Εξεταστική

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Εγώ πάλι παιδιά έχω τελειώσει εξεταστική από τις 11 Ιουνίου και αν υπολογίσουμε και αυτό το φανταστικό πρόγραμμα που είχα για άλλη μία φορά είχα τελειώσει στις 2 Ιουνίου. :P

Σε ποια σχολη γινεται αυτο; :confused:
Δηλαδή πότε αρχίσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πάνω που είχα τελειώσει τα μαθήματα στα 4 χρόνια και δεν θα είχα εξεταστική, τσουπ άλλος ένας χρόνος από χειμώνα yeah :bleh: Άλλα 10 μαθήματα για πτυχίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

Η κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σε ποια σχολη γινεται αυτο; :confused:
Δηλαδή πότε αρχίσατε;
Είμαι στο Πάντειο και αρχίσαμε στις 22 Μαΐου. Σκέψου ότι τέτοια βιασύνη που ούτε κενή εβδομάδα αφήσαμε συν ότι το εξάμηνο επίσης δεν το ξεκινήσαμε με κενή εβδομάδα μετά την εξεταστική. Και εκτός από αυτό εντάξει πες ξεκινήσαμε νωρίς, την πρώτη εβδομάδα έδωσα τα 4 από τα 6 μαθήματα του εξαμήνου :down:

Πάνω που είχα τελειώσει τα μαθήματα στα 4 χρόνια και δεν θα είχα εξεταστική, τσουπ άλλος ένας χρόνος από χειμώνα yeah :bleh: Άλλα 10 μαθήματα για πτυχίο!
Είναι με την αλλαγή που γίνατε Αει;; Ή βλακεία λέω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Είναι με την αλλαγή που γίνατε Αει;; Ή βλακεία λέω;

Ναι ναι ναι αυτό, και άλλαξαν αναγκαστικά τα ΠΣ. Και από χειμώνα νέο πάσο όλα από την αρχή :P σαν πρωτοετό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

Η κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ναι ναι ναι αυτό, και άλλαξαν αναγκαστικά τα ΠΣ. Και από χειμώνα νέο πάσο όλα από την αρχή :P σαν πρωτοετό!
Άντε άντε καλή αρχή :laugh: :laugh:

Καλά βασικά δεν λες που τα έχεις περάσει όλα τα άλλα; Επίσης αυτές οι ρυθμίσεις δεν θα έπρεπε να ισχύουν ας πούμε γι' αυτούς που τώρα ξεκινάνε ή τέλος πάντων δεν ήταν στο τελευταίο έτος; Με το ζόρι κι άλλα; :/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Είμαι στο Πάντειο και αρχίσαμε στις 22 Μαΐου. Σκέψου ότι τέτοια βιασύνη που ούτε κενή εβδομάδα αφήσαμε συν ότι το εξάμηνο επίσης δεν το ξεκινήσαμε με κενή εβδομάδα μετά την εξεταστική. Και εκτός από αυτό εντάξει πες ξεκινήσαμε νωρίς, την πρώτη εβδομάδα έδωσα τα 4 από τα 6 μαθήματα του εξαμήνου :down:

Wow!! Εμάς στη νομική κάθε χρόνο γίνεται αυτό με τις εβδομάδες. Δεν άφηναν πότε κενή εβδομάδα ούτε ανάμεσα σε χειμερινο-εαρινο εξάμηνο ούτε πριν τις εξεταστικές! Και για κάποιο ανεξήγητο λογο το νωρίτερο που έχω ξεκινήσει εξεταστική ειναι 16 Ιούνη :Ρ και πάντα τελειώναμε την πρωτη-δευτερη εβδομάδα του Ιούλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Wow!! Εμάς στη νομική κάθε χρόνο γίνεται αυτό με τις εβδομάδες. Δεν άφηναν πότε κενή εβδομάδα ούτε ανάμεσα σε χειμερινο-εαρινο εξάμηνο ούτε πριν τις εξεταστικές! Και για κάποιο ανεξήγητο λογο το νωρίτερο που έχω ξεκινήσει εξεταστική ειναι 16 Ιούνη :Ρ και πάντα τελειώναμε την πρωτη-δευτερη εβδομάδα του Ιούλη.

@meloveyoudo νομική είσαι?

Κι εμάς δε μας αφήνουν κενή εβδομάδα! Απλά συχνά καποιοι καθηγητές την τελευταία εβδομάδα δε μας κάνουν μάθημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
@meloveyoudo νομική είσαι?

Κι εμάς δε μας αφήνουν κενή εβδομάδα! Απλά συχνά καποιοι καθηγητές την τελευταία εβδομάδα δε μας κάνουν μάθημα. :P

Πολιτικό Νομικής!
Εμάς μια φορά είχε αρχίσει η εξεταστική και υπήρχε καθηγητής που στην μια αίθουσα έκανε μάθημα και στην δίπλα εξετάζονταν :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

Η κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Wow!! Εμάς στη νομική κάθε χρόνο γίνεται αυτό με τις εβδομάδες. Δεν άφηναν πότε κενή εβδομάδα ούτε ανάμεσα σε χειμερινο-εαρινο εξάμηνο ούτε πριν τις εξεταστικές! Και για κάποιο ανεξήγητο λογο το νωρίτερο που έχω ξεκινήσει εξεταστική ειναι 16 Ιούνη :Ρ και πάντα τελειώναμε την πρωτη-δευτερη εβδομάδα του Ιούλη.

Εμάς δεν το έχουν σύστημα... Κάθε χρόνο άλλα. Θυμάμαι πρώτο έτος που είχαμε τελειώσει τον Ιούλιο εξεταστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki4you

Νεοφερμένος

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Την Πέμπτη τελειώνουμε και περιμένω πως και πως . Αυτή την εποχή η εξεταστική δεν παλεύεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Βγήκαν δύο μαθήματα: στο ένα πήρα 6 και στο άλλο 9,5. Γελάει ο κόσμος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εμένα βγήκαν μόνο τα επιλογής, που ντάξει, επιλογής είναι , οι βαθμοί είναι ψηλοί.... τώρα περιμένω τα υποχρεωτικά, έπεται η μεγάλη πίκρα :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το χειμερινό δυο 8ρια.Τωρα ειχα ενα 9ρι και να δωσω αλλα 2.

Διαλυμένος ωμος και μάλλον παμε Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Η πρώτη και η τελευταία εξεταστική που ενώ όλοι οι άλλοι θα δίνουν και θα περιμένουν αποτελέσματα, εγώ δεν θα συμμετέχω :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βγήκαν και σε εμάς δύο μαθήματα. Αναμένουμε τα υπόλοιπα με περισσή ανυπομονησία. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είμαι στο Πάντειο και αρχίσαμε στις 22 Μαΐου. Σκέψου ότι τέτοια βιασύνη που ούτε κενή εβδομάδα αφήσαμε συν ότι το εξάμηνο επίσης δεν το ξεκινήσαμε με κενή εβδομάδα μετά την εξεταστική. Και εκτός από αυτό εντάξει πες ξεκινήσαμε νωρίς, την πρώτη εβδομάδα έδωσα τα 4 από τα 6 μαθήματα του εξαμήνου :down:


Είναι με την αλλαγή που γίνατε Αει;; Ή βλακεία λέω;
Join the club! :P Δεν έχουμε ποτε κενή εβδομάδα μετά την χειμερινή εξεταστικη και πριν την εαρινή, υποτίθεται πως μερικες φορές έχουμε μια αλλά κάνουμε αναπληρώσεις μαθημάτων,όποτε..
Εγώ γύρισα από Ερασμους με περασμένα 6 μαθήματα εκεί με τα οποία θα περάσω 3 μαθήματα μόνο στην Ελλάδα (Αχ αυτά τα ects τους... :mad: ), αλλά υγεία να’χουμε... :hehe: Έχω δυο για Σεπτέμβριο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Join the club! :P Δεν έχουμε ποτε κενή εβδομάδα μετά την χειμερινή εξεταστικη και πριν την εαρινή, υποτίθεται πως μερικες φορές έχουμε μια αλλά κάνουμε αναπληρώσεις μαθημάτων,όποτε..
Εγώ γύρισα από Ερασμους με περασμένα 6 μαθήματα εκεί με τα οποία θα περάσω 3 μαθήματα μόνο στην Ελλάδα (Αχ αυτά τα ects τους... :mad: ), αλλά υγεία να’χουμε... :hehe: Έχω δυο για Σεπτέμβριο :/:

Ευτυχώς σου αναγνωρίστηκαν τουλάχιστον τα μισά !
Εγώ πέρασα 1 στα 3, αλλά μου φτάνει για πτυχίο. Ελπίζω μόνο να μου αναγνωριστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ευτυχώς σου αναγνωρίστηκαν τουλάχιστον τα μισά !
Εγώ πέρασα 1 στα 3, αλλά μου φτάνει για πτυχίο. Ελπίζω μόνο να μου αναγνωριστεί.

Ακόμα δεν τα έχω αναγνωρίσει, αλλά φαντάζομαι πως θα μου τα δεχτούν γιατί είχα συνεννοηθεί με την υπευθυνη καθηγήτρια από πριν. Ωωω παίρνεις πτυχίο δηλαδη; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ακόμα δεν τα έχω αναγνωρίσει, αλλά φαντάζομαι πως θα μου τα δεχτούν γιατί είχα συνεννοηθεί με την υπευθυνη καθηγήτρια από πριν. Ωωω παίρνεις πτυχίο δηλαδη; :D

Τότε είσαι καλυμμένη πιστεύω. Εμένα ήταν λίγο περίεργη η κατάσταση αλλά έχουμε καλή γραμματεία ε και για ένα μαθηματάκι δε πιστεύω να έχω κανένα πρόβλημα.

Όχι ακριβώς...
Έχω ακόμη την διπλωματική μου που δεν την έχω ξεκινήσει καν ακόμη(βσκ άλλαξα καθηγητή)...
Δυστυχώς υπήρξαν κάποιες λάθος επιλογές και απώλειες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Έχω ακόμη την διπλωματική μου που δεν την έχω ξεκινήσει καν ακόμη(βσκ άλλαξα καθηγητή)...

Καλή επιτυχία, τι θέμα ; <3
Γιατί άλλαξες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top