδινα απο δω και περα...
ΡΟΔΙΝΑ 'Η ΜΗ, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ Η Ψ-Υ-Χ-Ο-Λ-Ο-Γ-Ι-Α κι η Ε-Π-Ι-Μ-Ο-Ν-Η ΣΑΣ!
προσπαθήστε ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!! δεν έχετε χρόνο για δεύτερες σκέψεις,μεθαύριο ξαναγράφουμε...

την παρασκευή,μετά την έκθεση, κόρη της συναδέλφου της θείας μου που δίνει μαζί μας,επειδή ΝΟΜΙΖΕ ότι έγραψε χάλια εκθεση ( ΝΟΜΙΖΕ,όχι έγραψε χάλια) ένα σαββατοκύριακο το πέρασε με κλάματα... το αποτέλεσμα; έχασε σχεδον ολο το χρόνο από το διάβασμα/επαναληψη βιολογίας που δίναμε σήμερα...
ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ ΛΟΙΠΟΝ,ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ Ή Η ΚΑΚΗ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ; δε λέω,αν είχε διαβάσει όπως έπρεπε,θα ήταν αλλιώς τώρα... (δεν εστιάζω στα θέματα βιολογίας,αλλά στον τρόπο που αντιμετώπισε το προηγούμενο μάθημα,με αποτέλεσμα να χάσει το επόμενο,οπότε κι εσείς ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ! )
θέλω να σας πω...ότι κι αν έγινε,ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ και ξεχνάμε όσο μπορούμε...
τα άλλα μαθήματα είναι εδώ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ Ε Α Ν Τ Ο Θ Ε Λ Η Σ Ο Υ Μ Ε κι εμεις!
κρίμα δεν είναι να χάσετε τα επόμενα μαθήματα από την ιδιοτροπία των σημερινών μαθηματικών γενικής,ενώ θα σας δωθεί δυνατότητα να γράψετε ΚΑΛΥΤΕΡΑ στα άλλα; και στο κάτω κάτω,ο βαθμός είναι σχετικός... αν πήρατε ένα 15, τσάμπα στενοχωριέστε,αξιοπρεπέστατο είναι... ακόμα και 12,13, για μαθηματικά δεν είναι άσχημο ΚΑΘΟΛΟΥ,πόσο μάλλον για τα σημερινά σας θέματα! (βέβαια εξαρτάται κι από τη σχολή που θέλετε,αλλά με αυτούς τους βαθμούς ΠΕΡΝΑΤΕ όπως και να'χει)...

επίσης,έμεινε και το αοθ -δεν το δίνετε όλοι βέβαια,αλλά υγεία... ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΚΟΜΑ,-

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

O giorgosklou έγραψε στις 14:57, 20-05-13:

ναι αλλα αν εχεις μπροστασου φυσικη κατευθυνσης
φοβασε.......

Keratz (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Keratz
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Πειραιά και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.

O Keratz έγραψε στις 15:00, 20-05-13:

Με μια ματια...
πολλα,και απαιτουν αρκετη μαθηματικη λογικη και εμπειρια,που πιστευω την αποκτας μεσα απο θετικη/τεχνολογικη κατευθυνση.
Λυπαμαι τα παιδια της θεωρητικης που μαλλον θα φτυσουν αιμα για ενα 15 :/

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 15:01, 20-05-13:

giorgosklou τι να κάνουμε, βρε συ, δεν διάλεξα ούτε θετική,ούτε τεχνολογική...
μπορεί η λογοτεχνία που γράφουμε μεθαύριο,να μην είναι σαν τη φυσική,το δέχομαι,αλλά σε εμάς επικρατεί μπάχαλο στη βαθμολόγηση,ειδικά σε αυτό το μάθημα... οπότε,από αυτήν την άποψη τη φοβάμαι...
ξέρω ότι η φυσική είναι απαιτητική και δύσκολη,αλλά νομίζω σας έχουν επηρεάσει πολύ και τα μαθηματικά γενικής τώρα... ΧΑΛΑΡΩΣΗ θέλει...
μην πάτε με την ίδια ψυχολογία στη φυσική,με την ΚΑΜΙΑ!!!

nicol (Νικόλ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nicol
H Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΑΕΙ/Πειραιάς) . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H nicol έγραψε στις 15:03, 20-05-13:

σήμερα απο το άγχος μου δεν μπορούσα να γράψω και αυτά που ήξερα τελοσπάντων τα έλυσα όλα εκτός απο το Γ2 έγραψα το σύστημα αλλά δεν μου έβγαιναν τα νούμερα.επίσης το δ1 το έκανα βρήκα την ανισώτητα αλλά δεν σκέφτηκα να πω ότι το κ=2(μεγάλη βλακεία),το τελευταίο του δ4 λάθος γιατί είπε η κυρία μου ότι ο τρόπος για τους περιορισμούς δεν ήταν σωστός. οπότε υπολογίζω γύρω στο 17...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nicol : 20-05-13 στις 15:22.

giorgosklou

Δραστήριο Μέλος

O giorgosklou έγραψε στις 15:04, 20-05-13:

ετσι οπως τα λες

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 15:11, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ria-happy4ever
βασικά θέλω 5ο πεδίο. (αλλά και 4ο δε με χαλάει στην περίπτωση που γίνει το θαύμα) πάντως ακόμη και έτσι έστω και λίγα 20αρια υπάρχουν. εσύ πως το υπολογίζεις ? βασικά που θέλεις ?

τότε κρίμα που πήγε θεωρητική. το 4ο ακόμη και σε πολούς θετικοτεχνολογικούς φάνηκε δύσκολο. και όχι μόνο 4ο ...γενικά...
Εγώ γύρω στο 18.5 πρέπει να είμαι και σίγουρα μεταξύ 17.5-19.5. Θέλω στρατιωτικές σχολές(με προτίμηση στην πολεμική αεροπορία) και τελευταία αστυνομία. Για αυτό και ενοχλήθηκα ιδιαίτερα με την βιολογία καθώς οι υποψηφιοί αυτοί μπορούν να δηλώσουν στρατό. Ετσι είναι σαν να ξεκινάω τα κατεύθυνσης με μειονέκτημα.

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ έγραψε στις 15:14, 20-05-13:

Εγώ γύρω στο 18.5 πρέπει να είμαι και σίγουρα μεταξύ 17.5-19.5. Θέλω στρατιωτικές σχολές(με προτίμηση στην πολεμική αεροπορία) και τελευταία αστυνομία. Για αυτό και ενοχλήθηκα ιδιαίτερα με την βιολογία καθώς οι υποψηφιοί αυτοί μπορούν να δηλώσουν στρατό. Ετσι είναι σαν να ξεκινάω τα κατεύθυνσης με μειονέκτημα.
γι'αυτό φταίει η επιτροπή των μαθηματικών,όχι της βιολογίας... (δε στο λέω με επίθεση)
ούτε οι υποψήφιοι που διάλεξαν βιολογία φταίνε...
ο καθένας αυτό που πιστεύει ότι τον συμφέρει κάνει...
κι αφού εσύ έγραψες καλά,τι αγχώνεσαι;;αν έχεις και στα υπόλοιπα παρόμοιους βαθμούς,άνετα μπαίνεις στρατό...

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 15:14, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gregorypro
Τα συγκεκριμένα θέματα ήταν απαράδεκτα. Ειναι ντροπή ολόκληρο το εκπαιδευτικό σύστημα που τα θέματα ήταν αυτής της δυσκολίας. Με τα χρήματα των οικογενειών και ιδιαιτέρως με τον κόπο των μαθητών δεν μπορεί κανένας γελοίος να παίζει κατα αυτόν το τροπο. Καθηγητές πανεπιστημίων του εξωτερικού έδωσαν συγχαρητήρια στους έλληνες μαθητές επειδή αποδέχτηκαν να προσπαθήσουν να τα λύσουν και είπαν ότι δεν βάζουμε παρόμοια ούτε στο 1ο έτος του πανεπιστημίου!! Κάθε μαθητής που σέβεται τον εαυτο του οφείλει να μην στεναχωρηθει ούτε λεπτό για αυτά τα θέματα. Και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις, έχω γράψει πολυ καλα και δεν θέλω να κανω φιγούρα με αυτα που λέω αλλά ειναι η αλήθεια. Επίσης οποίος σας πει ότι έγραψε με ευκολία πάνω απο 18, ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΠΛΑ!!
Εγώ λογικά έγραψα πάνω από 18 αλλά με μεγάλη δυσκολία. Ελπίζω να γλυτώσω την εκτέλεση!

PolySol

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη PolySol
H PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H PolySol έγραψε στις 15:16, 20-05-13:

Παιδιά ήταν αναμενόμενο να τσιμπήσουν τα μαθηματικά φέτος,γιατί αν θυμάστε πέρσι με τη βιολογία είχε γίνει χαμός...όπως επίσης φέτος πιστεύω θα προσέξουν τη φυσική κατεύθυνσης...και δε λέω ότι θα βάλουν εύκολα,πάντως πιστεύω θα βάλουν τουλάχιστον ανθρώπινα...με τέτοια θέματα που θέλουν 50 σελίδες γράψιμο να φροντίζετε να διαχειρίζεστε σωστά το χρόνο σας γιατί κάθε δευτερόλεπτο είναι πολύτιμο...ανεξάρτητα από το πώς γράψατε,συγχαρητήρια σε όλους και κυρίως της θεωρητικής που είστε ήρωες στην κυριολεξία...υπομονή,μην κωλώνετε πουθενά,διαβάστε όσο μπορείτε και σκίστε τους...καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους!
Αρχική Δημοσίευση από matinase

Νομίζω οι ιχθυοκαλλιέργειες καταργήθηκαν πριν από το σχέδιο Αθηνά...lol...σοβαρά τώρα προσπάθησε να κάνεις delete σε όλα τα προηγούμενα και φόρτσαρε στα επόμενα που έρχονται...για την ακρίβεια τώρα ξεκινάνε οι ουσιαστικές πανελλήνιες γιατί μπαίνουν στο παιχνίδι οι κατευθύνσεις...4 μαθήματα είναι αυτά,δεν είναι λίγα...άσε που έχουν και συντελεστή,άρα είναι και αρκετά σημαντικά...γι' αυτό σου λέω...ξέχνα τα παλιά,πάρε δύναμη και συνέχισε γιατί αν σε πάρει από κάτω την έβαψες!Ίσως αυτό να είναι και το πιο δύσκολο κομμάτι των πανελληνίων πέρα από το διάβασμα,να διατηρήσεις τη ψυχραιμία σου...

Mr.Blonde

Φοιτητής

O Mr.Blonde έγραψε στις 15:17, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από nicol
Καλησπέρα,θα πω και εγώ τον πόνο μου..ξεκίνησα χαλαρά πρώτο δεύτερο μου βγήκα μετά γ και δ δεν μου έβγαινε..στην 1,30 ώρα περίπου είχα περάσει όλα τα θέματα..και με είχε πιάσει τρομερό άγχος γιατι τα τελευταία δεν μου έβγαιναν.ζήτησα να πάω τουαλέτα,έριξα λίγο νερό στο πρόσωπο μου,μόνο τα κλάμματα δεν έβαλα.στόχευα πάνω απο 19 γιατί θέλω οικονομικά και στα διαγωνίσματα έγραφα πολύ καλά..αλλά σήμερα απο το άγχος μου δεν μπορούσα να γράψω και αυτά που ήξερα τελοσπάντων για να μην τα πολυλογώ τα έλυσα όλα εκτός απο το Γ2 έγραψα το σύστημα αλλά δεν μου έβγαιναν τα νούμερα.επίσης το δ1 το έκανα βρήκα την ανισώτητα αλλά δεν σκέφτηκα να πω ότι το κ=2(μεγάλη βλακεία),το τελευταίο του δ4 λάθος γιατί είπε η κυρία μου ότι ο τρόπος για τους περιορισμούς δεν ήταν σωστός. οπότε υπολογίζω γύρω στο 17...
Σαπουνοπερα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Gregorypro

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gregorypro
Ο Gregorypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Gregorypro έγραψε στις 15:17, 20-05-13:

Εγώ λογικά έγραψα πάνω από 18 αλλά με μεγάλη δυσκολία. Ελπίζω να γλυτώσω την εκτέλεση!
Εγώ δεν έχασα τίποτα οπότε εκτός απροόπτου έχω γράψει εκατό αλλά γαμω τη μάνα τους μου βγήκε η πίστη και όλοι οι φίλοι μου πολυ καλοί μαθητές πήραν το πολυ 17!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους