Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
H θαλασσα μεσα μου--Mar Adentro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vaguraw:
H θαλασσα μεσα μου--Mar Adentro

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Καταπληκτική ταινία!!! 9/10 της έβαλα στο IMDB μου. Μου άρεσε πολύ το θέμα το οποίο διαπραγματεύεται, και το γεγονός ότι είναι αληθινή ιστορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

9/10 της έβαλα στο IMDB μου.
Τι είναι IMDB?:redface: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Καταπληκτική ταινία!!! 9/10 της έβαλα στο IMDB μου. Μου άρεσε πολύ το θέμα το οποίο διαπραγματεύεται, και το γεγονός ότι είναι αληθινή ιστορία!

Εγω 10.:)
Απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει!Αξιζε το ονομα που εχει δημιουργηθει γυρω της 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Τι είναι IMDB?:redface: :fool:

Το imdb ειναι site με ταινιες.Ισως το καλλιτερο.;)
https://www.imdb.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πρόσφατα είδα το "Εκτός Τροχιάς"....

Μην κάνετε τον κόπο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πριν από λίγο είδα το Ice Age στο pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Χθές είδα το Das Experiment Μέτρια έως καλή ταινία. Εξαρτάται πως θα το δει κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Failure to Launch. Φρέσκια κομωδία (2006) αλλά μέτρια...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τhe Corpse Bride
Εαν εχετε δει το Nightmare Before Christmas και σας αρεσε (εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου) τοτε το "The Corpse Βride", που ειναι επεισης του μοναδικου T.Burton, θα σας μαγεψει.
Οι φωνες των Johnny Depp,Emily Watson,Christopher Lee σε συνδιασμο με την μοναδικη δουλεια που εχει γινει τοσο στον τομεα του animation οσο και στην ατμοσφαιρα του εργου αλλα και την φωτογραφια, δημιουργουν ενα μοναδικο παραμυθι.;)
Η σκηνοθετικες ικανοτητες το μοναδικου στο ειδος του Tim Burton ειναι σε ολους γνωστες κι εδω δεν μας απογοητευει.
Προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ.Το Nightmare Before Christmas και αυτο ειναι must στην συλογη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τhe Corpse Bride ... όντως πολύ καλή ταίνια ... Στην αρχή με τρόμαξε μια και δεν είχα συνηθίσει σε αυτό το στυλ ταινιων ... από την αλλή μου έμαθε ότι καμια φόρα αξίζει να δοκιμάζεις κάτι καινούριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χ-Posed (σου αλλαξα και το nik:P ) δες και το nightmare before christmas.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Χ-Posed (σου αλλαξα και το nik:P ) δες και το nightmare before christmas.;)

Ναι! εγώ βασικά το βρίσκω καλύτερο (με ελάχιστη διαφορά όμως) από το Corpse Bride... Απλά νομίζω πως το C.B. θα μπορούσε να γίνει πολύ καλύτερο! :confused:

:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Ναι! εγώ βασικά το βρίσκω καλύτερο (με ελάχιστη διαφορά όμως) από το Corpse Bride... Απλά νομίζω πως το C.B. θα μπορούσε να γίνει πολύ καλύτερο! :confused:

:whistle::whistle::whistle:

Το Corpse Bride κατα την γνωμη μου ειναι τρομερο.Απο εκει και περα, οντως ηθελε κατι περισσοτερο απο την "μαγεια" που ειχε το N.B.C.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
novo

αγάπη είναι να ξεχνάς τον χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Το Corpse Bride κατα την γνωμη μου ειναι τρομερο.Απο εκει και περα, οντως ηθελε κατι περισσοτερο απο την "μαγεια" που ειχε το N.B.C.;)
σαν μελλοντική 3D animator θα συμφωνήσω..! :P έκαναν απίστετη δουλειά οι άνθρωποι..!καλά,γενικά ο Τιμ Μπέρτον είναι εγγύηση σ'αυτά που κάνει..!!:clapup: απλά,κατά την ταπεινή μου γνώμη,υπήρχε ένα μικρό κενό στο σενάριο..περίμενα λίγα πραγματάκια παραπάνω απ'αυτήν την ταινία..αλλά,ακόμη κι έτσι,ήταν πάρα πολύ καλή!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
lilja 4ever

Απλά εκλπηκτική!!!!!
Από τις ελάχιστες ταινίες που με συγκίνησαν...
Αν δεν την έχετε ήδη δει τη συστήνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
λοιπόν... είδα και άλλη μια καθώς δε μου κόλλαγε ύπνος...
το into the blue...
νταξ...
όχι κάτι το ιδιαίτερο...
αλλά έχει κάτι για το οποίο αξίζει να τη δεις... (οι άντρες τουλάχιστον):
λαμβάνει χώρα στη θάλασσα(καταδύσεις κι έτσι), και πρωταγωνιστεί η Jessica Alba... (τα υπόλοιπα τα αφήνω στην φαντασία σας...);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
imagine me and you, avant premiere.
καλο εργακι, απλα για να τελειωσει ηρεμα μια δυσκολη μερα. θα βγει στο σινεμα σε κανα δυο βδομαδες μαλλον..
και πριν απο αυτο ειδα το derailed, me jenifer aniston, απλα καταπληκτικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το House Of Wax...Εντάξει,καλούλι ήταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top