Γενικό - Το αγαπημένο σας μάθημα!

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τα γαλλικά και τα αρχαία. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Χ Η Μ Ε Ι Α ! :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χημεία!!! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαθηματικά, Λογοτεχνία, Γερμανικά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ιστορία,ΚΠΑ,αρχαία (μείνατε κάγκελο,ε?,κι εγώ έτσι θα αντιδρούσα άμα πέρσι κάποιος μου έλεγε πως θα μου άρεσε αυτό το μάθημα φέτος!!!:clapup:),γαλλικά (αν και στο σχολείο βαριέμαι τη ζωή μου) και βιολογία!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Κείμενα, Ιστορία και Χημεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τα μαθηματικά και η νεοελληνική λογοτεχνία ήταν τ' αγαπημένα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Χαιρομαι που διαβαζω οτι πολλοι αγαπατε τη βιολογια γιατι ειναι απο τα πιο παρεξηγημ ενα μαθηματα. Η βιολογια ειναι απλα μαγεια οπως κ η χημεια φυσικα. Ξεχωριστη θεση εχει και η φυσικη που ειναι υπεροχο μαθημα. Δε θα μπορουσα να παραλειψω απο τα λατρεμενα τη λογοτεχνια που ειναι θεικο μαθημα αν διδασκεται σωστα και δεν περιοριζεται σε στειρα αποστηθιση αναλυσεων αλλων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δε θα μπορουσα να παραλειψω απο τα λατρεμενα τη λογοτεχνια που ειναι θεικο μαθημα αν διδασκεται σωστα και δεν περιοριζεται σε στειρα αποστηθιση αναλυσεων αλλων...

Σ' αυτό έχεις δίκιο. Εμείς στην πρώτη γυμανασίου είχαμε ένα γέρο, που μας έβαζε να μαθαίνουμε τα πάντα κατά λέξη στη νεοελληνική λογοτεχνία. Ευτυχώς στα υπόλοιπα σχολικά χρόνια είχαμε πολύ καλούς/ες καθηγητές/τριες στο μάθημα αυτό.

Η πλάκα ήταν στο δημοκρατικό πολίτευμα, στην 3η γυμνασιού. Το πιο δημοκρατικό μάθημα μας το δίδασκε ο μεγαλύτερος φασίστας, ο καθηγητής που προανέφερα. Γίδια μας έλεγε, ζώα μας έλεγε, στράβη με είχε πει, γιατί του είχα πει να κάνει πιο μεγάλα γράμματα. Πώς το τόλμησα;!:eek:
Ε, από ένα σημείο και μετά δεν μας ένιαζε για τις βρισιές. Τον γράφαμε.:P Συγνώμη για την παρένθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cool_girl

Νεοφερμένος

Η cool_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
λογοτεχνια αδιαμφισβητητα λογω μιας εξαιρετικης φιλολογου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L E Z

Νεοφερμένος

Ο L E Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ δεν έχω 1 μόνο, έχω 3. Μαθηματικά, τεχνολογία και πληροφορική.
 

Άνιελ

Νεοφερμένος

Ο Άνιελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μάθημα είναι η Ιστορία. Εσάς σας αρέσει η Ιστορία;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top