Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Όχι, είχα τον Γιάννη Λ.
ΑΟΔΕ την Καίτη
Μαθηματικά τον Μπάμπη
Έκθεση τον Αναστάσιο Αρχ.
Τον Φυσικό που λες ακουστά τον έχω αλλά δεν τον είχα φέτος.
Αυτό μου θυμίζει: "στα τύμπανα ήταν η Καίτη, στα πλήκτρα ο Μπάμπης, στην κιθάρα ο Αναστάσιος..." :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελικά 19,2 έγραψα προγραμματισμό :(
Γμτ σε όλα τα μαθήματα έγραψα χειρότερα απο την προηγούμενη φορά, εκτός απο τη φυσική που πέσαν γελοία θέματα και την εκθεση που δεν έχω την παραμικρή ιδέα του πως πήγα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Και που να δεις ti ωραίες στιγμές σε περιμένουν ακόμα...
Η ζωή μόλις άρχισε. Απόλαυσέ την. :)

Κάτι τέτοιο θέλω να ακούσω κι εγώ του χρόνου!

Ούτε "καλά αποτελέσματα" ούτε τίποτα. Αυτό ακριβώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχουν βγει πουθενά οι λύσεις; Με έχει φάει το άγχος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσμα!
A: 1ος βαθμολογητής [βαθμός στα 100]
Β: 2ος βαθμολογητής [βαθμός στα 100]
==> τελικός βαθμός στα 20

Έκθεση: Α:61 Β:55 ==> 11,6
Μαθηματικά Γενικής Π.: Α:84 Β:78 ==> 16,2
Μαθηματικά Κατ.: Α:57 Β:67 ==> 12,4
Φυσική Κατ: Α:21 Β:23 ==> 4,4
ΑΟΔΕ: Α:98 Β:98 ==> 19,6
Ανάπτυξη Εφαρμογών: Α:90 Β:90 ==> 18

Β.Π: 14,15
Μόρια σε 2ο και 4ο: 13.360

Μπορώ να πω ότι τόσο περίμενα. :| :)

Του χρόνου πάλι...



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Νταξ δεν είναι και τόσο τραγική βαθμολογία. Δες τις σχολές που μπορείς να πετύχεις, σκέψου το καλά αν θες να ξαναδώσεις... Είναι ταλαιπωρία... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 15009! Ηθελα πολυ περισσοτερα, αλλα με εφαγαν τα μαθηματικα! Περιμενα 14000-14500 Τα λεμε του χρονου παλι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
του χρόνου τα δίνετε πάλι όλα ή όσα θέλετε εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάντως ανεξάρτητα από το αν θα ξαναδώσετε ή όχι να φροντίσετε να βάλετε μια σχολή που πιάνετε για να πάτε να γραφτείτε και ... να πάρετε το πάσο :).

Αλήθεια οι υπόλοιποι πως πήγατε??? Πού είστε εξαφανισμένοι καλέ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πάντως ανεξάρτητα από το αν θα ξαναδώσετε ή όχι να φροντίσετε να βάλετε μια σχολή που πιάνετε για να πάτε να γραφτείτε και ... να πάρετε το πάσο :).
Ακριβώς.Μην εχετε και τραβηγματα με αναβολες στράτευσης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Καλά, και 17.000 να 'βγαζα πάλι θα ξανα δινα. :(

Του χρόνου θα δηλώσω για οικονομικές σχολές..
Κρίμα πάντως που δεν κατάφερα να πιάσω ένα 10ρακι στη Φυσική [μου άξιζε βέβαια το 4ρακι αφού ούτε έδειξα στοιχειώδη ενδιαφέρον τη χρονιά που πέρασε ούτε άνοιξα βιβλίο τις 2μιση μέρες που είχα προθεσμία πριν το δώσω].

Όσο για την ταλαιπωρία... δε μπορώ να πω πως με τρομάζει τόσο...

Πάντως τη διαφορά 10 μορίων: 57/100 και 67/100 των δύο βαθμολογητών στα μαθηματικά κατεύθυνσης τη θεωρώ μεγάλη...

@dooo
Όλα τα ξανα δίνουμε. :)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αν αποφασίσεις να ασχοληθείς σοβαρά, πίστεψέ με, θα είναι ταλαιπωρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φτιτουδι πως πηγες?
μισελ με το σχεδιο??
υπολοιποι??


μμμ... καθε εμποδιο για καλο παιδια.... μην αγχωνεστε και μη στεναχωριεστε αν κατι δεν ηρθε τοσο καλα οσο θελατε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλά, και 17.000 να 'βγαζα πάλι θα ξανα δινα. :(

Του χρόνου θα δηλώσω για οικονομικές σχολές..
Κρίμα πάντως που δεν κατάφερα να πιάσω ένα 10ρακι στη Φυσική [μου άξιζε βέβαια το 4ρακι αφού ούτε έδειξα στοιχειώδη ενδιαφέρον τη χρονιά που πέρασε ούτε άνοιξα βιβλίο τις 2μιση μέρες που είχα προθεσμία πριν το δώσω].

Όσο για την ταλαιπωρία... δε μπορώ να πω πως με τρομάζει τόσο...

Πάντως τη διαφορά 10 μορίων: 57/100 και 67/100 των δύο βαθμολογητών στα μαθηματικά κατεύθυνσης τη θεωρώ μεγάλη...

@dooo
Όλα τα ξανα δίνουμε. :)

-petros
τίποτα δεν είναι τα 10 μόρια στα 100
εγω δευτέρα λυκειου οταν έδωσα Αντιγόνη ο ενας μου είχε βάλει 4/20 και ο άλλος 16/20 :confused:φαντάσου και με πήγαν σε τριτο βαθμολογητή και έβαλε 14/20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Αν αποφασίσεις να ασχοληθείς σοβαρά, πίστεψέ με, θα είναι ταλαιπωρία...
Ίσως αλλά ok κάποια μαθήματα όπως τα μαθηματικά γενικής και η ανάπτυξη εφαρμογών είναι κάπως καλλυμένα πλέον.. [δλδ δεν θα κουραστώ να μπω στο κλίμα της ανάπτυξης εφαρμογών ξανά, μόνο θεωρία θα είναι] και ok όπως και να 'χει σε όλα τα μαθήματα [πλην φυσικής] ήμουν μέσα στο κλίμα ...

Το ότι θα ξανα δώσω δεν υπάρχει καμία περίπτωση να το σκεφτώ παραπάνω...

Εσύ είχες ξανα δώσει;



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
τίποτα δεν είναι τα 10 μόρια στα 100
εγω δευτέρα λυκειου οταν έδωσα Αντιγόνη ο ενας μου είχε βάλει 4/20 και ο άλλος 16/20 :confused:φαντάσου και με πήγαν σε τριτο βαθμολογητή και έβαλε 14/20
10/100= 2 μονάδες στις 20!

Δεν εννοώ πως έχασα και τις δύο μονάδες, αλλά δεν μπορούσαν πχ να έβγαιναν 67-67; :P

τεσπα..


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
10/100= 2 μονάδες στις 20!

Δεν εννοώ πως έχασα και τις δύο μονάδες, αλλά δεν μπορούσαν πχ να έβγαιναν 67-67; :P

τεσπα..


-petros

ε ναι βρε δεν είναι τίποτα, είναιλογικές διαφορες αυτες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
18000 :(
(χωρίς το σχέδιο - δίνω αύριο)
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δλδ Λία τι σημαίνει τώρα αυτό?
πόσο πρέπει να γράψεις σχέδιο για να περάσεις?


Ο Πάνος πως πήγε ρε παιδιά?

Ifrit εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top