Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 444 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εγκαταλείψατε κάποια δραστηριότητα που αγαπούσατε πολύ εξαιτίας των πανελληνίων;

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fallen_Angel
H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 18:50, 20-02-07:

Υπήρχε κάτι το οποίο με τίποτα δεν θα σταματούσατε... όταν όμως ήρθε η πίεση της δευτέρας και τρίτης λυκείου είδατε ότι δεν γίνεται να συνεχιστεί...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 00:45, 21-02-07:

Τίποτα απολύτως. Αν και φοβάμαι οτι φέτος που είναι η δεύτερη φορά δεν θα μου βγει σε τόσο καλό όσο την πρώτη. Αν γράψω όσο την πρώτη θα είμαι υπερ-ευχαριστημένη (θα μου πεις τότε γιατί ξαναδίνεις; Δεν είχα δώσει σχέδιο $%#$%#$%^#@@@@#@$#@#%^ )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 00:49, 21-02-07:

ειχα σταματησει τα αγγλικα στην τριτη λυκειου λογω φορτου...
τοτε ηταν απωλεια, γιατι το κλιμα ηταν τελειο και ημουν και στο 2ο χρονο για το τελευταιο πτυχιο!
τελικα, συνεχισα πιο μετα.. αλλα δεν ηταν η ιδια φαση.

επισης κολυμβηση, σταματησα οταν αποφασισαν να γκρεμισουν το κολυμβητηριο μου για να το κανουν δρομο ταχειας κυκλοφοριας. γμττττττ!!!

απο τοτε, απωθημενο κανονικο ε! οπου δω πισινα, μπλουμ!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 02:02, 21-02-07:

Τον αθλητισμό!
Οκ, κάναμε γυμναστική στο σχολείο και μάλιστα πήγαινα και σε Ομίλους με κάποιο αθλητικό περιεχόμενο... αλλά μου έλειπε!

Από άλλα όμως... Τίποτα!

Ίσως γιατί είχα αίσθηση των αναλογιών και σα 16χρονη δεν περίμενα να είμαι για καφέδες και σινεμαδάκια χαλαρά...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:33, 21-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Ίσως γιατί είχα αίσθηση των αναλογιών και σα 16χρονη δεν περίμενα να είμαι για καφέδες και σινεμαδάκια χαλαρά...
Εγώ πάντως ήμουν για καφέδες και σινεμαδάκια χαλαρά, και έβγαλα 19000 μόρια Θυμάμαι οτι ακόμα και η παρέα μου μου έλεγε (ήταν πιο μικροί λίγο και δεν έδιναν πανελλήνιες) "Τόσο που βγαίνεις να δούμε που θα περάσεις εσύ". Χα!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 02:46, 21-02-07:

Εγώ σταμάτησα την ιστιοπλοϊα.... Είχαμε προπόνηση παρασκευή απόγευμα, σάββατο και κυριακή απο τις 10 το πρωι μέχρι αργά το απόγευμα... Οπότε ήταν δύσκολα τα πράγματα... Αλλά από καφέδες και βόλτες άλλο τίποτα!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 02:59, 21-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Fallen_Angel
Εγώ σταμάτησα την ιστιοπλοϊα.... Είχαμε προπόνηση παρασκευή απόγευμα, σάββατο και κυριακή απο τις 10 το πρωι μέχρι αργά το απόγευμα... Οπότε ήταν δύσκολα τα πράγματα... Αλλά από καφέδες και βόλτες άλλο τίποτα!
μικρολιμανο?
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 04:29, 21-02-07:

Πρώτα μικρολίμανο, μετά ΣΕΦ...
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 04:33, 21-02-07:

έδωσα ελευθερία και πήρα φοιτητική ζωή.

fair trade

αν και -
θα προτιμούσα
σε κάποιο μέρος
με θάλασσα ανάμεσα
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 09:49, 21-02-07:

Είχα αφήσει το πιάνο τότε και δεν το συνέχισα ποτέ.. Μετά άρχισε η φοιτιτική ζωή και που μυαλό για πιάνο. Πάντως το σκέφτομαι σοβαρά να ξαναξεκινίσω γιατί μου 'χει μείνει απωθημένο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 10:06, 21-02-07:

καμία. δε τον αφήνεις τον ύπνο για κανένα κόστος
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:22, 22-02-07:

Έκλεισα το πισί μου στις 11/09/2005 (την παραμονή της έναρξης της σχολικής χρονιάς) και το ξανάνοιξα στις 03/06/2006 (με το πέρας των Πανελληνίων). Γενικά ήταν πολύ μονότονη περίοδος, διάβασμα, διάβασμα και ξανά διάβασμα.. Βέβαια ήταν ίσως η πιο παραγωγική περίοδος της ζωής μου. Πέραν του διαβάσματος, πέρναγα καλά στην Γ' Λυκείου..
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 02:36, 22-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιωργος
Έκλεισα το πισί μου στις 11/09/2005 (την παραμονή της έναρξης της σχολικής χρονιάς) και το ξανάνοιξα στις 03/06/2006 (με το πέρας των Πανελληνίων). Γενικά ήταν πολύ μονότονη περίοδος, διάβασμα, διάβασμα και ξανά διάβασμα.. Βέβαια ήταν ίσως η πιο παραγωγική περίοδος της ζωής μου. Πέραν του διαβάσματος, πέρναγα καλά στην Γ' Λυκείου..
καλα αυτο ειναι αθλος ε!

μπραβο σου
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 23:46, 22-02-07:

Εγω παρατησα το μπασκετ γυρω στα χριστουγεννα της 3ης λυκειου.Αλλα το pc pc! :-)
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Neverland_fairy
H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε στις 01:31, 23-02-07:

Σταμάτησα τα Αγγλικά μου (που τραβάω το κουπί τώρα), άφησα το χορό και το βόλλεϋ και χώθηκα στους τοίχους του δωματίου μου
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fairytale
H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε στις 22:41, 01-03-07:

Τον αθλητισμό...
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:11, 01-03-07:

Παιδιά, το πως μ'αρέσει αυτό το site δεν περιγράφεται. 'Εχω πήξει στην μ.....κία με το συμπάθειο. Τα περισσότερα φόρουμ είναι σκουπιδότοποι, αυτό όμως σοβαρά είναι πολλά υποσχόμενο. Αισθητική, ανθρώπινα απλά θεματάκια, όλα καλά. Εύχομαι όχι τσακωμοί. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι
cyber - μαλλιοτράβηγμα γίνεται σε άλλα fora.

Για το θέμα σου τώρα : Για τις πανελλήνιες εγκατέλειψα όλη μου τη ζωή, όχι απλά μια ενασχόληση, αλλά πολλές. 'Ηταν μια από τις μεγαλύτερες βλακείες που έκανα στην ζωή μου να παραμείνω στην Έλλάδα και να ψήνομαι με τις πανελλήνιες. 'Επρεπε να πάω να σπουδασω στο εξωτερικό αντί να χαραμίσω τα καλύτερα χρόνια μου στο απαράδεκτο ελληνικό Πανεπιστήμιο. 'Οποιος έχει χρήματα και δύναμη ας φεύγει έξω, εδώ πέρα το εκπαιδευτικό πρόβλημα έτσι που πάμε θα διαιωνίζεται ακόμα κι αν ιδρυθούν ιδιωτικά Πανεπιστήμια.
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 12:50, 02-03-07:

Τοτε που εδινα πανελληνιες ειχα την ευκαιρια να ξαναρχισω εκπομπη στο ραδιοφωνο και δεν το εκανα.....

Και δεν ξαναειχα την ευκαιρια ποτε.. Βεβαια δεν το κυνηγησα κιολας αλλα τεσπα.
Παράθεση

wagneriandandy (Λευτέρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wagneriandandy
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O wagneriandandy έγραψε στις 17:16, 02-03-07:

Παρατησα το pc μου για δυο μηνες!!!
Φρικη....
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:12, 03-01-15:

Ναι, την κολύμβηση.
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 00:17, 04-01-15:

Tον χορό και ο ελεύθερος μου χρόνος δεν μου επιτρέπει να ασχολούμαι με την μουσική όσο θα ήθελα και όσο θα έπρεπε.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε στις 01:22, 04-01-15:

Και εγω την κολύμβηση...
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 09:46, 04-01-15:

Το καλοκαίρι πάντως του 1995 -που πέρασα- δεν έβγαινα απ' τη θάλασσα, λες και είχα πάθει στερητικό σύνδρομο. Κολυμπούσα 3 ώρες την ημέρα. Είχα μεταμορφωθεί σε γοργόνα.
Παράθεση

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΣΩΤΗΡΗΣ_14
Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O ΣΩΤΗΡΗΣ_14 έγραψε στις 09:55, 04-01-15:

Άρχισα tae kwon do στο γυμνάσιο και μου άρεσε πολύ. Δεν ήθελα να το κόψω και την β λυκείου την έβγαλα με το ζόρι. Στην τρίτη αναγκαστικά σταμάτησα γιατί ήθελα πολύ την πρώτη μου επιλογή και ευτυχώς τα κατάφερα.
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 9,076 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 04:13, 07-01-15:

παράτησα το πιανάκι μου λόγω των πανελληνίων αλλά λέω να το ξαναρχίσω τώρα
Παράθεση

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,310 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 14:05, 07-01-15:

Απενεργοποίησα το facebook μου εδώ και 2 μέρες και σκοπεύω να το ανοίξω πάλι όταν τελειώσουν οι παννεληνιες.
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε στις 15:31, 07-01-15:

Και εγω το είχα κανει αυτο με το Facebook και βοηθά ειναι η αληθεια!!!!!!!
Παράθεση

it's me!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη it's me!!
H it's me!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H it's me!! έγραψε στις 15:57, 26-08-17:

στίβο, τένις, αγγλικά και γαλλικά...
Παράθεση

Athr

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Athr
Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας . Έχει γράψει 220 μηνύματα.

O Athr έγραψε στις 16:33, 26-08-17:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 22:20, 27-08-17:

Εεεμμμμ... Όλα;
Σοβαρά, ξεκίνησα με την άποψη "έλα μωρέ, δεν είναι τίποτα, η ύλη είναι μικρή, δεν έχεις κενά, έχεις γαμάουα καθηγητές που θα κάνουν ένα φσιτ και θα σου χωσουν όλη την οργανική στο κεφάλι, chill". Βολτούλες κάθε Σάββατο/Κυριακή/Δευτέρα μετά το φροντιστήριο, καθόλου διάβασμα μετά τα μαθήματα γιατί είναι βράδυ και η μέρα έχει τελειώσει (παρόλο που μου έμεναν χαλαρά άλλες 2-3 παραγωγικές ώρες, το λιγότερο). Και έτσι έκανα μέχρι το Πάσχα, περίπου.

Δεν θεωρώ βέβαια χόμπι τις εξόδους και το ξύσιμο, μιλάω όμως για άλλα πράγματα: διάβαζα περίπου δύο εξωσχολικά βιβλία τη βδομάδα, κάτι που αναγκάστηκα να κόψω υπό την απειλή όπλου. Για να αντισταθμίσω την απώλεια, τα αντικατέστησα με Παπανούτσο και τις Δοκιμές του Σεφέρη. Not even close.

Έπαιζα μουσική σε κάθε σχολική εκδήλωση ανελλιπώς και στο σπίτι τουλάχιστον δύο ώρες μόνη μου, κάθε μέρα. Αυτό το άκουσαν τα μαθηματικά και έβαλαν τα γέλια. Έκανα να πιάσω την κιθάρα πάνω από δίμηνο - όταν τη γρατζουνισα πρώτη φορά τον Ιούλιο έβγαλε έναν υπόκωφο λυγμο σαν να μου 'λεγε "Δεν θα 'ναι ποτέ ξανά το ίδιο, μωρό μου..."

Σοβαρά όμως, αυτό που συνειδητοποίησα είναι ότι μπορείς να κάνεις τα πάντα, με μέτρο και με σωστό προγραμματισμό. Το πρόγραμμα σου δεν είναι τόσο βαρύ αν δεν το κάνεις εσύ να είναι, και σαφώς υπάρχουν μέρες πιο χαλαρές και μέρες που δεν έχεις χρόνο να βράσεις έναν καφέ. Οι τελευταίες έρχονται όσο πλησιάζει η περίοδος των εξετάσεων και ποτέ πριν τα Χριστούγεννα, εκτός αν σου το προκαλέσει το φροντιστήριο σου.
Απλώς εμένα μου κακοφανηκε γιατί έχω συνηθίσει να "κάνω ο,τι θέλω", να διαβάζω όσα βιβλία θέλω, να βγαίνω όποτε θέλω και γενικώς να ζω σαν χίπις σε τροχόσπιτο στα 60's, κάτι που με τράβηξε αρκετά πίσω όσον αφορά τον προγραμματισμό και την πειθαρχεία.

Chill. Όλα θα γίνουν.
Να θυμάστε τη χρυσή λέξη (repeat after me): ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. Σώζει ζωές.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Mountain

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη The Mountain
Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε στις 23:52, 27-08-17:

Εγώ έπαιζα μπάσκετ σε ομάδα και αρχικά δεν είχα σκοπό να το κόψω παρά μόνο να το μετριάσω(από 4-5 φορές τη βδομάδα σε 1 έως 2 το πολύ). Γρήγορα όμως κατάλαβα ότι από τη μια έχανα περισσότερο χρόνο από ότι νόμιζα( διότι μετά από προπόνηση είναι αδύνατον να διαβάσεις) και από την άλλη, συνήθως όποτε έβρισκα χρόνο, προτιμούσα να βγαίνω με φίλους ή να κάνω κάτι πιο χαλαρό (πχ να δω ταινία). Έκατσε και ένα θεματάκι υγείας και το έκοψα τελείως λίγο πριν τα Χριστούγεννα.

Τώρα που τέλος καλό-όλα καλά, έχω ξαναρχίσει στο φουλ και ελπίζω να μπορώ να συνεχίσω ενταντικά και αφού αρχίσει η σχολή.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους