Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,912 μηνύματα σε 74,640 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 695 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2012

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 07:03, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rainbowarrior
Nα μας ενημερώσεις να τρέξουμε τα διαδικαστικά.

Πάντα θα είμαστε πιστοί στο υπουργείο μας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 07:10, 27-08-12:

άλλαξε το σάιτ του υπουργείου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 07:12, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από GetOuttaMyWay
άλλαξε το σάιτ του υπουργείου
Είδες τι κάνουν για μας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Rainbowarrior

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,989 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 07:13, 27-08-12:

Aκόμη file not found γράφει ρε παιδιάααααααααα.

Μέχρι τις 2 το βράδυ μια χαρά μπορούσα να δω τη φόρμα.

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 07:19, 27-08-12:

Δεν υπάρχουν ρε φίλε!!!!
Λέει αυτός στο ΣΚΑΙ "Για πάμε λοιπόν στ' αποτελέσματα...."
Καθηλωνόμαστε μπροστά στην τηλεόραση!!
Και συνεχίζει: "Στα αποτελέσματα των συναντήσεων της κυρίας Μέρκελ...."

Are you fucking kidding us???????
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 07:20, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από natasoula...
Δεν υπάρχουν ρε φίλε!!!!

όλους μας πήγε 3 και 1!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη natasoula...
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε στις 07:21, 27-08-12:

Ειλικρινά έτσι όπως το είπαν πιστεύω ότι το κάνουν επίτηδες...

Ironboy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 07:21, 27-08-12:

Δεν υπάρχουν ρε φίλε!!!!

Χχαχα πραγματικα!!Τρολλς στο σκαι!!

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 07:22, 27-08-12:

Η κολλητή μου είχε μπει πέρυσι 8 παρά 5 αντί για 8, και είδε και για αυτήν και για μένα. Nα περιμένετε 10-10.10 να πέσει ο σέρβερ πάντως. Εγώ από την τηλεόραση τα είδα και κατά τις 12 πήγα στην φόρμα.

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,081 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 07:24, 27-08-12:

Ειλικρινά έτσι όπως το είπαν πιστεύω ότι το κάνουν επίτηδες...
Να κερδίσουν θεαματικότητα με τον "πόνο" των υποψηφίων, οι γελοίοι...

paterasyp

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη paterasyp
Ο paterasyp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 239 μηνύματα.

O paterasyp έγραψε στις 07:26, 27-08-12:

Πέρσι ήταν διαθέσιμα τα ατομικά από τις 6 παρά τέταρτο το πρωί , αντί γιά τις 8 που είχαν πεί .
Και τώρα είναι ανοιχτή η αναζήτηση , αλλά δεν ενδιαφέρομαι γιά μένα και έτσι δεν έχω κωδικούς γιά να μπώ .

Να δοκιμάζετε όμως συνέχεια γιατί θα ανοίξει νωρίτερα οπωσδήποτε .
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Poseidon

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 07:28, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Η κολλητή μου είχε μπει πέρυσι 8 παρά 5 αντί για 8, και είδε και για αυτήν και για μένα. Nα περιμένετε 10-10.10 να πέσει ο σέρβερ πάντως. Εγώ από την τηλεόραση τα είδα και κατά τις 12 πήγα στην φόρμα.
Δεν έπεσε πέρσυ ο σέρβερ.
Αρχική Δημοσίευση από paterasyp
Πέρσι ήταν διαθέσιμα τα ατομικά από τις 6 παρά τέταρτο το πρωί , αντί γιά τις 8 που είχαν πεί .
Και τώρα είναι ανοιχτή η αναζήτηση , αλλά δεν ενδιαφέρομαι γιά μένα και έτσι δεν έχω κωδικούς γιά να μπώ .

Να δοκιμάζετε όμως συνέχεια γιατί θα ανοίξει νωρίτερα οπωσδήποτε .
Λάθος. 8παρά τέταρτο με 8 βγήκαν.

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,386 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 07:29, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από paterasyp
Π.
Και τώρα είναι ανοιχτή η αναζήτηση...
Δεν είναι ανοιχτή.

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Klaou2
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 07:31, 27-08-12:

Εμενα με αφηνει να κανω αναζητηση αλλα δε βρισκει κατι...

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 07:44, 27-08-12:

εμενα file not found μου λεει

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 07:44, 27-08-12:

Μου τα εδειξε!!!!

Ironboy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 07:45, 27-08-12:

Και εμενα!

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H !w@Nn4 έγραψε στις 07:46, 27-08-12:

Μήπως βγαίνουν πρώτα των 10%....;

Θάλεια

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 07:46, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Poseidon
Δεν έπεσε πέρσυ ο σέρβερ.

Kαλέ είχε πέσει για 5 λεπτά.

Στις 9.30 στο Mega ε...

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη {~*1rèNe*~}
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,015 μηνύματα.

H {~*1rèNe*~} έγραψε στις 07:47, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από !w@Nn4
Μήπως βγαίνουν πρώτα των 10%....;
Όχι, εγώ είδα και για 10% και για 90%... Μπορεί να βγαίνουν λίγα λίγα, τι να πω...

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H !w@Nn4 έγραψε στις 07:49, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~}
Όχι, εγώ είδα και για 10% και για 90%... Μπορεί να βγαίνουν λίγα λίγα, τι να πω...
ααααα θέλω κι εγώωωωωωωω

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 07:54, 27-08-12:

36 Βιολογια Κρητης, πρεπει να χει πεσει ο server!

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 07:55, 27-08-12:

ρε πως σας τα εδειξε αφου λεει file not found , dafuq δηλαδη...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

millerovia

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη millerovia
H millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H millerovia έγραψε στις 07:55, 27-08-12:

Ιδανικό θα ήταν να μην κάνουμε τέτοιου είδους πλάκες τέτοιες ώρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ἅλς

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,081 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 07:56, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από millerovia
Ιδανικό θα ήταν να μην κάνουμε τέτοιου είδους πλάκες τέτοιες ώρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει.
Τι ψάχνεις να βρεις......

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,015 μηνύματα.

H {~*1rèNe*~} έγραψε στις 07:58, 27-08-12:

Δεν είναι πλάκες ρε παιδιά!! Έχουνα αρχίσει και τα βλέπουν πολλοί!!! Δοκιμάστε με άλλους σέρβερ, κάντε ανανεώσεις...

millerovia

Φοιτητής

H millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H millerovia έγραψε στις 08:00, 27-08-12:

Δεν είναι πλάκες ρε παιδιά!! Έχουνα αρχίσει και τα βλέπουν πολλοί!!! Δοκιμάστε με άλλους σέρβερ, κάντε ανανεώσεις...
Μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας..Α!Και αυτό που θες να πεις είναι browser, μη μπερδεύεσαι.

jessy halliwell

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jessy halliwell
H jessy halliwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H jessy halliwell έγραψε στις 08:01, 27-08-12:

file not found. εχω ανοιξει ολους μου τους sever εχω κανει χιλιαδες ανανεωσεις...τιποτα......εχω τρελαθει

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

H {~*1rèNe*~} έγραψε στις 08:02, 27-08-12:

Μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας..Α!Και αυτό που θες να πεις είναι browser, μη μπερδεύεσαι.
Σόρρυ, μπερδεύτηκα γιατί βιάστηκα να σου απαντήσω... Θες να μου δώσεις τα στοιχεία σου να σου πω, αφού δε με πιστεύεις;...

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 08:03, 27-08-12:

Ανεβηκαν αρκετα οι βασεις παιδια σε ολα τα πεδια

Klaou2 (Κωστας)

Φοιτητής

O Klaou2 έγραψε στις 08:03, 27-08-12:

Καντε ανανεωσεις, αφηστε τις μαλακιες περι πλακας!

Queen of Hearts

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 714 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 08:05, 27-08-12:

παιδια και εγω ειδα που περασα και τωρα κολλησε

shikabalas (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη shikabalas
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.

O shikabalas έγραψε στις 08:06, 27-08-12:

Η νοημοσυνη σου μαλλον ειναι αρκετα υποτιμημενη απο μονη της για να νομιζεις οτι σου κανουν πλακα.

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 08:06, 27-08-12:

Παιδιά όντως βγήκαν. 9 παρά το είδα!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τελείωσε όλο αυτό!!!

millerovia

Φοιτητής

H millerovia έγραψε στις 08:07, 27-08-12:

Θέλεις εσύ να μου στείλεις ένα print screen της σελίδας http://results.minedu.gov.gr/ να δω την υποτιθέμενη επιλογή Αποτελέσματα Πανελληνίων 2012(ή κάτι παρεπλήσιο);
p.s. Δεν περιμένω αποτελέσματα. Ευχαριστώ για την προθυμία σου.

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 08:18, 27-08-12:

παδια πεθαινω... μου κοβονται τα ποδια και τρεμουν τα χερια μου!!!
εμενα μου βγαζει τους βαθμους που εγραψα!
φυσιολογικο ειναι αυτο?

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

H {~*1rèNe*~} έγραψε στις 08:19, 27-08-12:

Θέλεις εσύ να μου στείλεις ένα print screen της σελίδας http://results.minedu.gov.gr/ να δω την υποτιθέμενη επιλογή Αποτελέσματα Πανελληνίων 2012(ή κάτι παρεπλήσιο);
p.s. Δεν περιμένω αποτελέσματα. Ευχαριστώ για την προθυμία σου.
Δεν ανεβαίνουν, δεν ξέρω γιατί, αλλά απ' ότι κατάλαβα, θες την εικόνα που έχει τις επιλογές Βασεις, Βαθμοι ΓΕΛ, Βαθμοι ΕΠΑΛ, κλπ. Δεν έχω μπει απο εκει, δεν ξερω καν αν το βγαζει, εγω είχα από χτε αυτο το λινκ http://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php και μπήκα. Οκ, μπορεί να θεωρήσεις ότι τώρα τα μπαλώνω και σου λέω ψέματα, αλλά δεν έχω λόγο να πω, πίστεψε με, φέτος είναι η 2η χρονιά που περνάω αυτό το άγχος και σε καμία περίπτωση δεν θα κορόιδευα τα παιδιά... Αν θες με πιστεύεις, πάντως δεν είμαι η μόνη που τα έχει δει... Δεν θα κάτσω να αισθανθώ και άσχημα που 2 άτομα δε με πιστεύουν...

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H !w@Nn4 έγραψε στις 08:19, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
φυσιολογικο ειναι αυτο?
σ'αυτο μπες http://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php

^^Aris^^

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ^^Aris^^
Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O ^^Aris^^ έγραψε στις 08:20, 27-08-12:

Ρε παιδια ειδα στο σκαι οικονομικο ρεθυμνου 13900-14100... οι εκτμιεσεισ ρο είχαν 13200-13400...θα τρελαθωω δεν μπαινω μάλλον

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

H {~*1rèNe*~} έγραψε στις 08:20, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
φυσιολογικο ειναι αυτο?
Μάλλον έχεις μπει σε λάθος λινκ. Δες εδώ: http://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php

BLaZy8 (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη BLaZy8
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά . Έχει γράψει 420 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε στις 08:21, 27-08-12:

ρε παιδιά!! Εμένα μου βγάζει "file not found" σε αυτό εδώ το λινκ http://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php
τι γίνεται;..

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 08:22, 27-08-12:

Μάλλον έχεις μπει σε λάθος λινκ. Δες εδώ: http://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php
Eδω περα μπηκα http://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php

millerovia

Φοιτητής

H millerovia έγραψε στις 08:27, 27-08-12:

Το συγκεκριμένο λινκ http://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php δε δίνεται προς το παρόν πουθενά στη σελίδα του υπουργείου.Προφανώς, δεν έχουν αναρτήσει ακόμη τη σελίδα.
Περιμένετε στην http://results.minedu.gov.gr/ να εμφανιστεί νέα επιλογή που να οδηγεί στα Αποτελέσματα Πανελληνίων και όχι Αναζήτηση Βαθμολογίας..Καλή επιτυχία!

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 08:37, 27-08-12:

Μου εμφανιζει κανονικότατα όλων τα αποτελέσματα!

millerovia

Φοιτητής

H millerovia έγραψε στις 08:38, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Πού ρε Χρήστο;;;

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Chris1993
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε στις 08:41, 27-08-12:

στο site αυτο!

BLaZy8 (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη BLaZy8
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά . Έχει γράψει 420 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε στις 08:45, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Τώρα βρήκες και εσύ να τρολλάρεις;

Johnnaousa

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 08:46, 27-08-12:

δείτε στο θέμα των βάσεων http://www.ischool.gr/showthread...01#post3289101

_Morticia_

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη _Morticia_
H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 5,245 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε στις 08:50, 27-08-12:

Οι φετινές βάσεις εισαγωγής ανακοινώθηκαν.
Για το σχολιασμό τους μεταβαίνετε εδώ.
Το παρόν θέμα κλειδώνεται οριστικά.
Καλά αποτελέσματα σε όσους εξετάστηκαν φέτος και καλή αρχή σε όσους θα συμμετάσχουν στις Πανελλήνιες 2013.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ΨΑΡΑΚΙ1993

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους