Πολιτική Ιατρική vs Στρατιωτική Ιατρική (ΣΣΑΣ)

NikosChatzoglou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosChatzoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Με το 10% μπορείς να διεκδικήσεις στρατιωτικές σχολές;; Εξακρίβωσέ το αυτό και μετά φυσικά και να κάνεις 10%. Δεν κοστίζει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
μια ζωή μου λέγανε πως οι στρατιωτικοί γιατροί είναι οι καλύτεροι, εγώ μόνο αυτό ξέρω -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosChatzoglou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosChatzoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Την ίδια σχολή βγάζουν με τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
μια ζωή μου λέγανε πως οι στρατιωτικοί γιατροί είναι οι καλύτεροι, εγώ μόνο αυτό ξέρω -.-

Μόνο από την άποψη ότι το κράτος τους πληρώνει από την πρώτη τους ημέρα στην σχολή και γενικά είναι εξασφαλισμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μόνο από την άποψη ότι το κράτος τους πληρώνει από την πρώτη τους ημέρα στην σχολή και γενικά είναι εξασφαλισμένοι.

Το οτι οι Στρατιωτικοι γιατροι εχουν την φημη οτι ειναι καλοι δεν εχει σχεση με την εξασφαλιση των ιδιων αλλα με το γεγονος οτι τους πληρωνει το κρατος μετεκπαιδευσεις σε ΗΠΑ, Βρετανια, Γερμανια κλπ. Απο Στρατιωτικο νοσοκομειο εχω ιδια αποψη εχοντας γνωρισει παρα πολλους στρατιωτικους γιατρους κι εχω χειρουργηθει κιολας σε στρατιωτικο νοσοκομειο. Υπαρχουν καλοι, υπαρχουν μετριοι, υπαρχουν εκμεταλλευτες. Μαλλον οπως παντου. Το καλο σαν ασφαλισμενος ειναι οτι τα Στρατιωτικα νοσοκομεια κρατανε ενα καλο επιπεδο για την εποχη μας και οτι πολλοι γιατροι δεν κοιτανε να ξεζουμισουν τους εκει ασθενεις γιατι ξεζουμιζουν αυτους που εχουν στην καριερα τους σαν ιδιωτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PJD

Νεοφερμένος

Ο PJD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top