Τα προτερήματα και τα ελαττώματα μας

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
μα στα τοσα προτερηματα μου εχω μονο ενα ελαττωμα να αγαπω τα λαθος ατομα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
μα στα τοσα προτερηματα μου εχω μονο ενα ελαττωμα να αγαπω τα λαθος ατομα!:P
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα respect.

Προτερημα i think that i am adorable

Ελαττωμα i think that i am adorable
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorg0s

Νεοφερμένος

Ο Giorg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Οσον αφορα εμενα εχω και απο ελαττωματα και απο προτερηματα αρκετα!
Ως ελαττωματα γενικα ειμαι πολυ αναποφασιστος (πραγαματικα σε μερικα θεματα που μπορει να μην ειναι και τοσο σοβαρα μπορει να σκεφτομαι χωρις να μπορω να παρω ευκολα αποφαση:( ). Αυτο προερχεται μαλλον απο το οτι δεν εχω και πολυ ισχυρη αυτοπεποιθηση, δηλαδη μαλλον θα επρεπε να εχω περισσοτερη εμπιστοσυνη στον εαυτο μου και γι αυτο ειμαι και λιγο υποχωρητικος. Επισης δεν ειμαι πολυ κοινωνικος (παρολο που το δουλευω λιγο) ουτε εκδηλωνω ιδιαιτερα τα συναισθηματα μου καιεχω γενικα μαλλον κλειστη φυση

Τωρα οσον αφορα τα προτερηματα ,εχω ηρεμη φυση πραγμα που βοηθαει να συγκεντρωνομαι ευκολα και να μην πρασυρομαι απο νευρα ουτε εκρηξεις συναισθηματων. Ετσι οταν μου τυχαινει κανα προβλημα στη ζωη μπορει να πανικοβαλομαι λιγο, αλλα αμεσως μετα το σκεφτομαι ηρεμα και ψαχνω για λυση.Επισης ειμαι γενικα χιουμοριστας με οσους γνωριζω και βλεπω και πολλα πραγματα στην πλακα (γιατι χωρις γελιο ποιος μπορει να ζησει;) )
Επισης θεωρω οτι μπορω να συμβουλευω τους αλλους στα προβληματα τους και ειμαι σχετικα φιλομαθης (οταν δε βαριεμαι).

Ετσι αποτελω ενα συγκεκριμενο ειδους ατομο ,δε ξερω πως θα με κρινει ο καθενας! παντως απο την αλλη ολα αυτα ειναι η δικη μου αποψη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προτερήματα: ξέρω ποιο είναι το σωστό, είμαι πολύ ήρεμος.

Ελαττώματα: το εφαρμόζω σπάνια, ώρες ώρες είμαι αναίσθητος και δεν εκνευρίζομαι ποτέ.

:upside::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,190 μηνύματα.
Προτερήματα:Ξέρω να ξεχωρίζω το ψέμα από την αλήθεια,ξέρω να ξεχωρίζω την διπροσωπία,βοηθώ μόνο τους ανθρώπους που με βοηθούν,μου αρέσει να μαθαίνω νέα πράγματα

Μειονεκτήματα:Με ενδιαφέρει πολλές φορε μόνο ο εαυτός μου και πολλές φορές ειμαι αλαζονικός και απαξιωτικός.
Αυτά τα δυο δεν ίσχυαν πάντα συγκεκριμένα άρχισα να τα εφαρμόζω φέτος που κατάλαβα ότι αν δεν είσαι δυνατός χαρακτήρας δεν θα επιβιώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Προτερήματα: καταλαβαίνω όταν κάποιος τρολλάρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,190 μηνύματα.
Μάλλον έχεις και προσωπική εμπειρία για αυτο.Δεν είναι τίποτα μην φοβάσαι χαλαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σε μένα μιλάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
κατάλαβα ότι αν δεν είσαι δυνατός χαρακτήρας δεν θα επιβιώσεις.

Σε φάγανε τα χρέη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,190 μηνύματα.
Χρεη?Επιβιωση εσυ θεωρεις μονο τα χρηματα?Ο κοσμος ειναι ζουγκλα και εαν δεν εισαι δυνατος δεν θα μπορεις να ζησεις και ειναι πολυ
κριμα γιατι ανθρωποι με πολλες γνωσεις εξαφανιζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,770 μηνύματα.
Φωτη, δεν εχεις σχολείο σήμερα; Είναι ελάττωμα να μην πηγαίνεις σχολείο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,190 μηνύματα.
Ειναι του διονυσιου του αεροπαγιτου σημερα και δεν εχω σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χρεη?Επιβιωση εσυ θεωρεις μονο τα χρηματα?Ο κοσμος ειναι ζουγκλα και εαν δεν εισαι δυνατος δεν θα μπορεις να ζησεις και ειναι πολυ

Για αυτό έκανα πολεμικές τέχνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ο κοσμος ειναι ζουγκλα [..]

Κάτι γιαγιάδες/παπούδες τα λένε αυτά όταν τους λες ότι θα πας στην Αθήνα ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top