Πρωτοετείς στην Πάτρα

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Σε ποιο τμήμα είσαι;
παιδαγωγικο . παντως συμπληρωσα 4 χαρτια αλλα εμας δεν μου εδωσαν εμενα κατι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε πλησίασε κανένας από παράταξη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
παιδαγωγικο . παντως συμπληρωσα 4 χαρτια αλλα εμας δεν μου εδωσαν εμενα κατι:P

Πλέον αναρτούν τον οδηγό σπουδών στο internet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
0χι αλλα πλησιασαν μια φιλη μ και αυτη τους εχεσε.

:hehe::hehe::hehe:καλα εκανε...μονη πηγεσ??:P

το είχαν στη σελίδα του χημικού....

εμασ το μα8ηματικο εβγαλε αυτο https://my.math.upatras.gr/showthread.php?p=20658
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
εμασ το μα8ηματικο εβγαλε αυτο https://my.math.upatras.gr/showthread.php?p=20658

Αυτό το 'χουμε κι εμείς..αλλά σήμερα το μεσημέρι ανέβασαν κι αυτήν την ανακοίνωση. Τώρα, δεν ξέρω τι γίνεται ..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:καλα εκανε...μονη πηγεσ??:P



εμασ το μα8ηματικο εβγαλε αυτο https://my.math.upatras.gr/showthread.php?p=20658
εε βασικα ημουν εγω αυτη η φιλη μ και ο πατερας της:P και ο πατερας της τους την ειπε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Αυτό το 'χουμε κι εμείς..αλλά σήμερα το μεσημέρι ανέβασαν κι αυτήν την ανακοίνωση. Τώρα, δεν ξέρω τι γίνεται ..:worry:

μπηκα στο σαιτ σασ κ εσασ εχουν βγαλει κ προγραμμα σπουδων:eek::eek: εμασ τιποτα :worry: ουτε που 3ερω τι ωρα 8α παω τησ 29:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
μπηκα στο σαιτ σασ κ εσασ εχουν βγαλει κ προγραμμα σπουδων:eek::eek: εμασ τιποτα :worry: ουτε που 3ερω τι ωρα 8α παω τησ 29:P

E,τώρα :hehe:8) .Χημικό,όχι αστεία :P . Ελπίζω να σου πουν από κοντά τουλάχιστον... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
και επιτελους ετοιμαζω την βαλιτσα μου και επισημα για πατα.ποσοι εχετε παει ηδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Mεθαύριο φεύγω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κι εγώ ήρθα για μόνιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αυριοοοο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top