Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας;

Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 138)
  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 77 55.8%
  • 3-4 φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 34 24.6%
  • 1-2 φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 16 11.6%
  • πιο σπάνια

    Ψήφοι: 11 8.0%

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Πάω μόνο όταν έχει απουσίες ή είναι μάθημα πρακτικής. Μια δυο φορές την εβδομάδα το πολύ. Πρώτο δεύτερο εξάμηνο πήγα 3-4 φορές συνολικά, τρίτο και τέταρτο 1 φορά τη βδομάδα, πέμπτο καθόλου και τώρα στο έκτο δυο φορές την εβδομάδα. Μακάρι να μπορούσα να παρακολουθώ περισσότερο, αλλά οι 2 ώρες απόσταση δε βοηθάνε καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Παρακολουθώ συστηματικά όχι από υποχρέωση αλλά ειλικρινά με ευχαριστεί, ό,τι κι αν ακούσω όσο φαινομενικά άκυρο και να 'ναι it's bound to be έστω και λίγο χρήσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παω δυο φορες την εβδομαδα στο νοσοκομειο(υποχρεωτικο γαρ) και 1 μερα στη σχολη γιατι εχω εργαστηριο και καθομαι και στη μια θεωρια... Γενικα θεωριες δε καθομαι,γιατι βαριεμαι...Ειμαι τυπος που θελω να τα διαβαζω μονη μου...Τα καταλαβαινω καλυτερα ετσι,παρα οταν τα παρακολουθω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top