Ιδιωτικές Σχολές Εφαρμοσμένων Τεχνών

pulpfiction

Νεοφερμένος

Η pulpfiction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γνωριζει καποιος τα διδακτρα σχολων κι συγκεκριμενα γι εφαρμοσμενες τεχνες???????:P:P:P:P
σε σχολες οπως βακαλο....ακτο...ορνερακης κλπ???!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σίγουρα αυτό εξαρτάται από το πόσα χρόνια είναι και το ποια ιδιωτική σχολή θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pulpfiction

Νεοφερμένος

Η pulpfiction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το ξέρω!από τότε που το ανέβασα έχω μάθει τι περίπου παίζει!!πανάκριβα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ας ξανά δώσω ζωή στο θρεντ :hehe:
Για πείτε λοιπόν, ποιες υπάρχουν και τι ειδικότητες προσφέρουν; Το έχω ψάξει λίγο πολύ αλλά μπορεί να μην τις έψαξα και όλες, δεν είμαι και η google. Και κυρίως αξίζει να πληρώσει κάποιος με σκοπό να μάθει αυτό που γουστάρει; Θα μπορούσε να πέρασει στην καλών τεχνών ξέρω γω, δεν το λες και το ίδιο με το να φοιτά σε μια ιδιωτική σχολή αλλά τουλάχιστον θα κάνει αυτό που γουστάρει πραγματικά. Πείτε και καμία προσωπική σας εμπειρία ή απ γνωστούς σας, γνώμες κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top