Πανελλήνιες ξανά σε ΓΕΛ με απολυτήριο ΕΠΑΛ

frida k.

Νεοφερμένος

Η frida k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Επειδή με το νέο σύστημα εισαγωγής στο Πανεπιστήμιο δεν είμαι εξοικειωμένη διόλου (μπήκα με το σύστημα των δεσμών), μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορώ να μπω στη φιλοσοφική από ΕΠΑΛ. Έχω τελειώσει το γενικό Λύκειο το 1998&δεν επιθυμώ να δώσω κατατακτήριες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BartMan

Νεοφερμένος

Ο BartMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αποφοιτος ΕΠΑΛ (υγιειας και προνοιας) , θελει να ξαναδωσει πανελληνιες για τμημα Πληροφορικης ΤΕΙ . Τι μαθηματα δινει ;

Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εδω στο καστρο

Νεοφερμένος

Η εδω στο καστρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα. Θελω να ρωτησω κατι οποιον γνωριζει. Πηγαινα 1η λυκειου σε γελ και 2α και 3η σε επαλ. Εδωσα και μπηκα σε ΤΕΙ και φετος τελειωνω. Θελω να ξαναδωσω και να μπω σε ΑΕΙ (ΕΚΠΑ Ιστορια και Αρχαιολογια). Πρεπει να ξανα παρακολουθησω την Γ Λυκειου η μπορω να δωσω απλα το καλοκαρι? Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Όχι βέβαια. Τον Φεβρουάριο απλά που θα πας σε κάποιο κοντινό γελ να γραφτείς θα σου βγάλουν καινούριο κωδικό. Δεν θα εχεις το ίδιο με το επαλ.

Καλο κουραγιο και σου εύχομαι να εχεις επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top