Γενικό - Βοηθήματα Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
schoolmate σου έστειλα μήνυμα. Ανεξάρτητα την απάντηση που σου έγραψα, ένα καλό feedback (για να χρησιμοποιήσω κι ένα όρο που διδάσκεστε) θα ήταν να σου πουν τα παλαιότερα μέλη-μαθητές εκείνο που χρησιμοποίησαν και έμειναν ευχαριστημένα.
Όσο για το "αντιδεοντολογικό" που σου έγραψα, είναι ότι έχει να κάνει με το ότι με κάποιο τρόπο είμαι μπλεγμένος με το χώρο των εκδόσεων. και δε θέλω να προτείνω (τουλάχιστον δημοσίως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
schoolmate σου έστειλα μήνυμα. Ανεξάρτητα την απάντηση που σου έγραψα, ένα καλό feedback (για να χρησιμοποιήσω κι ένα όρο που διδάσκεστε) θα ήταν να σου πουν τα παλαιότερα μέλη-μαθητές εκείνο που χρησιμοποίησαν και έμειναν ευχαριστημένα.
Όσο για το "αντιδεοντολογικό" που σου έγραψα, είναι ότι έχει να κάνει με το ότι με κάποιο τρόπο είμαι μπλεγμένος με το χώρο των εκδόσεων. και δε θέλω να προτείνω (τουλάχιστον δημοσίως).

Το είδα, ευχαριστώ. :clapup:

Γράψτε ρε παιδιά ποιό χρησιμοποιήσατε άντε ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα του Βλαχόπουλου γιατί μου το πενέψαν από το βιβλιοπωλείο σαν καλό!Ζήτημα να το άνοιξα 2-3 φορές ίσα ίσα για να δω κάτι που δεν είχα πολυκαταλάβει.Από κει και πέρα κάναμε τόσες ασκήσεις στο φροντιστήριο και θα διαπιστώσεις κι από μόνος σου ότι όλες είναι πάνω κάτω στο ίδιο στυλ.Δεν θεωρώ ότι χρειάζεται απαραίτητα βοήθημα στον ΑΟΘ κι αν χρειαστεί θα είναι προς το τέλος που θα λύνεις περισσότερες ασκήσεις!Αν σε καλύπτει ο καθηγητής του φροντιστηριου δεν νομίζω ότι χρειάζονται έξτρα ασκήσεις!
Αυτά από μένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα του Βλαχόπουλου γιατί μου το πενέψαν από το βιβλιοπωλείο σαν καλό!Ζήτημα να το άνοιξα 2-3 φορές ίσα ίσα για να δω κάτι που δεν είχα πολυκαταλάβει.Από κει και πέρα κάναμε τόσες ασκήσεις στο φροντιστήριο και θα διαπιστώσεις κι από μόνος σου ότι όλες είναι πάνω κάτω στο ίδιο στυλ.Δεν θεωρώ ότι χρειάζεται απαραίτητα βοήθημα στον ΑΟΘ κι αν χρειαστεί θα είναι προς το τέλος που θα λύνεις περισσότερες ασκήσεις!Αν σε καλύπτει ο καθηγητής του φροντιστηριου δεν νομίζω ότι χρειάζονται έξτρα ασκήσεις!
Αυτά από μένα! :)

Παιδιά πρέπει να ξεχάσετε την λέξη φροντιστήριο γιατί και κάποιος χωρίς φροντιστήριο μπορεί να καταφέρει πολλά, πάρα πολλά αν το θέλει και διαβάσει. Χρειάζονται ασκήσεις από καλό βοήθημα γιατί αυτό είναι το παν να το καταλάβεις καλά το βιβλίο εφόσον βέβαια έχεις διαβάσει καλά την θεωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρης Αγν

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Αγν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδιά οι δύσκολες ασκήσεις του καρκαμάνη είναι στο πνεύμα των εξετάσεων ή το βοήθημα έχει απλές ασκήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resistance

Νεοφερμένος

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά ΑΕΠΠ ποιό βοήθημα να πάρω με πολλές μεθοδολογίες και λυμένες ασκήσεις;Τζιμογιάννη--Γιούνη εκδόσεις Σαββάλα-Ντζίο Κοψίνη επίσης εκδόσεις Σαββάλα ή Καρκαμάνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Τα άλλα δύο που αναφέρεις δεν τα δούλεψα αλλά με Καρκαμάνη έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Άφθονες ασκήσεις και μεθοδολογίες, όρεξη νά 'χεις. Και οι άλυτές του ουσιαστικά λυμένες είναι, αφού η λύση τους βρίσκεται σε ξεχωριστό βιβλιαράκι που δίνεται μαζί με το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resistance

Νεοφερμένος

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ευχαριστώ φίλε τελικά πήρα Τσιωτάκη...Βέβαια δεν υπήρχε του Καρκαμάνη και δεν ρισκαρα να το παραγγείλω...Αυτό που δεν ξέρω είναι αν έκανα λάθος που δεν πήρα Ντζίο-Κοψίνη.Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει κάποια τρανταχτη διαφορά των δύο αυτών βοηθημάτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Χαιρεται .

Ποια βοηθήματα θεωρούνται καλά για το ΑΕΠΠ ?

Να προτιμήσω Λαζαρίνη εκδόσεις Ελληνοεκδοτική ή Σαββάλα ;
Επίσης υπάρχουν πουθενά στο διαδίκτυο σημειώσεις που να κυκλοφορούν δωρεάν ;

Με μια ερευνα που εκανα είδα ότι κυκλοφορούν αυτά κι αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Να προτιμησεις το βοηθημα του γεωργιου καρκαμανη των εκδοσεων μαθηματικη βιβλιοθηκη ειναι το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Χαιρεται .

Ποια βοηθήματα θεωρούνται καλά για το ΑΕΠΠ ?

Να προτιμήσω Λαζαρίνη εκδόσεις Ελληνοεκδοτική ή Σαββάλα ;
Επίσης υπάρχουν πουθενά στο διαδίκτυο σημειώσεις που να κυκλοφορούν δωρεάν ;

Με μια ερευνα που εκανα είδα ότι κυκλοφορούν αυτά κι αυτά

τσέκαρε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Κανενα καλο βηθημα γ αεππ?
Θελω να κανω περισσοτερες ασκησεις για να ειμαι πιο σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Το 300+ χ ασκήσεις απο Λαζαρινη. Ο,τι πρέπει για επανάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Θα πάρω αυτό
Σε ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SocratesAgain

Νεοφερμένος

Ο SocratesAgain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για βοήθημα ΑΟΘ . Μιας και ο καθηγητής εμάς που δεν πάμε φροντ. μας έχει γράψει και ασχολείται με τους ''καλούς'' , θα ήθελα να μου προτείνετε ενα καλό βοήθημα που να εξηγεί τις ασκήσεις και την μεθοδολογία κατα βήμα .Ευχαριστω σε όσους απαντήσουν ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_ross

Νεοφερμένος

Ο mike_ross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
δεν χρειαζεται βοηθημα το αοθ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλησπερα παδια.Ενας φιλος μου δινει πανελληνιες και αγορασε το παρακατω βοηθημα.Ξερετε τιποτε γι'αυτο,δηλαδη λεει; Θα το προτεινατε σε φιλους σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ParisGr

Νεοφερμένος

Ο ParisGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γεια παιδιά,

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα καλό βοήθημα ΑΟΘ που να έχει τη θεωρία σε μορφή ερωτήσεων-απαντήσεων.

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top