Βουλή των Εφήβων 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτα κανονικα τα καταχωρει το σχολειο.Αλλα εγω τα καταχώρησα μονος μου αφου ειχα τους καταλληλους κωδικους.Διοτι γινεται ενας πανικος στο σχολειο με τα μηχανογραφικα.

Κατα τα άλλα ο καθενας αν μπει στο www.efivoi.gr μπορει να δει αν αριστευσε ή οχι το γραπτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια μπηκα και ειδα και τουλαχιστον το γραπτο μου αριστευσε!!!!Ξερω οτι δεν ειναι και τιποτα σημαντικο αλλα με παρηγορει!!!!χαχαχαχαχαχ!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
παιδια μπηκα και ειδα και τουλαχιστον το γραπτο μου αριστευσε!!!!Ξερω οτι δεν ειναι και τιποτα σημαντικο αλλα με παρηγορει!!!!χαχαχαχαχαχ!!!!!:P:P:P
Κι εγώ ακριβώς το ίδιο..Εντάξει,κι αυτό σημαντικό ήταν,αν σκεφτείς ότι μετά ήταν απλώς θέμα τύχης..Τουλάχιστον αναγνωρίστηκε η προσπάθειά μας!:clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
και εμενα τουλάχιστον πέρασε στη φάση της κλήρωσης ...κάτι είναι και αυτο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

green-eye-beauty

Νεοφερμένος

Η green-eye-beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σας! κληρώθηκα κι εγώ ως τακτική!
χαίρομαι γιατί το ήθελα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τζιφος και γω :P
τουλαχιστον το γραπτο μπηκε στην κληρωση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top