Βελτίωση επιπέδου στην Έκθεση

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ευχαριστω για τις συμβουλες
Alex_t

Αλλά μήπως είναι λάθος να μη δώσεις σημασία στην έκθεση;
δεν εννούσα να μην δίνω καθόλου σημασία απλά αρκετά λιγότερη σε σχέση με τα μαθηματικά και την φυσική
ωραία οπότε θα φροντίσω να μάθω καλά την θεωρία και να λύσω πολλές ασκήσεις , τώρα το αν θα γράφω μια φορά την εβδομάδα έκθεση και περιλιψη εξαρτάται απο την καθηγήτρια μου αλλά αν δεν μας βάζει πάντα ισως να εχω απο το σχολειο για να συμπληρώνω αν ο καθηγητης μου ειναι καλος γιατι μονη να γραφω το θεωρω λιγο ασκοπο καθως πρεπει καποιος να μου το διορθωσει..απο κει και περα θα αφιερωνω και καποιο χρονο στην ανανγωση και στην μελετη του βιλβιου του φροντ οπως μα το αναθετουν..αντε και μακαρι να βελτιωθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνε περίληψη ένα κείμενο του σχολικού κανείς καθηγητής δεν θα είχε πρόβλημα να διορθώνει μία παραπάνω περίληψη την εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να ρωτησω ποιοι απ αυτους αξιζει να διαβαζω?
Παπανούτσο, Τσάτσο,Καμύ,Δελμούζο,Γιανναράς,Καργάκος,Πλωρίτη


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top