Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,037 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 316 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

BeThere.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη BeThere.
H BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H BeThere. έγραψε στις 09:19, 08-08-12:

Μίας και το προηγούμενο θέμα κλειδωθηκε και η κανονικη προετοιμασία ξεκινάει για πολλούς από τώρα ας γράφουμε εδώ κάθε συμβουλή ή απορία για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο. Εσείς θα μπαίνετε καθόλου ιντερνετ?

1. Πρόγραμμα Πανελληνίων Εξετάσεων 2013
  2. Διαδικασίες για τους υποψηφίους των πανελλαδικών εξ.zip
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris001 : 16-04-13 στις 22:28. Αιτία: προσθήκη αρχειων
20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη STELLA95
H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 331 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε στις 09:23, 08-08-12:

σε μια βδομαδα αρχιζει η δικη μου προετοιμασια .16 αυγουστυο και ειμαι λιγο ανγχωμενη καθως νομιζω δεν θα εχω ορεξη να διαβασω μαλλον πρεπει ν παρω πιο ζεστα βλεπω ποσο παιδια ξεκινησαν ιουλιου και τρελενομαι και απορω κατα ποσο κατανοουν την υλη και τ εμπεδωνουν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,597 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 09:28, 08-08-12:

Εμένα ξεκινάει στις 20 και έχω φτάσει να λέω άντε να έρθει για να έχω να κάνω κάτι. Τις τελευταίες 15 μέρες κλείνω 8ωρα στο pc.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Aeneas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Aeneas
Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε στις 09:39, 08-08-12:

Όλα καλά θα πάνε!
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:26, 08-08-12:

Ήρθα και εγώ στο θέμα θα γράψω ενα ποστ και θα φύγω

Θεωρώ ευνοημένους αυτούς που δώσανε φέτος ( ο λόγος είναι ότι οι θέσεις στα περισσότερα τμήματα αυξήθηκαν) ενώ δε καταργηθηκαν σχολές όπως περιμέναμε. Η κυβέρνηση φέτος είχε ως στόχο να καταργήσει σχολές αλλά φοβήθηκαν το φοιτητικό κίνημα η κατάργηση του 10% πέρσι είχε ως στόχο να μην επηρεαστούν πολύ οι βάσεις σε σχέση με πέρσι φέτος. Τελικά το 10% επανήλθε και η καταργηση των τμημάτων μετατοπιστηκε για πιο μετά. Του χρόνου θα έχουμε πάλι 10% συνεπώς αν έχουμε καταργηση σχολών θα πρέπει να βρουν άλλο τρόπο για να κρατήσουν τις βάσεις χαμηλές.

η επόμενη χρονιά μπορεί να αλλάξει τελείως από την προηγούμενη ( αν και μπορεί να μην αλλάξει καθόλου ο λόγος είναι το σύστημα Καλλικράτης (Αθηνά))

σε περίπτωση που καταργηθούν σχολές να περιμένετε μια τάση προς τα πάνω στις βάσεις σχολών κάτω από 18000 και φυσικά ανοδική τάση και στις πιο υψηλόβαθμες όσο περνούν τα χρόνια.

Η μεγάλη διαφορά θα φανεί σε 2 χρόνια που αυτοι που δε θα περάσουν του χρόνου θα ξαναδώσουν και δε θα είναι λίγοι που θα χτυπήσουν υψηλόβαθμες σχολές ακόμα και αν δεν ήταν ο στόχος τους αυτές.

Σταδιακά τα θέματα θα γίνονται όλο και πιο δύσκολα (αυτό θα γίνει για να κρατηθούν οι βάσεις χαμηλές). Αν μειωθούν οι θέσεις στο 60% και έχουμε ιδια δυσκολια θεμάτων θα έχουμε μια μεγάλη άνοδο των βάσεων για να ισοσσκελιστεί αυτή η άνοδος πρέπει να πέφτουν δύσκολα θέματα (πολυ δυσκολότερα από την προηγούμενη χρονιά).

Με λίγα λόγια θα έχουμε ένα νέο σύστημα που μοιάζει με δέσμες...
-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

BeThere.

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη BeThere.
H BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H BeThere. έγραψε στις 10:28, 08-08-12:

Παιδιά και εγώ ανυπομονω να ξεκινήσω! :-D 20 και εγώ αρχίζω και έχω φτιάξει ήδη ένα πρώτο πρόγραμμα μελέτης. Τα μαθήματα της θεωρητικής τα αγαπώ <3

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Ήρθα και εγώ στο θέμα θα γράψω ενα ποστ και θα φύγω
Όσο δύσκολα θέματα και να πέσουν ένας καλά διάβασμενος υποψήφιος που είναι προετοιμασμένος σε τέτοια θέματα θα γράψει όπως και να έχει. Ο μέτρια διάβασμενος όμως θα φανεί και λογικό είναι μην μην περάσει στην πρώτη του επιλογή. Προσωπικά ειμαι υπέρ του να πέφτουν δύσκολα θέματα γιατί εκεί φαίνεται η διάφορα και ο καθένας περνάει εκεί που θέλει με την αξία του. :-)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 08-08-12 στις 11:13. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων και προσθήκη spoiler στην παράθεση.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Rainbowarrior

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,989 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 10:51, 08-08-12:

Ωπ! Ωραία. Καλή τύχη σε εσάς, λοιπόν.
Θέληση, στόχος, διάβασμα και υπομονή.

Υγ. Αφήστε τον Φόκο! Εσείς προετοιμάζεστε για όλα, όπως κάναμε κι εμείς και όλοι.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

GhastaL

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη GhastaL
Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O GhastaL έγραψε στις 11:02, 08-08-12:

Λοιπόν, επειδή έδωσα φέτος Πανελλαδικές και έχω "φρέσκια" την εμπειρία, ήθελα να πω απλώς ότι είναι μια αρκετά δύσκολη χρονιά, αλλά σίγουρα δεν είναι η πιο δύσκολη στιγμή στη ζωή σας. Δεν χρειάζονται υπερβολές, πρέπει πάντοτε να χαλαρώνετε και να εξοικονομείτε δυνάμεις για να έχετε ξεκούραστο (και άρα καθαρό) μυαλό τον Μάιο. Επίσης, επειδή ακούω πολλούς να τρώνε για να έχουν ενέργεια, να πω ότι το πολύ φαγητό φέρνει αρρυθμία και υπνυλία. Απλώς καταλώνετε πολλά φρούτα και λαχανικά, βοηθούν πολύ γιατί δίνουν ενέργεια, αλλά δε "βαραίνουν" το στομάχι.
Κάτι τελευταίο. Ό, τι έχετε να διαβάσετε (μιλώ για το θεωρητικό κομμάτι των μαθημάτων, π.χ. ιστορίες, εισαγωγές, θεωρήματα, ορισμούς, ΑΟΔΕ), να το διαβάσετε ΤΕΛΕΙΑ αν είναι δυνατόν ΠΡΙΝ τα Χριστούγεννα και να κάνετε συχνότατες επαναλήψεις μέχρι τότε, και μέχρι το Φεβρουάριο να ξέρετε τα ΠΑΝΤΑ! Αν το κάνετε αυτό, θα έχετε πραγματικά πολύ χρόνο για χαλάρωση τους τελευταίους μήνες... Άλλωστε, στο τέλος δεν θα μπορείτε να μάθετε και πολλά, επειδή θα έχετε χάσει όλη σας τη διάθεση...
Φυσικά, αυτή είναι η δική μου άποψη, βγαλμένη από τη δική μου καλή εμπειρία, γιατί έγραψα πολύ καλά... Σε άλλον μπορεί να λειτουργούν διαφορετικά τα πράγματα... Καλή επιτυχία!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Αγνωστο

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Αγνωστο
H Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 431 μηνύματα.

H Αγνωστο έγραψε στις 11:51, 08-08-12:

Πανελλήνιες 2013;

Από σήμερα, κηρύσσω την έναρξη της προσωπικής φυτοποίησής μου! Έχε γεια επίγειε κόσμε...
(Τη βλέπω τη δουλειά. Θα βλέπω τον Πλάτωνα και τον Αριστοτέλη, όπως ο Τζον Νας τους φανταστικούς του φίλους!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Jason Del Piero
Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε στις 12:23, 08-08-12:

19 Αυγούστου ξεκινάω εγώ....μερικοί έχουν ξεκινήσει ήδη απο 1 αλλά δεν βαριέσαι....
Δύσκολοι χρονιά παιδιά ΑΛΛΑ:
1)Στις 12 του Σεπτέμβρη θα αγιαστήτούμε για τελευταία φορά στο σχολείο μας!
2)Είμαστε το επίκεντρο του σχολικού κόσμου(όλοι μαζι μας θα ασχολούνται!)
3)Εχουμε και μια 5ήμερη που περιμέναμε πολλοί απο μας απο το γυμνάσιο....
4)Η μαθητική καριέρα μας ήρθε στο τέλος της!!(πως περνάνε τα χρόνια....)
Γι'αυτό ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ!!!Αντε και του χρόνου στη σχολή που θέλουμε με το καλό!!!!

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!
19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη alex2395
Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε στις 15:36, 08-08-12:

παιδια ηρθε η στιγμη που ολοι περιμεναμε .Η στιγμη που θα κρινει το μελλον μας.
Καλη επιτυχια σε ολους και απολαυστε το!
-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Orient. (Όρι)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Orient.
H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 522 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε στις 15:37, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero
19 Αυγούστου ξεκινάω εγώ....μερικοί έχουν ξεκινήσει ήδη απο 1 αλλά δεν βαριέσαι....
Δύσκολοι χρονιά παιδιά ΑΛΛΑ:
1)Στις 12 του Σεπτέμβρη θα αγιαστήτούμε για τελευταία φορά στο σχολείο μας!
2)Είμαστε το επίκεντρο του σχολικού κόσμου(όλοι μαζι μας θα ασχολούνται!)
3)Εχουμε και μια 5ήμερη που περιμέναμε πολλοί απο μας απο το γυμνάσιο....
4)Η μαθητική καριέρα μας ήρθε στο τέλος της!!(πως περνάνε τα χρόνια....)
Γι'αυτό ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ!!!Αντε και του χρόνου στη σχολή που θέλουμε με το καλό!!!!

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!
Αχ, μελαγχόλησα Τελευταία χρονιά στο σχολείο...

Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ πάντως δεν σκοπεύω να ανοίξω βιβλίο μέχρι τις 20 Αυγούστου που ξεκιναω μαθήματα. Έκανα 3 εβδομάδες μετά τις εξετάσεις...φτάνει
Το πιθανότερο είναι τις υπόλοιπες 12 μέρες που απομένουν να τις περάσω κολυμπώντας και πίνοντας γρανίτα ενώ θα κάνω ηλιοθεραπεία

Ένας χρόνος είναι...να τα δώσομε όλα Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία να έχουμε!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 15:44, 08-08-12:

Σαν χθες μου φαίνεται που έγραφα στο θέμα του 2012.

Καλή δύναμη και κουράγιο εύχομαι!

Θα 'ρθουν μέρες που θα πείτε ''δεν αντέχω άλλο!". Το σημαντικό είναι να μην το βάλετε κάτω!
Δε θέλει υπερβολές, απλώς προσήλωση στον στόχο σας. ^^

Καλή επιτυχία παιδιά!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,221 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 15:48, 08-08-12:

Άχου μωρέ ήρθε η ώρα σας... σνιφ σνιφ
Μην πωρώνεστε με το διάβασμα απότομα Η φυτουκλο-ποίηση δεν αρχίζει ακόμα.
Αν έχω να πω κάτι που εμπέδωσα φέτος είναι ότι η περίοδος αυτή είναι καλύτερη απ΄ότι φαίνεται.

Και μια παρότρυνσή μου, απολαύστε το διάβασμα, εννοώ προσπαθήστε να καταλαβαίνετε αυτά που διαβάζετε και να τα βλέπετε όχι ως υποχρέωση για τις πανελλήνιες.

πσ. Μετά τα Χριστούγεννα, κλείστε το λίγο το ρημάδι. Μετά τις πανελλήνιες ειλικρινά θα βαριέστε τη ζωή σας .
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Joaquín (Йоаким)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 15:52, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από alex2395
Μη σκέφτεσαι έτσι, θα την πατήσεις.
Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
πσ. Μετά τα Χριστούγεννα, κλείστε το λίγο το ρημάδι. Μετά τις πανελλήνιες ειλικρινά θα βαριέστε τη ζωή σας .
So true!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε στις 16:12, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
Μετά τις πανελλήνιες ειλικρινά θα βαριέστε τη ζωή σας .
Ας έρθει αυτή η ΑΓΙΑ στιγμή.....και ας βαριέμαι και την ζωή μου!!!

Queen of Hearts

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 714 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 16:26, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από alex2395
τωρα μπορει να σου φαινεται ωραια και να νιωθεις ανυπομονησια αλλα μετα απο μερικους μηνες( κατα το Μαρτιο) η κατασταση δεν παλευται!!! believe me

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 16:33, 08-08-12:

Ωπ Πανελλήνιες 2013
Εδώ είμαστε!!!

Επομενο σταση =>Πανεπισήμιο.
Νext station=>Panepistimio
Προσοχή στο κενό..

please mind the gap.

Προσοχη στα κενά παιδια!!!!!!!!!!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

O Jason Del Piero έγραψε στις 16:50, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
[FONT="Century Gothic"][SIZE="4"][COLOR="#b11117"][COLOR="#540048"]Ωπ Πανελλήνιες 2013
Εδώ είμαστε!!!

Επομενο σταση =>Πανεπισήμιο.
Νext station=>Panepistimio
Προσοχή στο κενό..

please mind the gap.

Αιντε ρε τιμημένη γενιά του '95!!!!Ωρα να τελειώνουμε και εμείς!!!!!Δώσε πονόόόόό!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Dhmh
H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε στις 17:14, 08-08-12:

Εγω αρχιζω παλι με τα σχολεια. Νομιζω πως εχω χρονο και για ξεκουραση και για λιγο διαβασματακι
Παιδακια ψυχραιμια!!
Ασχετο λιγο. Εχω ακουσει και συνειδητοποιησει ποσο ευεργετικες μπορουν να ειναι οι αναπνοες! (Συμβουλη για μες την χρονια ) Βαθια αναπνοη και ξεκιναμε λοιποον! Τωρα αρχιζουν τα καλαα!!

Rainbowarrior

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,989 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 17:52, 08-08-12:

Κλείστε τ' αυτιά σας καλύτερα. Πολλοί κακοπροαίρετοι θα πουν διάφορα.
Εσείς τώρα διαβάζετε και έχετε ένα στόχο: να τα πάτε όσο το δυνατόν καλύτερα στις εξετάσεις. Αυτό σας απασχολεί στην παρούσα φάση.
Όλοι γνωρίζουμε πως η αγορά εργασίας είναι νεκρή. Από εκεί και πέρα, το να σπουδάσει κανείς και να έχει στόχους μόνο κακό δεν είναι.

Ας είμαστε εμείς αυτοί που θα προσπαθήσουν να αλλάξουν την κατάσταση.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Mr.Blonde

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 829 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 17:54, 08-08-12:

Οι πανελληνιες δεν θελουν κοπο,θελουν τροπο.
Θα το δειτε αργοτερα μεσα στη χρονια αυτο.

fockos

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 17:54, 08-08-12:

Βλέπω πολλούς περσινούς υποψηφίους να μπαίνουν , να γράφουν και να κοροιδεύουν έμμεσα τα παιδιά που αρχίζουν την προετοιμασία τους για τις επόμενες πανελλαδικές εξετάσεις.
Θα ήθελα να πω πως αυτό δεν ειναι σωστό ούτε και ωραίο και ίσως θα πρέπει να σταματήσετε...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 19:10, 08-08-12:

Καλή σας επιτυχία παιδάκια! Αποκτήστε πρόγραμμα αποβάλλετε το άγχος και όλα θα πάνε μια χαρά

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 19:59, 08-08-12:

Καλή μας επιτυχία. Εγώ κατα 99.9 % ξαναδίνω φέτος για να περάσω στον ένα και μοναδικό στόχο μου... Φιλολογία Θεσσαλονίκης. !
Λογικά απο 10 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσω με τους απόφοιτους

Theoritikos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Theoritikos
Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O Theoritikos έγραψε στις 20:43, 08-08-12:

μία συμβουλή και κρατήστε μόνο αυτή BE POSITIVE , αμα έχετε θετική διάθεση όλη η χρονιά δεν θα καταλάβετε πως πέρασε , μην αφήσετε να σας πάρει απο κάτω ουτε ενα τεστ ούτε ενα διαγώνισμα ούτε κάποια λάθη στο γραπτό των πανελλαδικών
άμα έχετε θετική ενέργεια θα τη μεταδίδετε και στους άλλους και δεν θα νιώθετε μια απο σχόλια του τύπου "την άλλη βδομάδα κρίνεται το μέλλον μας"
ΕΡΩΤΗΣΗ και πως να αποκτήσω θετική διάθεση ? ακούγοντας ενα ανεβαστικό τραγούδι , τρέχοντας άφθονες ώρες στο πάρκο βγαίνοντας έξω με φίλους κ.α

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε στις 20:49, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Theoritikos
μία συμβουλή και κρατήστε μόνο αυτή BE POSITIVE , αμα έχετε θετική διάθεση όλη η χρονιά δεν θα καταλάβετε πως πέρασε , μην αφήσετε να σας πάρει απο κάτω ουτε ενα τεστ ούτε ενα διαγώνισμα ούτε κάποια λάθη στο γραπτό των πανελλαδικών
άμα έχετε θετική ενέργεια θα τη μεταδίδετε και στους άλλους και δεν θα νιώθετε μια απο σχόλια του τύπου "την άλλη βδομάδα κρίνεται το μέλλον μας"
ΕΡΩΤΗΣΗ και πως να αποκτήσω θετική διάθεση ? ακούγοντας ενα ανεβαστικό τραγούδι , τρέχοντας άφθονες ώρες στο πάρκο βγαίνοντας έξω με φίλους κ.α
ωραια τα λες, αλλα δεν ειμαστε και ρομποτ
ααφθονες ωρες?πουντες?

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε στις 16:27, 20-08-12:

Όπως όλοι γνωρίζουμε, η χρονιά των πανελληνίων δεν είναι και η καλύτερη της ζωής μας. Πρέπει να αποφασίσουμε τι θα ακολουθήσουμε για το υπόλοιπο της ζωής μας (εντάξει υπάρχουν και περιπτώσεις που και σε μετέπειτα ηλικία αλλάζουνμε επαγγελματικό προσανατολισμό). Εε όσο να 'ναι όλο αυτό, καθώς επίσης και το περιβάλλον μας, μάς δημιουργούν μια σύγχυση και μάλιστα σε μια περίοδο της ζωής μας που ακόμα 'ψάχνουμε να βρουμε τον εαυτό μας'...
Εδώ μπορούμε να εμψυχώνουμε ο ένας τον άλλον με λογικά ή και συναισθηματικά λόγια. (για να μην επιβαρύνεται και το thread των πανελληνίων)
Υ.γ. Παρακαλούνται τα trolling να αποφεύγονται!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dhmh : 20-08-12 στις 18:06.

Thetawaves

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Thetawaves
Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Thetawaves έγραψε στις 17:09, 20-08-12:

Παιδιά εγώ από το πολύ το διάβασμα ευχόμουν να έρθουν οι Πανελλήνιες να τελειώνω!
Μες στη χαρά ήμουν όταν έγραφα!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 17:20, 20-08-12:

Αμα ανοιξει κι αλλο θεμα Πανελληνιων θα πεθανω απο αγχος.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nick18

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nick18
Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 316 μηνύματα.

O nick18 έγραψε στις 17:21, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Thetawaves
Παιδιά εγώ από το πολύ το διάβασμα ευχόμουν να έρθουν οι Πανελλήνιες να τελειώνω!
Μες στη χαρά ήμουν όταν έγραφα!
και εγω παρακαλουσα να γραψουμε γιατι δεν αντεχα αλλο....πραγματικα.βεβαια δεν τις απολαυσα ισι-ισα.εγω το μονο που σας λεω ειναι να μην εχετε αγχος και να εχετε τη συνειδηση σας καθαρη οταν γραφετε.να κανετε ο,τι καταλαβενετε.απο καποιο σημειο και μετα να μην ακουτε ουτε τους γονεις σας ουτε ειδικα τους καθηγητες σας αν σας πιεζουν υπερβολικα.κανεις δεν ξερει καλυτερα απο εσας τις δυνατοτητες σαςκαι τις αντοχες σας.τελος να σκεφτεστε οτι το πιθανοτερο ειναι τ αθεματα να ειναι ευκολοτερα απο αυτα που κανατε στο φροντιστηριο.εγω οταν εδινα εκτος απο καποια ερωτηματα στην βιολογια δεν σκεφθηκα ποτε ποσο δυσκολο ειναι αυτο δεν θα το λυσω.εφοσον εχετε δουλεψει και δεν εχετε αγχος ολα θα πανε καλα

Αρχική Δημοσίευση από nick18
και εγω παρακαλουσα να γραψουμε γιατι δεν αντεχα αλλο....πραγματικα.βεβαια δεν τις απολαυσα ισι-ισα.εγω το μονο που σας λεω ειναι να μην εχετε αγχος και να εχετε τη συνειδηση σας καθαρη οταν γραφετε.να κανετε ο,τι καταλαβενετε.απο καποιο σημειο και μετα να μην ακουτε ουτε τους γονεις σας ουτε ειδικα τους καθηγητες σας αν σας πιεζουν υπερβολικα.κανεις δεν ξερει καλυτερα απο εσας τις δυνατοτητες σαςκαι τις αντοχες σας.τελος να σκεφτεστε οτι το πιθανοτερο ειναι τ αθεματα να ειναι ευκολοτερα απο αυτα που κανατε στο φροντιστηριο.εγω οταν εδινα εκτος απο καποια ερωτηματα στην βιολογια δεν σκεφθηκα ποτε ποσο δυσκολο ειναι αυτο δεν θα το λυσω.εφοσον εχετε δουλεψει και δεν εχετε αγχος ολα θα πανε καλα
εμενα αυτο που με τρελενε ηταν η αναμονη.την πρωτη μερα αν και δεν αγχωθηκα ημουν στις 7,30 και τα θεματα τα πηραμε στις 9.επισης το περισοοτερο αγχος το ειχα στην λογοτεχνια γιατι ηταν ισως το μαθημα που ειχα περισοοτερο παρατημενο μαζι με την εκθεση.πριν μας δωσουν τα θεματα ο καθενας ελεγε το μακρυ του και το κοντο του.χαρακτηριστικα θυμαμαι καποιος να λεει οτι ενας απο το αλλα τμημα ειδε στον υπνο του την κατσικα μοσχουλα απο το ονειρο στο κυμα και εμενα να φωναζω μπροστα στους επιτηρητες οτι ευχομαινα παρακαλα την κατσικα να του κατσει και να μην του καθεται.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη qwerty111 : 21-08-12 στις 08:30. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Queen of Hearts

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 714 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 17:29, 20-08-12:

εμενα αυτο που με τρελενε ηταν η αναμονη.την πρωτη μερα αν και δεν αγχωθηκα ημουν στις 7,30 και τα θεματα τα πηραμε στις 9.επισης το περισοοτερο αγχος το ειχα στην λογοτεχνια γιατι ηταν ισως το μαθημα που ειχα περισοοτερο παρατημενο μαζι με την εκθεση.πριν μας δωσουν τα θεματα ο καθενας ελεγε το μακρυ του και το κοντο του.χαρακτηριστικα θυμαμαι καποιος να λεει οτι ενας απο το αλλα τμημα ειδε στον υπνο του την κατσικα μοσχουλα απο το ονειρο στο κυμα και εμενα να φωναζω μπροστα στους επιτηρητες οτι ευχομαινα παρακαλα την κατσικα να του κατσει και να μην του καθεται.
ασε και εγω το ιδιο ακριβως επαθα...καθε φορα την ωρα της αναμονης ειχα αγχος αλλα ειδικα την ημερα των κειμενων ηταν αλλο πραμα φοβομουν μην βαλουν το αλλο μισο του κρητικου γιατι δεν το ειχα διαβασει...πραγματικα ο καθενας ελεγε το μακρυ του και το κοντο του..αλλοι να πεσει παπαδιαμαντης,αλλοι πολυδουρη!οταν ηρθαν τα θεματα και ειδαμε οτι ηταν καβαφης αρχισαμε να φωναζουμε απο τη χαρα μας...αξεχαστες στιγμες

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 18:10, 20-08-12:

Να ξέρετε ότι το 98% από εσάς κάποια στιγμή θα κάνετε αυτό που λέμε ''κοιλιά''.
Να το ξέρετε,να το περιμένετε,να το αποδεχτείτε,να μην αγχωθείτε.Μη σας πάρει από κάτω αν 2,3,5 μέρες δεν είστε ΣΟΥΠΕΡΓΟΥΑΟΥ μαθητές. Θα το ξεπεράσετε χαλαρώνοντας λίγο τους ρυθμούς σας για κάποιες μέρες.
Μπορεί να το νιώσετε πολύ έντονα κάπου μετά τα Χριστούγεννα.

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε στις 18:19, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
τίποτα δεν είναι οι πανελλήνιες.....
όλοι μας έχουμε περάσει απο τόσες εξετάσεις στην εκπαιδευση(γυμνάσιο/λύκειο/αγγλικά/γερμανικά/ιταλικά/γαλλικά/.....)
απλώς οι πανελληνιες έχουν και όνομακαι αυτό το άγχος που νιώθετε το κατόρθωσε η κοινωνία μας....."οι πανελλήνιες ειναι το παν"....ουσιαστικά δεν διαφέρουν σε τίποτα(καλά εντάξει έχει διαφορά) απο όλες τις υπόλοιπες εξετάσεις που εχετε περάσει μέχρι τώρα......άσε εγώ ήμουν μαζόχας μου άρεσαν πολύ οι πανελλήνιες και αυτό γιατί είχαμε κάθε φορά το τετραδιάκι μας και όχι οπως στις ενδοσχολικές τις κόλλες αναφοράς, την καρτελίτσα μας, τους κωδικούς μας κτλπ πολύ κυριλέ....γνωρίζεις καινούριους καθηγητές που σε επιτηρούν οι οποίοι πιανουν κουβέντα μαζί σου πριν έρθουν τα θέματα για να ξεαγχωθείς και το καλύετρο για εμένα τα θέματα ειναι καθαρογραμμένα στον υπολογιστή με ακρίβεια και σαφήνεια(σχεδόν πάντα), τα θέματα τα έβγαλε ολόκληρη επιτροπη και όχι ο καθηγητής και θα διορθωθούν τα γραπτά απο κάποιους άγνωστους=>άρα αντικειμενικότητα
Βασικα αυτο που εσενα (προφανως) σου αρεσε, ειναι και αυτο που αγχωνει τους περισσοτερους! οτι δηλαδη γραφεις εξετασεις και τα θεματα τα εχει βαλει καποιος που πιθανων να μην δεις ποτε στην ζωη σου, οπως ισχυει και με τους διορθωτες! και μαλλον ειναι και οι μονες εξετασεις στην ζωη μας που γινεται αυτο...

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Αμα ανοιξει κι αλλο θεμα Πανελληνιων θα πεθανω απο αγχος.
Η αληθεια ειναι πως οσο πιο πολυ ασχολουμαστε με τις πανελληνιες τοσο πιο πολυ αξια τους δινουμε, αλλα.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερινύς : 22-08-12 στις 00:48. Αιτία: merge

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 20:04, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Να ξέρετε ότι το 98% από εσάς κάποια στιγμή θα κάνετε αυτό που λέμε ''κοιλιά''.
Να το ξέρετε,να το περιμένετε,να το αποδεχτείτε,να μην αγχωθείτε.Μη σας πάρει από κάτω αν 2,3,5 μέρες δεν είστε ΣΟΥΠΕΡΓΟΥΑΟΥ μαθητές. Θα το ξεπεράσετε χαλαρώνοντας λίγο τους ρυθμούς σας για κάποιες μέρες.
Μπορεί να το νιώσετε πολύ έντονα κάπου μετά τα Χριστούγεννα.
Για τους θετικο-τεχνολογικούς έχω να πω πως αυτή την κούραση το 90% των μαθητών(όπως και εγώ και οι φίλοι μου) αυτών των κατευθύνσεων την βιώνουν γύρω στα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη.....όπου γίνεται συσώρευση διαγωνισμάτων και στο σχολείο και στο φροντηστηριο,δεν προλαβαίνεις και ...και...και...αρχίζεις και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου...

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 20:07, 20-08-12:

Για τους θετικο-τεχνολογικούς έχω να πω πως αυτή την κούραση το 90% των μαθητών(όπως και εγώ και οι φίλοι μου) αυτών των κατευθύνσεων την βιώνουν γύρω στα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη.....όπου γίνεται συσώρευση διαγωνισμάτων και στο σχολείο και στο φροντηστηριο,δεν προλαβαίνεις και ...και...και...αρχίζεις και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου...
Πωω ισχύει....Εκείνη την περίοδο άρχισα τη λίστα με τις "ασκήσεις για την επόμενη φορά"
αλλά γαμώτο περνούσα ωραία...

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 20:11, 20-08-12:

Να ένα εμψυχωτικό σχόλιο

''Πανελλήνιες, όσοι ξεκινάτε αφήστε κάθε ελπίδα''

nick18

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nick18
Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 316 μηνύματα.

O nick18 έγραψε στις 20:20, 20-08-12:

Έχεις απόλυτο δίκιο......αν δεν είσαι σε καλή ψυχολογική κατάσταση ακόμα και όλο το βιβλίο να έχεις διαβάσει και να το θυμάσαι, δεν τα καταφέρνεις....

πολυ νωρις βρε δημητρη νοεμβριο-δεκεμβριο?εγω κατερρευσα μολις μπηκε ο μαρτιος και μεχρι το τελος συνεχισα ετσι.αν μου ειχε βγει η κουραση απο τον νοεμβριο θα ειχα γραψει μοναδα σε ολα.

evi07larissa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi07larissa
H evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evi07larissa έγραψε στις 20:23, 20-08-12:

πολυ νωρις βρε δημητρη νοεμβριο-δεκεμβριο?εγω κατερρευσα μολις μπηκε ο μαρτιος και μεχρι το τελος συνεχισα ετσι.αν μου ειχε βγει η κουραση απο τον νοεμβριο θα ειχα γραψει μοναδα σε ολα.
Α και εγώ φεβρουάριο μάρτιο κατάλαβα όταν δεν μπορώ να πάρω πια τα πόδια μου....
Λοιπόν στα παιδάκια που αρχίζουν σήμερα ή έχουν αρχίσει ήδη ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ, ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τώρα που αρχίζετε σας φαίνονται βουνό τα μαθήματα αλλά μόλις δώσετε το πρώτο θα δείτε ότι οι Πανελλήνιες είναι ΑΠΛΑ εξετάσεις!!!!

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 20:24, 20-08-12:

Εγώ δεν μιλάω για κούραση. Μιλάω για χέρια που αρνούνται να κουνηθούν και μυαλό που αρνείται να δουλέψει. Όχι μεταφορικά. Κυριολεκτικά.

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 20:34, 20-08-12:

Υστερα απο το περας ενος μηνος επανηλθαμε δυναμικα με ενα 3ωρο

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 20:36, 20-08-12:

Παμε ρε

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H SoZi έγραψε στις 20:37, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr.Blonde
Αν ειστε ετοιμοι να υποστειτε τον ψυχολογικο βιασμο των πανελληνιων θα τα καταφερετε.
Και οι ευαίσθητοι άνθρωποι τα καταφέρνουν αρκεί να διατηρήσουν όσο μπορούν την ψυχραιμία τους εκεί.
Τώρα αυτοί που λιποθυμούν,παθαίνουν κρίσεις πανικού,τους γυρίζει το μάτι ανάποδα και το ξέρουν ότι είναι τόσο αδύναμοι ψυχικά ας ξεκινήσουν τα ραντεβού στους ψυχολόγους που ειδικεύονται σε αυτές τις καταστάσεις. Αν έχουν λεφτά.
Αν δεν έχουν ας χαλαρώσουν λίγο τα κορμιά τους μόνοι τους γιατί αν συνεχίσουν να είναι έτσι τότε η αποτυχία είναι σίγουρη όχι πιθανή.

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 20:47, 20-08-12:

Χάουζ εσύ πού πας?

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 20:48, 20-08-12:

Ξαναδινω.

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 20:52, 20-08-12:

I didn't know that.
Καλή δύναμη κι επιτυχία!

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

O Jason Del Piero έγραψε στις 20:57, 20-08-12:

Ηρωικό το να ξαναδίνει κανείς....Αυριο πουρνό πουρνό στις 9 ξεκινάμε με 4ωρο!!!!2Αγνωστο-2 ιστορία!!!!!ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ρε γενιά του '95!!!

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 20:57, 20-08-12:

Καλό ξεκίνημα παιδιά

Mr.Blonde

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 829 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 20:58, 20-08-12:

Eυχομαι σε ολα τα παιδια που θα δωσουν πανελλαδικες να καταφερουν να επιβιωσουν απο αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασια.Ολα τα αλλα που λετε για να παραμυθιασετε τον κοσμακη ειναι περιττα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 21-08-12 στις 00:01.

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 21:00, 20-08-12:

Καλή δύναμη
Καλή υπομονή
Καλή οργάνωση
Καλό διάβασμα
Καλή επιτυχία!
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους