Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
έχω κάνει με 3 αλλά θα προτιμούσα να μην έχω κάνει με το τελευταίο φίλο μου χωρίσαμε γιατί δεν ήμουν παρθένα :(


'Ήθελε γάμο. Για να φροντίζεις εσύ το σπίτι όσο αυτός πηγαίνει για ούζα με το ντάτσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ή κάτι του είχαν εξηγήσει λάθος. Μήπως ήταν πολύ "του κατηχητικού", μπαμπάς αρχιμανδρίτης τπτ τέτοιο; Τα 'ψαξες όλα αυτά συνονόματη η στενοχωριέσαι τζάμπα ;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω κάνει με 3 αλλά θα προτιμούσα να μην έχω κάνει με το τελευταίο φίλο μου χωρίσαμε γιατί δεν ήμουν παρθένα :(
,


φαντάζομαι αυτός ήταν παρθένος και είχε ανάλογες απαιτήσεις ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Aldur

Νεοφερμένος

Ο Aldur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια ποιος εχει λυσσαξει και βαθμολογει ολα τα ποστ αρνητικα απο το #274 και μετα??δλδ αυτο τι σημαινει?για να καταλαβω?μηπως δεν του αρεσει γενικα το θεμα και δεν ξερει τι να κανει?
Τουλαχιστον ας υπαρχει μια αιτιολογια!!

Άσε τον άνθρωπο να κάνει το κουμάντο του και να ξεσπάσει. Φαντάσου να το κρατήσει μέσα του και να του'ρθει κανένα εγκεφαλικό. Δεν θα τό'χεις κρίμα στο λαιμό σου; :P

έχω κάνει με 3 αλλά θα προτιμούσα να μην έχω κάνει με το τελευταίο φίλο μου χωρίσαμε γιατί δεν ήμουν παρθένα :(

Είμεθα εις το σωτήριον έτος 1908, εάν δεν απατώμαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Φαντάζεσαι, όμως, να ψάχνεις για σεξ και να βρίσκεις μόνο αγάπη; :P

Μιάς και το έθεσες, μόνο με αγάπη ζείς, μόνο με σέξ δεν ζείς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
φαντάζομαι αυτός ήταν παρθένος και είχε ανάλογες απαιτήσεις ε?


Aθάνατη ελληνική επαρχία.
Ο "γαμπρός" κάνει τη ζωή του μέχρι τα 35+ και μετά ζητάει γυναίκα για σπίτι.
Μπορεί να μη δουλεύει, μπορεί να έχει φάει τα λεφτά της αγροτικής επιδότησης σε τζιπ, μπορεί να έχει κολλήσει και κάνα ΣΜN -- μα η γυναίκα πρέπει να 'ναι παρθένα και νοικοκυρά.




(Ο μειμαράκης δεν κολλάει πουθενά, απλά μου δίνει έμπνευση :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως από τη μια συμφωνώ μαζί σας, από την άλλη όμως σκέφτομαι...
Εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ οι παρθένοι... Μπορεί να τύχει να παραβλέψω και κάποια πράγματα αν ο άλλος είναι παρθένος :redface:
Ένας άνδρας δεν έχει δικαίωμα να έχει γούστα σαν τα δικά μου επειδή θα φανεί οπισθοδρομικό; :hmm:

PS: Εννοείται βέβαια ότι αν δεν είναι θέμα γούστου αλλά "ηθικής" του κ@λου, σαφώς και συμφωνώ μαζί σας 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια σημειωση....τα "παραλογα" δεν ειναι θεμα μονο της "ελληνικης επαρχιας"....μην τρελλαθουμε τωρα...

Και συμφωνω με Μισελ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πάντως από τη μια συμφωνώ μαζί σας, από την άλλη όμως σκέφτομαι...
Εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ οι παρθένοι... Μπορεί να τύχει να παραβλέψω και κάποια πράγματα αν ο άλλος είναι παρθένος :redface:
Ένας άνδρας δεν έχει δικαίωμα να έχει γούστα σαν τα δικά μου επειδή θα φανεί οπισθοδρομικό; :hmm:

PS: Εννοείται βέβαια ότι αν δεν είναι θέμα γούστου αλλά "ηθικής" του κ@λου, σαφώς και συμφωνώ μαζί σας 100%.


το παραβλέπω μερικά ελλατώματα επειδή σε γουστάρω που είσαι παρθένος/α, δεν είναι το αντίθετο του σε χωρίζω επειδή δεν είσαι παρθένος/α :P

δλδ σόρρυ αλλά αν είχε τέτοια κάψα για παρθένα, γιατί δεν την ρώταγε ΠΡΙΝ κάνουν ότι κάνουν κι ανακαλύψει ότι δεν έτρεξε αίμα στο σεντόνι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
το παραβλέπω μερικά ελλατώματα επειδή σε γουστάρω που είσαι παρθένος/α, δεν είναι το αντίθετο του σε χωρίζω επειδή δεν είσαι παρθένος/α :P

δλδ σόρρυ αλλά αν είχε τέτοια κάψα για παρθένα, γιατί δεν την ρώταγε ΠΡΙΝ κάνουν ότι κάνουν κι ανακαλύψει ότι δεν έτρεξε αίμα στο σεντόνι? :P
Σε αυτό έχεις δίκιο.
Και ούτε εγώ θα χώριζα κάποιον επειδή δεν είναι παρθένος, αν ήμουν ερωτευμένη μαζί του, μην τρελαθούμε τώρα.
Από την άλλη βέβαια, αν πήγαινα για σεξ μόνο ή για κάτι επιφανειακό, και στον εν λόγω άντρα το κυριότερο που με τράβαγε ήταν η έλλειψη εμπειριών του, θα ξενέρωνα πολύ άσχημα αν διαπίστωνα ότι τελικά δεν είναι παρθένος και ναι, θα έφευγα και μάλιστα γρήγορα. :hmm:
Δεν λέω ότι αυτό ισχύει με την περίπτωση της Τινάκι, απλά μιλάω για μένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Θα μου λύσετε μια απορία? Πως γίνεται να έκανε σεξ το τινάκι με τον πρώην της, εφόσον ο τελευταίος πάει μόνο με παρθένες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Βλέπω δυο πιθανότητες
  1. Δεν το ήξερε
  2. Ήταν παρθένα πρίν κάνουν σέξ και ύστερα που έκαναν την άφησε γιατι πλέον δεν ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Με 1,5..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
υπαρχουν και μισα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
E, βεβαια, δε διαβάζετε fantasy γί'αυτό προβληματίζεστε! Εμενα μου ήρθε κατευθείαν στο μυαλό ότι το δεύτερο άτομο προφανώς θα ήταν half elf/drow/orc/whatever!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα πάλι μου ήρθε αυτομάτως στο μυαλό ένας τύπος "μπάμια" που είχα γνωρίσει πριν πολλά χρόνια και μου ήρθαν δάκρυα στα μάτια :P
βέβαια δεν τον υπολογίζω σαν μισό γιατί έτυχε να έχω και κάποιον που του περίσσευε ότι έλειπε απ τον άλλον κι έτσι συμπληρώνεται το νούμερο ακαίρεο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ηταν απλα σεξ του κολου..(οχι με την κυριολεκτικη εννοια :))
Λογω καποιων περιεργων εγκεφαλικων κολληματων το σεξ εμεινε στη μεση..Αρα το λαμβανω για μισο..

[..]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αριελ

Νεοφερμένος

Η Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
2,5.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε μανια που εχετε με τα "μισα":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top