[Πανελλαδικές 2011] Ποιά σχολή στοχεύετε;

[Πανελλαδικές 2011] Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Με 14500 με το ειδικο να ελπιζω για διεθνων και ευρωπαικων σπουδων μακεδονιας στο 5ο πεδιο; Xρειαζεται 8 μαθηματα,τα 7 για το 5ο πεδιο+ ειδικο..η ακομη για το διεθνων οικονομικων σχεσεων στην κομοτηνη η το ναυτιλιακαων στην χιο εχω 13400 και ειμαι και σε ειδικη κατηγορια για την κομοτηνη..πειτε καμια ΓΝΩΜΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavlosAk

Νεοφερμένος

Ο PavlosAk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω ελπιζω για η Φιλοσοφικη Ιωαννινων,κυριως,και φυσικα στην περιφερεια,σε δεύτερη μοιρα!Καλη επιτυχια σε ολους και ολες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
κανεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μηχανικων παραγωγης και διοικησης(ξανθη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^EctiMel^

Νεοφερμένος

Ο ^EctiMel^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ... Έχω 16968 και λογικα...Φοβάμαι μήπως πέσει τόσο η χημ μηχ πατρας και την έχω ακριβώς απο πάνω αλλα θελω σεμφε περισσότερο.. Παιδιά τι λέτε? Να ανησυχώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Έβαλα πρώτη επιλογή τη νομική της αθήνας...μακάρι να τα καταφέρω καθώς ακούγεται πως οι βάσεις φέτος έπεσαν πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top