Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,875 μηνύματα σε 74,638 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 574 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
Άριστα 18-20
17
16,83%
Πολύ καλά 15-18
48
47,52%
Καλά 12-15
26
25,74%
Μέτρια 10-12
4
3,96%
Όχι καλά 5-10
2
1,98%
Καθόλου καλά 0-5
4
3,96%

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 12:05, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από derron
Κι εγώ έφυγα πάνω από τις 600...
Στην περίληψη επίσης 130...
και στην πρόταση ανάπτυξης 120-125...
Ούτε φορμάτ proficiency cambridge να ήταν..

Τζούλια, μην στενοχωριέσαι. Πάντα μετά την εξέταση είσαι σε έντονη ψυχολογική κατάσταση γι' αυτό θα πρέπει να αφήσεις λιγάκι τον χρόνο να σε κάνει να τα δεις πιο ψύχραιμα.

ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ που εξεταζόμαστε.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:06, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!
ναι εξακολουθω να μην καταλαβαινω
το θεμα λεει ν αναφερουμε επιπτωσεις που εχει προκλαεσει η ανρωπινη ασεβεια προς το φυσικο περιβαλλον , δλδ οτι η ασεβεια κατευθυνεται στο περιβαλλον , οι επιπτωσεις ειναι γενικες :/
Επιπτώσεις στη φύση έλεγε, πχ περιβαλλοντικές αλλαγές, μόλυνση ατμόσφαιρας, ρύπανση εδάφους, καταστροφή δασών, ρύπανση υδάτων απο απόβλητα εργοστασίων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

^natasa666^ (Νατάσα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ^natasa666^
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H ^natasa666^ :-) έγραψε στις 12:09, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Ούτε φορμάτ proficiency cambridge να ήταν..

Τζούλια, μην στενοχωριέσαι. Πάντα μετά την εξέταση είσαι σε έντονη ψυχολογική κατάσταση γι' αυτό θα πρέπει να αφήσεις λιγάκι τον χρόνο να σε κάνει να τα δεις πιο ψύχραιμα.

ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ που εξεταζόμαστε.
ναι έτσι...ότι γράψατε γράψατε τώρα...μην επηρεάζεστε και προετοιμαστείται για το επόμενο μαθημακαλη επιτυχια και καλη συνεχεια
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Στεφανία Ζγ

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Στεφανία Ζγ
H Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Στεφανία Ζγ έγραψε στις 12:09, 17-05-13:

ανάλγητη=σκληρή=επίπονη πάει ή όχι;
περίληψη δεν ήταν και τόσο εύκολη κατά τη γνώμη μου πάντως
από θεωρία τσάμπα τόσο διάβασμα, τίποτα δεν μπήκε
έκθεση και ανάπτυξη καλά θέματα, γράφονται

*καλή μας συνέχεια και πάμε γερά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

^natasa666^ (Νατάσα)

Φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H ^natasa666^ :-) έγραψε στις 12:10, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Σ.
Η περίληψη ήταν λιγάκι περίεργη. Το κείμενο αν και ευκολό σχετικά καταπιανόταν με πολλά θέματα και έτσι η περίληψη έβγαινε μεγαλούτσικη. Ιδρωσά για να την κάνω 130 λέξεις. Πιο κάτω δεν γινόταν. Είχα χαλάσει και μια ώρα ολόκληρη πετσοκόβωντας την περίληψη που έκανα στο πρόχειρο(200 λέξεις ήταν αρχικά). Νομίζω από 18-23 είναι η περίληψη μου. Ικανοποιητικά αν και ήλπιζα να μην χάσω μόρια από εκεί.
δεν ήταν και ιδιαίτερα το κείμενο για περίληψη απο ότι είδα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

BILL4

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BILL4
Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

O BILL4 έγραψε στις 12:10, 17-05-13:

ναι εξακολουθω να μην καταλαβαινω
το θεμα λεει ν αναφερουμε επιπτωσεις που εχει προκλαεσει η ανρωπινη ασεβεια προς το φυσικο περιβαλλον , δλδ οτι η ασεβεια κατευθυνεται στο περιβαλλον , οι επιπτωσεις ειναι γενικες :/
Συμφωνω μαζι σου. Παιδια μην τρελαθουμε τωρα, ελεγε οι επιπτωσεις που προκαλει η ανθρωπινη ασεβεια προς τι? Προς το φυσικο περιβαλλον... Δεν λεει συγκεκριμενα επιπτωσεις στο ιδιο το φυσικο περιβαλλον, μπορεις να γραψεις οτι θες...

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 12:11, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Οποιος ειχε διαβασει λιγο:

Καπιταλιστικη εκμεταλλευση πλουτοπαραγωγικων πηγων+Βιολογια+Τις μπροσουρες απο τα κινηματα κατα του χρυσου στην Χαλκιδικη μπορουσε να γραψει

Συμβολικο το ''Πανεπιστημιακες Εκδοσεις Κρητης''

Παμε γερααααααααααααααα ΡΕ!
Καλά, εσύ πήγες να δώσεις; Αφού σήμερα έιχε απεργία σίγουρα. Έτσι δεν είπες ή εγώ δεν κατάλαβα καλά; Υ.Γ. η καραμέλα πως σου φάνηκε;

BILL4

Δραστήριο Μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

O BILL4 έγραψε στις 12:12, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στεφανία Ζγ

Πες τα, ειναι δυνατον να αφιερωνουν καποιοι τοσες ωρες διαβασματος στη θεωρια και το μονο που βαζουν ειναι η χρηση ερωτηματικου και διπλης παυλας, ενω τα υπολοιπα τα απανταει παιδι γυμνασιου?

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:13, 17-05-13:

Πάντως ότι κι αν γράψατε μη χαλιέστε. Πέρσι εγώ είδα λύσεις, μίλησα με φιλολόγους και μου είπαν απαντήσεις και όλα τα σχετικά, και μ είπαν γύρω στο 12-13 έγραψα. Τελικά 15.5 έγραψα έκθεση . Οπότε ότι βλέπετε στο ίντερνετ και ότι σας λέει ο καθένας είναι απλά πίπες.
Στο φροντιστήριο δεν έχει μπροστά του ο άλλος την έκθεση, δεν έχει δει πως τα γράψατε, την έκφραση γι' αυτό δε μπορεί να σας πόσο γράψατε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

derron

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη derron
Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O derron έγραψε στις 12:13, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στεφανία Ζγ

Κι εγώ επίπονη έβαλα αλλά μάλλον είναι λάθος! Και η μαλακία είναι ότι το σφύριξαν 2-3 μες στην τάξη και το έβαλα. Φυσικά προηγουμένως είχα βάλει "αδίστακτη" που πιθανώς και αυτο είναι λάθος...

*Maria (^_^)*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 12:14, 17-05-13:

Εννοεί επιπτώσεις γενικά, σε οποιονδήποτε τομέα, που προκαλούνται από την έλλειψη σεβασμού του ανθρώπου προς το περιβάλλον. Αλλιώς θα το διατύπωνε διαφορετικά: επιπτώσεις στο περιβάλλον από την ανθρώπινη ασέβεια..
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 12:14, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Πάντως ότι κι αν γράψατε μη χαλιέστε. Πέρσι εγώ είδα λύσεις, μίλησα με φιλολόγους και μου είπαν απαντήσεις και όλα τα σχετικά, και μ είπαν γύρω στο 12-13 έγραψα. Τελικά 15.5 έγραψα έκθεση . Οπότε ότι βλέπετε στο ίντερνετ και ότι σας λέει ο καθένας είναι απλά πίπες.
Στο φροντιστήριο δεν έχει μπροστά του ο άλλος την έκθεση, δεν έχει δει πως τα γράψατε, την έκφραση γι' αυτό δε μπορεί να σας πόσο γράψατε.
Σκέψου να έγραφες κανένα 100 στην Έκθεση και από τους 2 βαθμολογητές.. Εκεί σε κόβω να έτρεχες ολόγυμνος σε όλο το σχολείο..χαχαχα

vHSdis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vHSdis
Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O vHSdis έγραψε στις 12:15, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από BILL4
Συμφωνω μαζι σου. Παιδια μην τρελαθουμε τωρα, ελεγε οι επιπτωσεις που προκαλει ανθρωπινη ασεβεια προς τι? Προς το φυσικο περιβαλλον... Δεν λεει συγκεκριμενα επιπτωσεις στο ιδιο το φυσικο περιβαλλον, μπορεις να γραψεις οτι θες...
Σωστα,λεει γενικα επιπτωσεις.

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 12:17, 17-05-13:

Ρε παιδιά ξεκάθαρο το θεμα
Επιπτώσεις ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ λόγω της έλλειψης σεβασμού του απο τον άνθρωπο
Δεν λέει ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 12:21, 17-05-13:

Το ιδανικο ηταν ο συνδυασμος επιπτωσεων στο περιβαλλον και ο στιγματισμος που ενεχουν στον ανθρωπο.

Νάγια Τ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 12:21, 17-05-13:

Εν τω μεταξύ η φάση ειναι,ότι σχεδόν ολοιδιο θέμα είχε πέσει πριν ακριβώς 10 χρονια ! Χεχε!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

^natasa666^ (Νατάσα)

Φοιτητής

H ^natasa666^ :-) έγραψε στις 12:21, 17-05-13:

Παντως στην εκθεση πότε δεν μπορεις να ξερεις ποσο ακριβως εγραψες...πχ εμενα ο ένας που είχε βάλει 87 ο αλλος 67 και πήγα κ σε τριτον που με εβαλε 62 και τλκ πηρα 15,3..γι'αυτο όλα να τα περιμενετε...είναι τελείως υπολκειμενική η βαθμολογηση και απο οτι ειδα το κείμενομ δν ηταν ευκολο για περιληψη φέτος...τεσπα καλή επιτυχια και καλη συνεχεια σε ολους..πάντε γερα για το επόμενο μάθημα)

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Imagica
H Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Imagica έγραψε στις 12:21, 17-05-13:

βατα ηταν,αν κ στην αρχη λεω οχι περιβαλλον ρε γαμωτο,αλλα εγραψα πολυ καλα,παμε δυναμικα για τα επομενα

Στεφανία Ζγ

Φοιτητής

H Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Στεφανία Ζγ έγραψε στις 12:22, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από BILL4
Πες τα, ειναι δυνατον να αφιερωνουν καποιοι τοσες ωρες διαβασματος στη θεωρια και το μονο που βαζουν ειναι η χρηση ερωτηματικου και διπλης παυλας, ενω τα υπολοιπα τα απανταει παιδι γυμνασιου?
σκέτη απογοήτευση όταν τα δα, τα σημεία στίξης τα περίμενα οπότε τα χα διαβάσει

Κι εγώ επίπονη έβαλα αλλά μάλλον είναι λάθος! Και η μαλακία είναι ότι το σφύριξαν 2-3 μες στην τάξη και το έβαλα. Φυσικά προηγουμένως είχα βάλει "αδίστακτη" που πιθανώς και αυτο είναι λάθος...
εγώ προβληματίστηκα γιατί νοηματικά αυτό μου βγαινε και άσε που σκάλωσα μετά

Αρχική Δημοσίευση από *Maria (^_^)*
Εννοεί επιπτώσεις γενικά, σε οποιονδήποτε τομέα, που προκαλούνται από την έλλειψη σεβασμού του ανθρώπου προς το περιβάλλον. Αλλιώς θα το διατύπωνε διαφορετικά: επιπτώσεις στο περιβάλλον από την ανθρώπινη ασέβεια..
έβαλα κι εγώ κανα δυο γενικά, πχ υποβάθμιση ποιότητας τροφής λόγω των λυμάτων και καταστροφή των μαρμάρων από όξινη βροχή

BILL4

Δραστήριο Μέλος

O BILL4 έγραψε στις 12:23, 17-05-13:

Παμε παλι απο την αρχη. Πρωτον κανεις δεν ειπε αποκλειστικα στον ανθρωπο. Δευτερον αλλο γραφεις εσυ, αλλο λεει η εκφωνηση. Νιωθω ασεβεια ΠΡΟΣ κατι. Αυτο το κατι ειναι το φυσικο περιβαλλον. Ποιες ειναι οι επιπτωσεις αυτης της ασεβειας?

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 12:26, 17-05-13:

ρωτησα και στο φρο , επρεπε να γινει αναφορα και στον ανθρωπο και στο περιβαλλον....

CLONOA

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη CLONOA
Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O CLONOA έγραψε στις 12:26, 17-05-13:

Ρε παίδες για πείτε μου λίγο, είμαι ο μόνος που δεν πρόλαβε;

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 12:28, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από CLONOA
Με το που τελείωσα, μετά απο 3 λεπτά χτύπησε. Καλά που δε πήγα τουαλέτα γιατί δε θα έγραφα επίλογο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

vHSdis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vHSdis
Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O vHSdis έγραψε στις 12:29, 17-05-13:

τις επιπτώσεις που έχει προκαλέσει η έλλειψη σεβασμού του ανθρώπου
προς το φυσικό περιβάλλον.

Δεν διαβασες σωστα το ερωτημα.Θελει συνολικα τις επιπτωσεις της συμπεριφορας του ανθρπου στο περιβαλλον και οχι μονο στο περιβαλλον.

Στεφανία Ζγ

Φοιτητής

H Στεφανία Ζγ έγραψε στις 12:30, 17-05-13:

τον επίλογο τον κουτσούρεψα στα 3 τελευταία λεπτά
έκλαψα και λίγο να μου φύγει

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 12:31, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από vHSdis
τις επιπτώσεις που έχει προκαλέσει η έλλειψη σεβασμού του ανθρώπου
προς το φυσικό περιβάλλον.

Δεν διαβασες σωστα το ερωτημα.Θελει συνολικα τις επιπτωσεις της συμπεριφορας του ανθρπου στο περιβαλλον και οχι μονο στο περιβαλλον.
Μια χαρά το διάβασα, μια χαρά είδα και λύσεις απο το φροντ, αλλά τεσπα
Πάμε για το επόμενο μάθημα

~Lös~

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 12:32, 17-05-13:

μη μιλάαας,εγώ αθεράπευτη έβαλα ντάξει,νομίζω μικρό το κακό..

derron

Φοιτητής

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O derron έγραψε στις 12:32, 17-05-13:

Εγώ έγραψα επίλογο στο 90' και τα τσέκαρα στις καθυστερήσεις... (με την ανοχή επιτηρητών)

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 12:32, 17-05-13:

Τελικα,εξωγηινη ζωη υπαρχει?
Ειναι ενα ακομη διανοητικο παιχνιδι του ανθρωπου?
Τα ερωτηματικα μου τι δηλωνουν παραπανω??

Νάγια Τ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 12:34, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ReDeM
Τελικα,εξωγηινη ζωη υπαρχει?
Ειναι ενα ακομη διανοητικο παιχνιδι του ανθρωπου?
Τα ερωτηματικα μου τι δηλωνουν παραπανω??
Οτι ζουν ανάμεσα μας?

derron

Φοιτητής

O derron έγραψε στις 12:35, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
μη μιλάαας,εγώ αθεράπευτη έβαλα ντάξει,νομίζω μικρό το κακό..
Εχασα πιθανότατα και το πυκνώνει (έβαλα μεγαλώνει) και αν είναι κανένας στραβός βαθμολογητής μπορεί να μου κοψει και τα "υψηλα=χαμηλα" και "πληθαίνουν=αυξανονται" αντι για αυξάνουν

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 12:36, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Οτι ζουν ανάμεσα μας?

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 12:36, 17-05-13:

στην εκθεση κανατε νυξη για τεχνολογια?

Solmyr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 12:39, 17-05-13:

Ρε παιδιά...Τι τεχνολογία λέτε?Στην έκθεση δεν κολλούσε ιδιαίτερα και στην περίληψη γινόταν μικρή αναφορά.Μόνο στην ανάπτυξη παραγράφου μπορούσε να χρησιμοποιηθεί και αυτό προαιρετικά γιατί για την ανάπτυξη ο καθένας μπορεί να ακολουθήσει αρκετούς δρόμους.Όσον αφορά την έκθεση κατά τη γνώμη μου ήθελε τις επιπτώσεις κυρίως στον άνθρωπο,στην κοινωνία και έπειτα στο περιβάλλον.Ο συνδυασμός των 2 είναι το καλύτερο.Εγώ βέβαια έδωσα ιδιαίτερη έμφαση στην κοινωνία και το άτομο.Οι ασκήσεις σχετικά απλές...Διαπίστωσα ότι ευνοούσε τα άτομα που παπαγάλισαν κάποια πράγματα...Όπως και να έχει μην ακούτε κανέναν.Η βαθμολόγηση έχει υποκειμενικό χαρακτήρα.Επομένως καμιά πρόβλεψη δε μπορεί να γίνει.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 12:39, 17-05-13:

Και εγώ τα πήγα πολύ καλά

derron

Φοιτητής

O derron έγραψε στις 12:42, 17-05-13:

στην εκθεση κανατε νυξη για τεχνολογια?
Ναι!

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωλογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 12:42, 17-05-13:

Πήγα στο φροντιστήριο για τις λύσεις και λογικά έγραψα πολύ καλά

Μια καλή αρχή τη χρειαζόμουν!

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 12:43, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Και εγώ τα πήγα πολύ καλά
μπραβο καλη συνεχεια

CLONOA

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη CLONOA
Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O CLONOA έγραψε στις 12:43, 17-05-13:

Εγώ έγραψα επίλογο στο 90' και τα τσέκαρα στις καθυστερήσεις... (με την ανοχή επιτηρητών)
Ρε σεις εγώ έκανα το δεύτερο ερώτημα σε 10 λεπτά και την δεύτερη παράγραφο του β ερωτήματος της βάζω μια πρόταση στο τέλος και την κάνω επίλογο...

Εν τω μεταξύ τι θέμα ήταν αυτό;
Μόνο που δεν μας ρώτησαν πως περάσαμε πέρσι το καλοκαίρι...
όλοι που είχαν αδυναμία στην έκθεση και είχαν ενδεχομένως πλεονέκτημα σε κάποια άλλα μαθήματα γράψανε κι εμείς που περιμένουμε από έκθεση πήραμε τα ....

t00nS

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη t00nS
Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 278 μηνύματα.

O t00nS έγραψε στις 12:44, 17-05-13:

ούτε εμένα μου έφτασε ο χρόνος έγραψα σε 35 λέπτα έκθεση..

Imagica

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Imagica
H Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H Imagica έγραψε στις 12:44, 17-05-13:

υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ,στις λυσεις δινονται καποια ενδικτικα,δεν μπορεις να τα γραψεις ΟΛΑ,κ οτι εγραψε κτ ο ενας κ δν το εγραψε ο αλλος κ το αντιστροφο δν σημαινει οτι ειναι ντε κ καλα ελλειψη.Ετσι,μονο αλληαγχονομαστε

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 12:44, 17-05-13:

Eιμαι πολυ ευχαριστημενη με αυτα που εγραψα και κυριως επειδη δεν εχω κανει χαζα λαθη..(οπως συνηθιζα)

Η περιληψη μου πηρε αρκετη ωρα (δηλαδη 50 λεπτα) αλλα προλαβα ανετα..Μου εμειναν 10 λεπτα και τα ελεγξα...
Οτι καναμε -καναμε..Παμε για το επομενο!

Gate4 (Ηägring)

Φοιτητής

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 12:47, 17-05-13:

Ρε παιδιά το πρωί άκουγα αυτό και έλεγα "έχει γούστο πέσει φύση τελικά" και όταν είδα τα θέματα έμεινα μαλάκας

ΝΙΚΟΣ Σ.

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Σ.
Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Γενική Σειρά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O ΝΙΚΟΣ Σ. έγραψε στις 12:47, 17-05-13:

Εγώ τελείωσα σε 2.30 ώρες, τα κοίταξα 2 φορές και βγήκα 11.45. Γενικά οριακά ήταν αλλά μου βγήκε γρήγορα η έκθεση(80 λεπτά) ενώ η περίληψη στην 1 ώρα

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:49, 17-05-13:

Νομίζω αναμενόμενο το θέμα σαν θέμα, αν και η συγκεκριμένη γενιά δεν νομίζω πως της είναι εύκολο να γράψει κατά του ίντερνετ που έχει γίνει η ζωή της..αναφέρομαι για την ανάπτυξη παραγράφου. Ελπίζω να σκίσατε

nicol (Νικόλ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nicol
H Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΑΕΙ/Πειραιάς) . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H nicol έγραψε στις 12:50, 17-05-13:

Nομίζω πως έγραψα αρκετά καλά,ένα συνώνυμο έκανα λάθος αλλά οκ.ανάλυση φράσης,περίληψη καλά.
Απο ότι κατάλαβα και ρώτησα τον καθηγητή μου ήθελε γενικά τις επιπτώσεις.
αυτό που λεει ΠΡΟΣ το φυσικο περιβαλλον εννοεί για τον σεβασμό όχι για τις επιπτώσεις..

*Maria (^_^)*

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 12:50, 17-05-13:

Παιδιά ό,τι επιπτώσεις και να έγραψε ο καθένας δε αναιρεί τις επιπτώσεις που έγραψε ο άλλος..μην κάνουμε το τόσο ---, τόσο --------------------------------------.. ΕΛΕΟΣ!!!!
Θα φανεί στο τέλος..άντε και καλή μας συνέχεια!!!!

Αρχική Δημοσίευση από nicol
Απο ότι κατάλαβα και ρώτησα τον καθηγητή μου ήθελε γενικά τις επιπτώσεις.
αυτό που λεει ΠΡΟΣ το φυσικο περιβαλλον εννοεί για τον σεβασμό όχι για τις επιπτώσεις..
Κι εμένα το ίδιο μου είπαν..και αν είναι δυνατόν..δε γίνεται να γράψεις όλες τις επιπτώσεις!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη *Maria (^_^)* : 17-05-13 στις 12:52. Αιτία: Προσθήκη μηνύματος

derron

Φοιτητής

O derron έγραψε στις 12:51, 17-05-13:

Ρε σεις εγώ έκανα το δεύτερο ερώτημα σε 10 λεπτά και την δεύτερη παράγραφο του β ερωτήματος της βάζω μια πρόταση στο τέλος και την κάνω επίλογο...

Εν τω μεταξύ τι θέμα ήταν αυτό;
Μόνο που δεν μας ρώτησαν πως περάσαμε πέρσι το καλοκαίρι...
όλοι που είχαν αδυναμία στην έκθεση και είχαν ενδεχομένως πλεονέκτημα σε κάποια άλλα μαθήματα γράψανε κι εμείς που περιμένουμε από έκθεση πήραμε τα ....
Ότι έγινε έγινε! Μη κάνεις το λαθος να μην ασχοληθείς και να τα ψιλοπαρατήσεις! Το έχω κάνει και είναι ΕΓΚΛΗΜΑ.
Συνεχίζεις ακάθεκτος, σαν να πηγαίνεις στο πρώτο μάθημα. Μηχανικά. Δεν σκέφτεσαι βαθμούς,μόρια, τίποτα. Μία απάντηση παραπάνω, μία μονάδα παραπάνω σε ένα θέμα, σε οποιαδήποτε μάθημα μπορεί να στείλει στη σχολή που θες. Με μόρια παίζουμε... ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ!

Socrates ... 99 (Σωκράτης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Socrates ... 99
Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Socrates ... 99 έγραψε στις 12:51, 17-05-13:

Πιστευω οτι εγραψα γυρω στο 17. Γενικα τα θεματα παλευοντουσαν ελπιζω ομως στα επομενα μαθηματα να μην φαμε κανα ακυρο.

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:52, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από *Maria (^_^)*
Παιδιά ό,τι επιπτώσεις και να έγραψε ο καθένας δε αναιρεί τις επιπτώσεις που έγραψε ο άλλος..μην κάνουμε το τόσο ---, τόσο --------------------------------------.. ΕΛΕΟΣ!!!!
Θα φανεί στο τέλος..άντε και καλή μας συνέχεια!!!!
καλά εννοείται πως δεν υπάρχουν 3-4 συγκεκριμένες επιπτώσεις που είναι οι σωστές, οι απαντήσεις των φροντιστηρίων είναι ενδεικτικές στο θέμα της έκθεσης.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους