Έδωσαν μούντζα και πήραν αποβολή

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
οι πολιτικοι ουτε το συνταγμα δεν τηρουν που ειναι πανω απο ολα,θα τηρουν τους νομους?αφου αυτοι που ειναι οι πρωτοι που πρεπει να τα τηρουνε, δεν το κανουν,οι μαθητες θα τους τηρουν?
Μάλιστα. Αφού οι άλλοι δεν τηρούν τους νόμους, γιατί να τους τηρήσω εγώ? Αφού κάποιοι άλλοι κλέβουν γιατί να μην κλέψω και εγώ? Έτσι θα χτίσουμε την κοινωνία του αύριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τουλαχιστον δε φορεσαν γοβες:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
τουλαχιστον δε φορεσαν γοβες:worry:

φορεσαν τα κοριτσια του σχολειου μου και γιναμε ρεζιλι,απολαυστε:
https://www.youtube.com/watch?v=qg4KXJ7uwRk&feature=share
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
λολ:P
αν κ για αλλο το λεω που ειναι κ hot θεμα του μηνα τρομαρα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αν και πιστευω πως το θεμα ειναι λεπτο..θεωρω πως η μουντζα ηταν σωστη κινηση..ισχυει οτι οι μαθητες τιμουν τους ηρωες του 21, ομως δεν δειχνουν καποια ασεβεια προς εκεινους, παρα μονο στους πολιτικους στους οποιους αυτη η πραξη αξιζει περα για περα..προφανως η καθηγητρια επωφελειται απο ολα τα νεα μετρα και σαν υποστηρικτης τους επρεπε να δωσει τις αποβολες για να τιμωρησει τα παιδια..ντροπη και μονο ντροπη...τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
για μενα η τριημερη αποβολη ειναι το πιο καταλληλο μετρο...να μαθουμε απο μικροι την ιεραρχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Και πως ακριβώς τιμάς τους αγωνιστές με ένα θεσμό στον οποίο τα παιδιά συμπεριφέρονται σαν ρομπότ περπατώντας με στρατιωτικό βηματισμό, χειροκροτούν βλέποντας να περνάνε τανκς και F-16 , και ο οποίος αναπτύσσει εθνικιστικά και ρατσιστικά αισθήματα και μίσος για τους άλλους λαούς? Το μόνο που τιμάς είναι ο εθνικισμός και ο μιλιταρισμός που οδηγούν σε κάτι ζωάδια σαν κι αυτά.
μεσ το μυαλο μου εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μπραβο στα παιδια!!!


η νομιμοποιηση των εκφραστων του συστηματος δειχνει οτι δεν εκφραζεται απο την νεα γενια (θελω να ελπιζω).

Η 25 Μαρτιου ειναι ενα συμβολο για καποιους ανθρωπους που πολεμησαν για την τοτε ελευθερια της Ελλαδας.

Και τωρα καθομαστε και προσκυναμε αυτους που την ξεπουλησαν!

Μπραβο στα παιδια και ντροπη στην διευθυντρια για αυτη της την κινηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά σας αφαιρούν θέσεις από τα πανεπιστήμια μειώνουν τα κονδύλια για την παιδεία και προτείνετε κατάληψη για σαχλαμάρες.

Η γενιά σας είναι η ντροπή του μαθητικού κινήματος και η γενιά μου η ντροπή του φοιτητικού κινήματος. Μια τριήμερη αποβολή δεν είναι τίποτα μπροστά στην τιμωρία που μας αξίζει. Με τι μούτρα θα αντικρίσουμε τα παιδάκια του δημοτικού όταν μεγαλώσουν...

Τι σκατά,τόσες παρελάσεις έκαναν,πως και δεν σκέφτηκε κανείς αντί για μούντζα να κάνει κανά κωλοδάχτυλο?Τα κωλοδάχτυλα γαμάνε,οι μούντζες είναι για τον πούτσο.Να 'μουν μαθητής αυτό θα 'κανα...αλλά θα μου πεις,αν ήμουν μαθητής,σιγά μην πάταγα στην παρέλαση.
Το κωλοδάχτυλο είναι ξενόφετρο. Τα παιδιά τιμούν τις ελληνικές πατέντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Εμένα άλλο μου κάνει εντύπωση.. από ένα ολόκληρο σχολείο, μόνο 6 παιδιά τόλμησαν να μουτζώσουν?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εμένα άλλο μου κάνει εντύπωση.. από ένα ολόκληρο σχολείο, μόνο 6 παιδιά τόλμησαν να μουτζώσουν?? :hmm:


Εσύ συνήθιζες να τους ρίχνεις μούτζες μικρή για να τους κρίνεις τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
μάθε να διαβάζεις, δεν κρίνω κανέναν, απλά λέω οτι μου κάνει εντύπωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν θα πρεπε, ο λόγος που δεν το έκαναν είναι ο ίδιος για τον οποίο δεν το έκανες κι εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
συγκρίνεις την σημερινή κατάσταση με αυτή που επικρατούσε πριν 7 χρόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Φυσικά, τότε οι πολιτικοί ήταν καλοί; ή μήπως δεν ήταν αρκετά κακοί για μούτζα; τώρα ή μιλάμε ή χέζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
εγώ μιλάω,δεν ξέρω για εσένα..

φυσικά και δεν ήτανε καλοί, αλλά δεν μπορεί να γίνει σύγκριση..
άστο, όποιος κατάλαβε, κατάλαβε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Φυσικά, τότε οι πολιτικοί ήταν καλοί; ή μήπως δεν ήταν αρκετά κακοί για μούτζα; τώρα ή μιλάμε ή χέζουμε
γιατι τοτε ηταν διαφορετικες οι καταστασεις και οι συνειδησεις προφανως . δλδ εσυ στο γυμνασιο εριχνες μουτζες? πριν 7 χρονια αυτο θα ηταν αδιανοητο τωρα ειναι φυσικο επακολουθο και οι περισσοτεροι το επικροτουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Στην κεφαλόνια τα παιδιά έκαναν κάτι πιο διπλωματικό πριν φτάσουν στους επισήμους πήραν αλλον δρόμο και τελείωσαν την παρέλαση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
έτσι πρέπει... βγαίνει ο κάθε ο αλήτης και μουτζώνει? ειπαμε εχουμε δημοκρατια ομως τα δικαιωματα μας περιορίζονται εκει που αρχίζουν τα δικαιωματα του αλλου.

χαχαχα ουτε καν διαβασα τις άλλες σελίδες..γιατι είμαι 99% σιγουρος οτι αρκετοι θα ναι αυτοι που θα λένε το απο πάνω ..και απλά θα νευριάσω..

αλλα οκαυ... έχω πάψει να ασχολουμαι με την δημοκρατία...
οσο συντομοτερα συνηδητοποιήσουμε οτι δεν υπάρχει δημοκρατία οπου υπάρχει ο κοινοβουλευτισμός τοσο γρηγοροτερα θα δράσουμε.
επειδή θα πεσετε και θα με φάτε... να σας θέσω ενα και μονο ερώτημα ...που απο αυτο κρίνω εγω...
εσεις απλα σκεφτείτε το..

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ειναι το πολιτευμα που ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ ο ΛΑΟΣ.
σωστά?
σε αυτα τα 17.5 χρόνια που ζω.. στα τελευταια χρονια που έχω μια ελαχιστη πολιτική αποψη ..και καταλαβαινω τι συμβαινει γυρω μου...
δεν μπορώ να δω...που εχω εγω σαν πολίτης βοηθησει στην κυβερνηση της χώρας.
η μήπως δεν ειμαι πολίτης επειδή δεν ψηφίζω?

εν κατακλείδι, δεν πιστεύω πως έχουμε δημοκρατία και κατ'επέκτασην δεν πιστευω πως σήμερα ο ανθρωπος ειναι ελεύθερος...
και για να μπω ον τοπικ και να σας τεκμηριώσω την άποψη μου...
ρωτάω...που είναι η ελευθερία του ατόμου? ΜΟΥΤΖΩΣΑΝ τους πολιτικούς και τους επιβλήθηκε ποινή απο την διευθύντρια..χωρίς καν να συγκαλέσει
συμβουλιο και η απόφαση να ναι νόμιμη και μαζική...ποσο δημοκρατικό ειναι αυτο?
ποσο δημοκρατικά λειτουργει η κοινώνια μας?
ποση δημοκρατία εχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
συγκρίνεις την σημερινή κατάσταση με αυτή που επικρατούσε πριν 7 χρόνια;

αμα πριν 7 χρονια ριχνατε μουτζες, ισως τα πραγματα να ηταν καλυτερα τωρα! ισως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top