Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Ναι, όχι μόνο μία φορά.

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • Ναι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω.

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • Όχι, ακόμα.

    Ψήφοι: 27 22.3%
  • Όχι, και ούτε πρόκειται.

    Ψήφοι: 81 66.9%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.7%

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ρε παιδια εδω και καιρο με καιει ενα θεμα σχετικα με αυτες στον τιτλο και η χρησιμοτητα τους για την πρωτη φορα. Ειμαι ο μονος που δεν εχω παει σε τετοια στεκια και ολοι οι φιλοι μου εχουν παει ( οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι, και οχι 2-3 ατομα αλλα 10+ ). Και μου δημιουργει μια ψυχολογικη πιεση αυτο διοτι εγω δεν εχω παει με γυναικα ακομα ενω ολοι αυτοι εχουν παει παρολο που εγω σε σχεσεις εχω κανει πιο πολλα ενω αυτοι απο σχεσεις δεν εχουν τιποτα σχεδον... Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα τους και να παω κι εγω η οχι?? Δεν εχω ορεξη να παω με γυναικα οταν ενηλικωθω μονο και οι ορμονες χτυπανε κοκκινο αυτην την περιοδο :P

και αληθεια να σου λενε φιλε, αστους να λενε!
η πρωτη φορα ας εχει και λιγο ρομαντισμο! ετσι οπως ειναι η κατασταση, θα χορτασεις να κανεις σεξ απλα και μονο για την ευχαριστηση, ασε την πρωτη φορα να ειναι πανεμορφη τουλαχιστον!
δεν νομιζω να ξετρελαθηκε κανενας που πηγε να κανει οτι κανει σε οικο ανοχης! εκτος και αν μιλαμε, για κανενα τριμπαζο που ορμονες ειχαν βαρεσει κοκκινο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια εδω και καιρο με καιει ενα θεμα σχετικα με αυτες στον τιτλο και η χρησιμοτητα τους για την πρωτη φορα. Ειμαι ο μονος που δεν εχω παει σε τετοια στεκια και ολοι οι φιλοι μου εχουν παει ( οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι, και οχι 2-3 ατομα αλλα 10+ ). Και μου δημιουργει μια ψυχολογικη πιεση αυτο διοτι εγω δεν εχω παει με γυναικα ακομα ενω ολοι αυτοι εχουν παει παρολο που εγω σε σχεσεις εχω κανει πιο πολλα ενω αυτοι απο σχεσεις δεν εχουν τιποτα σχεδον... Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα τους και να παω κι εγω η οχι?? Δεν εχω ορεξη να παω με γυναικα οταν ενηλικωθω μονο και οι ορμονες χτυπανε κοκκινο αυτην την περιοδο :P

Ορμα κουγκαρ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ρε παιδια εδω και καιρο με καιει ενα θεμα σχετικα με αυτες στον τιτλο και η χρησιμοτητα τους για την πρωτη φορα. Ειμαι ο μονος που δεν εχω παει σε τετοια στεκια και ολοι οι φιλοι μου εχουν παει ( οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι, και οχι 2-3 ατομα αλλα 10+ ). Και μου δημιουργει μια ψυχολογικη πιεση αυτο διοτι εγω δεν εχω παει με γυναικα ακομα ενω ολοι αυτοι εχουν παει παρολο που εγω σε σχεσεις εχω κανει πιο πολλα ενω αυτοι απο σχεσεις δεν εχουν τιποτα σχεδον... Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα τους και να παω κι εγω η οχι?? Δεν εχω ορεξη να παω με γυναικα οταν ενηλικωθω μονο και οι ορμονες χτυπανε κοκκινο αυτην την περιοδο :P
16 χρονών και έχουν πάει όλοι τους; Μήπως σε πιάσανε κορόιδο;
Αλλά και πάλι. Συμφωνώ με τον boss. Θα είναι μία στιγμή που θα θυμάσαι για πάντα. Καλύτερα να είναι με κάποιο άτομο που πραγματικά θέλεις και όχι με μία άγνωστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν νομιζω να με κοροιδευουν, τους ξερω και θα τους καταλαβαινα:P

Παντως κι εγω συμφωνος με τις αποψεις σας ειμαι και για αυτο δεν εχω παει μεχρι τωρα, αλλα ειναι καποιες στιγμες που αναρωτιεμαι αν εχω δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οχι και δεν προκυται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
όχι και δεν θα παω ΠΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minos_94

Νεοφερμένος

Ο Μηνάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν και δεν έχω πάει....και ούτε πρόκειται....αν το έχετε καταλάβει ΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Όχι, και ούτε πρόκειται λένε οι περισσότεροι:eek:!Ωρέ εσείς οι ρομαντικοί του ιντέρνετ που δεν έχετε πάει έτσι λέτε δηλαδή!!
Ούτε μία φορά απλά και μόνο για να δείτε το μέρος αυτό είναι που δηλώνει δουλεύω τον ευατό μου ο νοων νοητο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ όχι ακόμα έβαλα επειδή δεν το αποκλείω.
Γενικά ελπίζω να μην μου χρειαστεί ποτέ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Όχι, και ούτε πρόκειται λένε οι περισσότεροι:eek:!Ωρέ εσείς οι ρομαντικοί του ιντέρνετ που δεν έχετε πάει έτσι λέτε δηλαδή!!
Ούτε μία φορά απλά και μόνο για να δείτε το μέρος αυτό είναι που δηλώνει δουλεύω τον ευατό μου ο νοων νοητο...:whistle:

και εμενα θα με εψηνε να παω καποια στιγμη, απλα να δω τι παιζει, απλα δεν εχει κατσει ποτε! και νομιζω ειναι φυσιολογικο να μην εχει τυχει να γινει κατι τετοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ρε 'σεις,άλλοι το κάνουν από γούστο,όχι από ανάγκη...Καλύτερα μπροστά και ξηγημένα,παρά να στα μασάει λίγα-λίγα,υποθέτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ναί, πήγαινα για 4 χρόνια, δεν ξέρω αν γίνεται σε όλα τα μπου αλλά στο συγκεκριμένο με έβαζαν και έγραφα και εξετάσεις στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναί, πήγαινα για 4 χρόνια, δεν ξέρω αν γίνεται σε όλα τα μπου αλλά στο συγκεκριμένο με έβαζαν και έγραφα και εξετάσεις στο τέλος.

Χαχαχαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ναί, πήγαινα για 4 χρόνια, δεν ξέρω αν γίνεται σε όλα τα μπου αλλά στο συγκεκριμένο με έβαζαν και έγραφα και εξετάσεις στο τέλος.


τι είδους θέματα εξέταζαν; τα θέματα από πού έμπαιναν; :studying:
 

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Επι χρονια πελατης.Μετα τον δευτερο χρονο εβγαλα διαρκειας.Οποιος δεν εχει παει σε μπουρδελο,δεν εχει δει τιποτα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Επι χρονια πελατης.Μετα τον δευτερο χρονο εβγαλα διαρκειας.Οποιος δεν εχει παει σε μπουρδελο,δεν εχει δει τιποτα.


Είναι αξία δηλαδή κάποιος να πηγαίνει σε μπουρδέλο; Ανεβαίνει επίπεδο σαν άντρας γαμίκουλας; :)
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Γιατί λέγονται "οίκοι ανοχής"; :P
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
ή επειδή το όλο concept συμβαίνει με την ανοχή αυτών των γυναικών. Υποτίθεται ότι οποιαδήποτε γυναίκα υπό κανονικές συνθήκες κοινωνικής ωριμότητας (από αρχαιοτάτων χρόνων) δεν θα ισοπέδωνε την αξιοπρέπειά της.

Γιατί λέγονται "οίκοι ανοχής"; :P


Οίκοι αντοχής θα έπρεπε να λέγονται. :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top