Ιστορία - Εργασία: Εύρεση των οικονομικών στοιχείων της περιοχής κατά τον 19ο αιώνα. Βοήθεια!

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προσπαθώ να βοηθήσω μια φίλη μου σε μια εργασία.. Οπότε ότι μπορείτε να βρείτε σας παρακαλώ θερμά να το ποστάρετε.. ή ό,τι σημαντικό γνωρίζετε.. Θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα :D

Θέμα εργασίας: Ρατσισμός στη Βόρεια & Νότια Αμερική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:) δε ξέρω εγώ πολλά πράγαμματα (καλά τόσοι σπουδάζετε φιλολογία - ιστορία και τα λοιπά δε μπορειτε να πείτε κάτι;

ένα αποτέλεσμα αυτού που πρέπει να αναλυθεί είναι σίγουρα ο πόλεμος μεταξύ βορείων και νοτίων και βορείων 1861
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ευχαριστώ φίλε Γιώργο.. κανένας άλλος; Δεν έχω ιδέα κι εγώ και το google βγάζει περίεργα πράγματα.. Γι'αυτό είπα να ζητήσω βοήθεια από το στέκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Με μια γρηγορη αναζητηση στο google βρηκα αυτο: https://en.wikipedia.org/wiki/Racism_in_North_America
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eVie13

Νεοφερμένος

Η eVie13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πρεπει να γραψω ενα project με θεμα Οι προσδοκίες των νέων για την Ευρώπη αλλα δεν ξερω τι να γραψω και πρεπει να το εχω ετοιμο για την δευτερα... και η καθηγητρια δεν μας βοηθησε καθολου δεν ειπε καν ποσο μεγαλο το θελει!σας παρακαλω βοηθηστε με!!!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
πρεπει να γραψω ενα project με θεμα Οι προσδοκίες των νέων για την Ευρώπη αλλα δεν ξερω τι να γραψω και πρεπει να το εχω ετοιμο για την δευτερα... και η καθηγητρια δεν μας βοηθησε καθολου δεν ειπε καν ποσο μεγαλο το θελει!σας παρακαλω βοηθηστε με!!!:cry_x:
σε τι μορφή το θέλει power point, word , με το χέρι και τα 2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eVie13

Νεοφερμένος

Η eVie13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
υποθετω word δεν ειπε κατι αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τι να σε βοηθήσουμε εμείς;
Πάρε τηλέφωνο τον/την απουσιολόγο να σου πει πώς τη θέλει την εργασία, και μετά κάτσε να γράψεις μελιστάλαχτες μαλακίες για το πόσο γαμάτη είναι η Ευρωπαϊκή Ένωση και πόσο μας έχει ωφελήσει και οι νέοι γουστάρουν να ταξιδέψουν παντού στην περιοχή γιατί όλα τα σύνορα είναι πια ανοιχτά και τέτοιες παπαριές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eVie13

Νεοφερμένος

Η eVie13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν ελλειπα και το ιδιο προβλημα εχει και αυτη (δεν την πιστευω,ειμαι συγουρη οτι τελιωσε το project μερες πριν) απλα η καθηγητρια δεν μας αφησε να κανουμε οποιαδιποτε ερωτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ξέρεις, υπάρχει το ενδεχόμενο να πας αδιάβαστη.
Just so you know, δεν θα σε σφάξει η καθηγήτρια.
Αλλιώς κάνε εκεί 3-4 σελίδες αμπελοφιλοσοφίες και καθάρισες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eVie13

Νεοφερμένος

Η eVie13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Επειδη ζητησα βοηθεια δεν συμενει οτι δεν ξεκίνησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top