Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2012

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Τα Practice Tests της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης είναι πολύ κοντά στο επίπεδο και το στυλ των εξετάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω εχω αρχισει και γραφω κατι μοκ τεστ και να δουμε τι θα δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
εγω εχω αρχισει και γραφω κατι μοκ τεστ και να δουμε τι θα δουμε
A-μόκ τεστ, τα λέω εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
November 2012 ECPE and December 2012 ECCE certificates
29/03/2013
The Hellenic American Union will make available the November 2012 ECPE and December 2012 ECCE certificates as follows:

Foreign Language Schools throughout Greece will receive their students’ certificates by courier service. Delivery will be made care of the Hellenic American Union and will have been completed by Friday, April 5, 2013.
Individual candidates will be able to collect their certificates from our Athens and Thessaloniki Offices as of Monday, April 1, 2013.
Please note the following:

Our Athens Offices are responsible for the certificates’ delivery by courier service.
The Certifications Office of the Hellenic American Union is open to the public from Monday to Friday, 09:00–17:00.

https://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.3152
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hellogirl

Νεοφερμένος

Η hellogirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ θέλω να δώσω lower τον επόμενο Μάιό! έχω ξεκινήσει μια προετοιμασία μόνη μου για να θυμηθώ
μερικά πράγματα και τον Σεπτέμβρη ίσως ενταχθώ σε τμήμα lower.
Τα βιβλία είναι πολλά...έχω ξεκινήσει από την α' κανονική γιατί τότε η γραμματική έχει κάποια tips
στα ελληνικά και με βοηθάνε.
Μόλις τελειώσω με γραμματική θέλω να πάρω κανένα άλλο βιβλίο,ποιό μου προτείνετε? Έχω ακούσει ότι της
Sylvia Kar είναι πολύ καλά.Πεστε μου γνώμες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top