Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλως ήρθες Ματίνα!!!! Ωραία μαζεύονται σιγά- σιγά οι ξανθιές!!!! Θα κάνουμε κόμμα!!! Γιούπιιιιιιιιι!!!! :P:P:P



Φυτουκλάκιιιιιιι!!!! Και ναι είναι σχόλιο!!!! :P:P:P

Θα μείνω στο ύψος μου και δε θα μιλήσω για τα σκορ.:pfff::tongue:

(όχι οτι με παίρνει κιολας να μιλήσω.:P)Φυτουκλάκι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπίλ μου έβαλες +1 επειδή θα τα πώ επι προσωπικού; ντράπικες; άκουσες κάτι προκλητικο που δεν είπα σε σένα;:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τσόπα τσόπα μοκρό γαβ γαβ θα σου πώ παραπάνω πληροφορίες το απόγευμα επι προσωπικού:P



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπίλ μου έβαλες +1 επειδή θα τα πώ επι προσωπικού; ντράπικες; άκουσες κάτι προκλητικο που δεν είπα σε σένα;:hmm::P

Έβαλα +1 γιατί είδα το μύνημα και δεν ήθελα να νομίζεις οτι δεν το ειδα και δεν απάντησα.Αλλά είναι που φευγω.Και αυτό το απαντάω για να σου λύσω την απορία.:P


Έφυγα.Οριστικα.:P
Γεια! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SUGAR24

Νεοφερμένος

Η Ματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλως ήρθες Ματίνα!!!! Ωραία μαζεύονται σιγά- σιγά οι ξανθιές!!!! Θα κάνουμε κόμμα!!! Γιούπιιιιιιιιι!!!! :P:P:P





Φυτουκλάκιιιιιιι!!!! Και ναι είναι σχόλιο!!!! :P:P:P

Του έχει πει κανείς ότι πρέπει να φοβάται τις ξανθιές???????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Του έχει πει κανείς ότι πρέπει να φοβάται τις ξανθιές???????:D


Και να μην του το έχει πει κανείς, το έχει καταλάβει από μόνος του!!! :devil::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εξυπνάδες:cold::beating::pfff: ρε πραγματικα ο μικρός είναι φωτιά γμτ:redface:

Μη λες τετοια..μη λες τετοια...μας κολαζεις!!!!:whistle:

60? από τη μωβ κυρία στο τραπέζι εκεί πίσω... :P

Ρε συ Res κολλα ενα ακομα μηδενικο, στο νετ ειμαστε!:P Ευκολα θα στον παρει αλλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Σαμποτάζ! Σαμποτάζ! Γέμισε ο κόσμος ξανθιές!!!:mad: Γκαντς νταμ, καμιά φλογερή καστανομάλλα/μελαχρινή χάθηκε που να πάρει;:mad:


Σας μισώ!:mad: Παρόλαυτά περάστε στο δωμάτιό μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Σαμποτάζ! Σαμποτάζ! Γέμισε ο κόσμος ξανθιές!!!:mad: Γκαντς νταμ, καμιά φλογερή καστανομάλλα/μελαχρινή χάθηκε που να πάρει;:mad:


Σας μισώ!:mad: Παρόλαυτά περάστε στο δωμάτιό μου!:D


Υπάρχουν αλλά όλες τα βάφουν ξανθά!!! :P:P:P


Καλησπέραααα Valder!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Σαμποτάζ! Σαμποτάζ! Γέμισε ο κόσμος ξανθιές!!!:mad: Γκαντς νταμ, καμιά φλογερή καστανομάλλα/μελαχρινή χάθηκε που να πάρει;:mad:


Σας μισώ!:mad: Παρόλαυτά περάστε στο δωμάτιό μου!:D

Μας μισείς γιατί κατά βάθος θα ήθελες κι εσύ να είσαι ξανθός!!!!:devil:


Καλημέρα Βαλ........:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Υπάρχουν αλλά όλες τα βάφουν ξανθά!!! :P:P:P


Καλησπέραααα Valder!!! :D:D:D

:(

Καλησπέρα!:redface:

Μας μισείς γιατί κατά βάθος θα ήθελες κι εσύ να είσαι ξανθός!!!!:devil:


Καλημέρα Βαλ........:angelnot:

Καλησπέρα!:redface::P

Μανταμ, όχι δε θα ήθελα να είμαι ξανθός, αμα σου βαστάει έλα να δεις και το γιατί!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέρα!:redface::P

Μανταμ, όχι δε θα ήθελα να είμαι ξανθός, αμα σου βαστάει έλα να δεις και το γιατί!:whistle:

Τι φοβάσαι μήπως το "κάψεις"........από το ντεκαπάζ???????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι φοβάσαι μήπως το "κάψεις"........από το ντεκαπάζ???????:P

Μιλάει η εμπειρία να φανταστώ;:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μιλάει η εμπειρία να φανταστώ;:whistle::P

:beating::beating::beating:.........γι' αυτό σε απολαμβάνω, γιατί δεν χαρίζεσαι!!!!!:P

Αλλά εγώ δεν είμαι ξανθιάααααα!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα σας και από μένα :)


Ματίνα μιας και εγκληματίστηκες αρκετά, είμαι σίγουρος ότι θα σου φανεί χρήσιμη η πολλαπλή παράθεση ( ). Με αυτήν μπορείς να απαντάς σε παραπάνω από ένα παιδιά με ένα μόνο μήνυμα. Όπως έκανες πριν με το κουμπί που απάντησες στην Phoebe, όταν θες να απαντήσεις σε πολλά άτομα θα πατάς την πολλαπλή παράθεση σε κάθε μήνυμα που θες να απαντήσεις και στο τέλος θα πατάς το κουμπί για να τα σχολιάσεις μαζεμένα. ;)

Δοκίμασε το :)

Καλωσήρθες και εσύ λοιπόν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
:beating::beating::beating:.........γι' αυτό σε απολαμβάνω, γιατί δεν χαρίζεσαι!!!!!:P

Αλλά εγώ δεν είμαι ξανθιάααααα!!!!!!:P:P

Έτσι κοριτσάρα μου ακριβώς, το μεσαίο μου όνομα είναι Απολαυστικός! Οι πληροφορίες μου άλλα λένε για το μαλλί σου...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έτσι κοριτσάρα μου ακριβώς, το μεσαίο μου όνομα είναι Απολαυστικός! Οι πληροφορίες μου άλλα λένε για το μαλλί σου...:whistle:
Να ελέγξεις τις πηγές σου...:P:P:P....οι οποίες είναι;;;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Να ελέγξεις τις πηγές σου...:P:P:P....οι οποίες είναι;;;;;;:P

Πήγαινε στον πλησιέστερο καθρέφτη, τους έχω πει να δώσετε εκεί ραντεβού!;) Πρέπει να παραδεχτείς ότι είμαι μεγαλύτερη "μανούλα" σ' αυτά απ' όσο αρχικά νόμιζες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πήγαινε στον πλησιέστερο καθρέφτη, τους έχω πει να δώσετε εκεί ραντεβού!;) Πρέπει να παραδεχτείς ότι είμαι μεγαλύτερη "μανούλα" σ' αυτά απ' όσο αρχικά νόμιζες!:whistle:

Ναι...."μανούλα" οι πηγές σου, που έχω σοβαρές υποψίες ότι ξέρω ποιές είναι, μπερδεύουν τις ανταύγιες με το σύνολο....:D

Άσε που έχει περάσει και ένα εξάμηνο από το πειστήριο.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top