[Καπνιστές] Ελαφριά τσιγάρα!

azapoOlini

Νεοφερμένος

Η azapoOlini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κάποια πάρα πολύ ελαφριά τσιγάρα είναι τα GR άσπρο δεν κάταλαβαίνεις ότι έχεις αναμένο τσιγάρο και δεν κάνει τόσο κακό:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
marlboro flavor plus...
ελεηνα ελεφρια... μια φορα εκανα κ ηταν σα να μη καπνιζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τα Black Devil είναι <<μαύρο>> βασικά.Άμα το ανάψεις βρωμάει σαν δίχρονο Modenas:P
Τα Black Devil είναι μαύρα μόνο στο τσιγαρόχαρτο που το εμποτίζουν με άρωμα βανίλιας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis13

Νεοφερμένος

Ο Orestis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τα pall mall τα ασημί είναι πάρα πολύ ελαφριά.
Δοκίμασε τε δεν ξέρω αν θα σ'αρέσουν. style 0,1 και τέτοια.

ναι τα B.D. όμως είναι πάρα πολύ βαριά :P αλλά είναι ωραία.. είναι βέβαια μέσα στα χημικά έχω ακούσει οτι έχει κομματάκια μπάφο δεν ξέρω αν αληθεύει απλώς το αναφέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
marlboro flavor plus...
ελεηνα ελεφρια... μια φορα εκανα κ ηταν σα να μη καπνιζα!


αν καπνισεις silk cut λευκα slim θα αλλαξεις γνωμη για το τι ειναι "ελεεινα ελαφρυ"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
dimitral, κι αυτα που αναφερει η love_angel μια απο τα ιδια ειναι...
Τα κανει η αδερφη μου και οταν πρωτοδοκιμασα, αναθεμα εαν καταλαβα κατι.
Βεβαια, αυτο που εχω παρατηρησει, ειναι οτι εαν κανεις 2-3 τσιγαρα τετοια μετα συνηθιζεις και δε σου φαινονται τοσο πια ελαφρια.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
dimitral, κι αυτα που αναφερει η love_angel μια απο τα ιδια ειναι...
Τα κανει η αδερφη μου και οταν πρωτοδοκιμασα, αναθεμα εαν καταλαβα κατι.
Βεβαια, αυτο που εχω παρατηρησει, ειναι οτι εαν κανεις 2-3 τσιγαρα τετοια μετα συνηθιζεις και δε σου φαινονται τοσο πια ελαφρια..


οντως ναι τα συνηθιζεις και μετα σου φαινονται βαρια ολα τα υπολοιπα.μονο μην πεσεις στην παγιδα και καπνιζεις τελικα περισσοτερα τσιγαρα επειδη ειναι πιο ελαφρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οντως ναι τα συνηθιζεις και μετα σου φαινονται βαρια ολα τα υπολοιπα.μονο μην πεσεις στην παγιδα και καπνιζεις τελικα περισσοτερα τσιγαρα επειδη ειναι πιο ελαφρια.

Σε αυτο εχεις καποιο δικιο.
Καποιος που παιρνει την αποφαση να κανει πιο ελαφρια τσιγαρα απο κεινα που εκανε μεχρι προτινος, η αληθεια ειναι οτι στην αρχη θα κανει περισσοτερα μεχρι να τα συνηθισει, αλλα μετα θα κυλησουν ολα οπως πριν.
Τουλαχιστον η αδερφη μου που εκανε Marlboro lights και πλεον καπνιζει τα προαναφερθεντα, δεν καπνιζει πλεον περισσοτερα απο οσα καπνιζε. Μονο τις πρωτες μερες ειχε ξεφυγει λιγο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackDevilakos

Νεοφερμένος

Ο BlackDevilakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
marlboro flavor plus...
πολυ ελαφρια... μια φορα εκανα κ ηταν σα να μη καπνιζα!
τα εχω κανει και εγω....πολυ ελαφρια αλλα δν μ αρεσαν καθολου....οποιος εχει κανει εστω τα κλασσικα τα marlboro η τα lucky strike ta κλασσικα θα καταλαβει ..... και κατι ακομα ..τα blackdevil (που απο το ονομα μ καταλαβαινει κανεις οτι κανω φανατικα θα ελεγα) δν ειναι απο τα πιο βαρια... μπορει να εχουν τα ιδια ακριβως mg με τα marlboro kai ta lucky strike σε νικοτινη,πισσα και αλλα λογω τς γευσης τους ειναι πιο ελαφρυα(η τουλαχιστον ετσι μ φαινεται)....

Τα pall mall τα ασημί είναι πάρα πολύ ελαφριά.
Δοκίμασε τε δεν ξέρω αν θα σ'αρέσουν. style 0,1 και τέτοια.

ναι τα B.D. όμως είναι πάρα πολύ βαριά :P αλλά είναι ωραία.. είναι βέβαια μέσα στα χημικά έχω ακούσει οτι έχει κομματάκια μπάφο δεν ξέρω αν αληθεύει απλώς το αναφέρω


ολα αυτα π ακουγονται ειναι [edit by Valder: όχι κακές λεξούλες]...σορρυ κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Spiros_dnb

Νεοφερμένος

Ο Spiros_dnb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να ρωτησω και εγω κατι που με αφορα.Cravem ,lucky strike μαλακο ή ασσο μαλακο?Επειδη ειμαι σε μεταβατικη φαση το ειχα κοψει(μονο περιστασιακα εκανα 1-2 το διμηνο) και λογω πιεσης μου ερχεται να κανω(για 1-2 την ημερα μιλαω)Πριν το κοψω εκανα φανατικα craven.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top