Απαντήσεις στις Ερωτήσεις Πιστοποίησης ΙΕΚ

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καλησπέρα. Υπάρχουν κάπου απαντημένες οι Ερωτήσεις Πιστοποίησης ΙΕΚ. Με ενδιαφέρουν για την ειδικότητα Τεχνικός Εσωτερικών Ηλεκτρικών Εγκαταστάσεων. Αν τις έχει κάποιος απαντημένες παρακαλώ να μου τις στείλει σε πμ ή ας μου τις υποδείξει παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Απ οσο γνωριζω , οταν κανεις αιτηση για τις εξετασεις σου δινουν τις ερωτησεις μαζι με τις απαντησεις.Βεβαια δεν ξερω αν εχει αλλαξει αυτο , μη σε παρω στο λαιμο μου. Ποτε δινεις; αιτηση εχεις κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Έχω κάνει αίτηση για την πιστοποίηση (νομίζω θα γίνει τέλος Σεπτεμβρίου αν και επίσημα δεν έχει ανακοινωθεί) και έχω βρεις μόνο τις ερωτήσεις και πουθενά τις απαντήσεις. Ξέρεις που μπορώ να βρω τις απαντήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top