Φοιτητική ταυτότητα

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Οκ θενκς, βάζω Σεπτέμβρη μπας και κάνω επιτέλους αυτή την αίτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εγώ που έβαλα οκτώμβρη υπάρχει πρόβλημα ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ που έβαλα οκτώμβρη υπάρχει πρόβλημα ;;;

Πρακτικά όχι, δε νομίζω.
Ας διαφωτίσει καλύτερα ένας που γνωρίζει τι ρόλο παίζει ο μήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σιγα ρε παιδια, αγχωθειτε με τιποτα αλλο εκει περα. Καθεστε και προβληματιζεστε αν θα βαλετε Οκτωβρη ή Σεπτεμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
γινεται να αλλαξω τον μονιμο τοπο κατοικιας στο πασο , γτ δε με συμφερει καθολου το ηρακλειο που εχω δηλωσει ? το εχει κανει κανεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
γινεται να αλλαξω τον μονιμο τοπο κατοικιας στο πασο , γτ δε με συμφερει καθολου το ηρακλειο που εχω δηλωσει ? το εχει κανει κανεις ?

Το έχω κάνει εγώ. Κάνεις αίτηση ακύρωσης του πάσο σου και αφού την εγκρίνει η γραμματεία μετά κάνεις μόνος σου ηλεκτρονική αίτηση να σου ξαναβγάλουν πάσο με τα νέα στοιχειά με τον ίδιο τρόπο που είχες κάνει αίτηση πάσο αρχικά. Απλώς να ξέρεις ίσως να αργήσει λίγο να βγει το καινούργιο. Και πληρώνεις και ένα παράβολο αλλά είναι πολύ μικρό 1 ή 2 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Αν σε συμφέρει οικονομικά με τα νέα στοιχεία μην το σκέφτεσαι καν... άλλαξε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Το έχω κάνει εγώ. Κάνεις αίτηση ακύρωσης του πάσο σου και αφού την εγκρίνει η γραμματεία μετά κάνεις μόνος σου ηλεκτρονική αίτηση να σου ξαναβγάλουν πάσο με τα νέα στοιχειά με τον ίδιο τρόπο που είχες κάνει αίτηση πάσο αρχικά. Απλώς να ξέρεις ίσως να αργήσει λίγο να βγει το καινούργιο. Και πληρώνεις και ένα παράβολο αλλά είναι πολύ μικρό 1 ή 2 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Αν σε συμφέρει οικονομικά με τα νέα στοιχεία μην το σκέφτεσαι καν... άλλαξε το.

θενξ, την αιτηση την κανω στη γραμματεια εστι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top