Απορίες σχετικά με τα blogs

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Έχετε καμία καλή ιδέα για το τι όνομα να βάλω στο blog μου??
Οι δημοσιεύσεις σου τι ύφος θα έχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
'Εχετε υπ'όψη κανένα πρόγραμμα για να φτιάξω το θέμα του blogger και να μου βγάλει τον κώδικα για να τον κάνω paste στο Πρότυπο(επεξεργασία html)? Ναι, ξέρω πως μπορείς να πας Διάταξη κτλ, έτσι το έχω τώρα. Αλλά θα ήθελα κάτι πιο πρωτότυπο. :) Εννοώ, να μπορώ να περάσω φωτογραφία που έχω επεξεργαστεί στο photoshop ως header της σελίδας κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όσον αφορά το blogger που θα μπορούσα να βρω άλλα πρότυπα (θέμα ας το πω) ώστε να το βάλω; εκτός από τα ήδη πρότυπα που έχει. Μερικοί bloggers έχουν κάτι ωραία πρότυπα, αξιοζήλευτα. :redface: Εγώ έχω ένα απλό, το οποίο δεν μου αρέσει κιόλας τόσο πολύ. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πως μπορεί κανείς να δημιουργήσει το δικό του πρότυπο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πως μπορεί κανείς να δημιουργήσει το δικό του πρότυπο; :hmm:

Λογικά πρέπει να ξέρεις από κώδικα ή να το πληρώσεις custom made... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Λογικά πρέπει να ξέρεις από κώδικα ή να το πληρώσεις custom made... :/:

Χμ, σωστά πράγμα που εγώ δεν έχω ούτε την παραμικρή γνώση πάνω σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χμ, σωστά πράγμα που εγώ δεν έχω ούτε την παραμικρή γνώση πάνω σε αυτό.

Θα υπάρχουν tutorials αν ψάξεις αλλά ναι είναι πολύ δύσκολο αν είσαι άσχετος :P γενικά το Blogger πάσχει λίγο σε αυτό το θέμα... Στο tumblr βρίσκεις πολύ πιο εύκολα θέμα στα γούστα σου χωρίς να πληρώσεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Υπάρχουν αμέτρητα δωρεάν templates για όλα τα γούστα αρκεί να ψάξεις λίγο.

Google is your friend!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgito

Νεοφερμένος

Η olgito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα.. Ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την φωτογραφία, μου αρέσει πάρα πολύ. Σκέφτομαι να δημιουργήσω ένα blog και να έχω ως θέμα την φωτογραφία...Έχετε κάποια ιδέα τι θα μπορούσα να κανώ;;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ως προς τι; Πώς να παρουσιάζεις το περιεχόμενο; Ποια πλατφόρμα να επιλέξεις; Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgito

Νεοφερμένος

Η olgito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πως να παρουσιάζω το υλικό μου! Θεωρώ λίγο βαρετό απλά να ανεβάζω φωτογραφίες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν το έχεις με το γράψιμο, μπορείς να σκαρώνεις ιστοριούλες που να δένουν με αυτές - και να βάζεις τις φωτογραφίες σου ενδιάμεσα. Ή να παίξεις χιουμοριστικά με φρασούλες or something. Κάποιες φωτογραφίες βοηθούν περισσότερο κι άλλες λιγότερο, βέβαια. Πάντως, ξερή παράθεση φωτογραφιών, δεν θα με τραβούσε και μένα τόσο πολύ. Αν σ' ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, καλύτερα φτιάξε μια σελίδα στο fb, το οποίο θα 'ναι κάτι σαν gallery.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κάθε φωτογραφία αντιπροσωπεύει κάτι και λαμβάνεται από κάποιον τόπο.
Γράψε για τον τόπο όπου την τράβηξες ή σχετικά με το περιεχόμενο της(π.χ για ένα λουλούδι το όνομα του, τον τύπο κλπ ή για ένα καστρο την υστορία του, την τοποθεσία κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top